Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Yutani


Yutani
nagyúr

Dying Light 2. Ja meg valami jó dlc a Borderlands 3-hoz.

#tarcsad

(#102) oriic válasza lofagi (#94) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jövőre jöjjön inkább valami normális Battlefield. ;] (Bad Company 3-at pletykálják ugyebár)

Live-Die-Respawn

(#103) Csóró™


Csóró™
senior tag

Ên lassan 20 éve egy Clive Barkers Undying folytatásra várok...

(#104) miqlas


miqlas
őstag

Cyberpunk 2077 :K
... persze jöhetne egy hasonló minõségû Shadowrun, esetleg egy a Neuromancer világán alapuló RPG :U :K

[ Szerkesztve ]

42

(#105) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Az eddig bejelentettek közül leginkább ezeket várom:
Cyberpunk 2077
Doom Eternal

@Oriic: Lesz valami összesítő a felsorolt játékokból? Érdekes lenne! :)

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#106) Neurotoxin válasza Neurotoxin (#105) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Bocsánat, már látom, csak ezeknél a híreknél automatikusan a hozzászólásokra kattintok :DDD

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#107) Atla


Atla
senior tag

(#108) oriic válasza Neurotoxin (#105) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Top10 lesz majd szilveszter elott.

Live-Die-Respawn

(#109) 3L1T3


3L1T3
addikt

Dragon Ball Z Kakarot
Cyberpunk 2077
Marvel's Avengers

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#110) GodGamer5


GodGamer5
addikt

2020-ban én a PS5-öt és az új Xbox-ot várom. A többi már mellékes. ;)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#111) Sztonee


Sztonee
újonc

Detroit... Az lemaradt.

(#112) Wesder válasza Sztonee (#111) üzenetére


Wesder
félisten

Màr megjelent.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#113) Habugi


Habugi
addikt

Cyberpunk 2077
Subnautica: Below zero
Dying Light 2
DOOM Eternal

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#114) keIdor


keIdor
titán

The Last of Us part 2
RE3 Remake
Cyberpunk 2077
Doom Eternal

Meg gondolom várható egy rakás bejelentés E3-on.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#115) saelin válasza Televan74 (#37) üzenetére


saelin
veterán

Inkább megvárom a nextgen verziót ps5-re, ami csakis előnyére lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#116) hajbel


hajbel
addikt

Cyberpunk 2077
Dying Light 2
Las of Us II
DL2-re nyomtam, gondoltam a Cyberpunk utcahosszal vezet így is. Nem tévedtem. Viszont az már vérlázító, hogy a Watch Dogs: Legion ugyannnyi százalékot kapott eddig, mint a Dying Light 2. :))

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#117) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Csak az én kocka énemnek fáj, hogy az eredmények össze-vissza, mindenféle értelmes rendezés nélkül jelennek meg? Szerintem sokkal normálisabban festene, ha mondjuk százalékos érték szerinti csökkenő sorrendbe lennének rakva.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#118) Raysen623 válasza bLaCkDoGoNe (#117) üzenetére


Raysen623
addikt

Mennyi bajod van neked is :D Irigyellek.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#119) gyuromoj


gyuromoj
veterán

CP2077
TLoU2
GoT

Viszont csak PS5-el karöltve majd november-december környékén.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#120) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Cyberpunk 2077
Új Forza

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#121) melega


melega
őstag

LAst of Us part 2
Cíberpunk 2077
Marvels Avangers
Resident Evil 3
Doom Eternal

(#122) Yutani válasza bLaCkDoGoNe (#117) üzenetére


Yutani
nagyúr

+1

#tarcsad

(#123) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

CP2077
Doom E...
a vas is kész van hozzá.... ha nem megy 1440p ultra, felgyújtom a g..cibe :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#124) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

A CP-t várom leginkább, de amúgy a HL:Alyx-et is szívesen kijátszanám, ha lenne VR cuccom és bika gépem hozzá.

(#125) Kanczy válasza bozont (#19) üzenetére


Kanczy
veterán

Így van, ennyi.

1. Cyberpunk 2077
2. The Last of Us Part II
3. Minden más kb. édesmindegy ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#126) KROK640


KROK640
veterán

Ebből a listából kb egyik sem. Max az Oddworld: Soulstorm.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#127) shotika


shotika
őstag

1. Dying Light 2 - az első részt is imádtam, kellemesen nehéz és hosszú is volt, szóval bízom a fejlesztőkben, hogy az új rész még jobb lesz.
2. Doom Eternal - A Doomon nőttem fel anno, a 2016-os is szuper lett, itt se hiszem, hogy hibázni fognak, egyetlen félelmem az árcédula, mert végülis csak gyakni kell benne, amiért mondjuk 15ezret elkérni, kicsit sok.
3. CP2077 - szintén várós, a csapattól én csak a Witcher 3-mat próbáltam, az fasza volt, bár kicsit talán túlbonyolították. Egy új ip-t megszokni ismét, hát majd meglátjuk.
4. Resi 3 remake - Zombikat ölni mindig jó móka, főleg ha a stílus egyik királyának egy ráncfellvart verziójáról van szó. A 2. rész is fasza volt, szerintem ez is jó lesz.

+1 - A Last of Us még érdekelne is, kár hogy konzol only.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#128) Wesder válasza shotika (#127) üzenetére


Wesder
félisten

21ezer az a 15. Bàr 15 lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#129) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

DL2-re voksoltam, de a DOOM-ot is várom.
Illetve ami számomra nem tiszta, hogy akkor most mikor is jelenik meg, de mindennél jobban várom az az Overwatch 2-t.

Humorban nincs helye tréfának!

(#130) GSP


GSP
aktív tag

Cp2077
Predatort meglesni...

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#131) hoolla


hoolla
aktív tag

Kovezzetek meg de en orulnek egy uj Assassins Creednek. Az Odyssey-t majd egy ev alatt maxoltam ki...
Persze nagyon szeretnek egy igazan jo Sci fi gamet a Cyberpunk szemelyeben, csak picit amolyan felve remenykedek, hogy jo lesz es nem pedig egy hype hulladek. :)
Ha csak fele olyan jo lesz mint a Witcher 3, akkor mar jok vagyunk. :R

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#132) VágniValó


VágniValó
addikt

1. Ready or not
2. Predator: Hunting Grounds
3. Cyberpunk 2077

Azért előzi meg a predator nálam a "nép akarata" játékot, mert már nem merek open world-öt venni, mert nincs jó vége. Körökre osztott kell az életembe, különben baj van. :N

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#133) pecccccccca


pecccccccca
senior tag

Ez a cyberpunk 2077 mi az istennyila, hogy majdnem mindenki megemlíti, mint várva várt játékot? Nekem az utolsók közt lenne, ha megvenném, de biztos nem költenék rá egy fillért sem. Ez is elment a Rage, és aFar Cry hyperpopulista, multikultis, a nőket piedesztálra emelő hányingertkeltő, undormány világába. Pfejjj...

Humorban nincs helye tréfának!

(#134) Kanczy válasza pecccccccca (#133) üzenetére


Kanczy
veterán

Te mi a jó életről beszélsz?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#135) bagyulajuve válasza pecccccccca (#133) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Resistencia eterna

(#136) Wesder válasza Kanczy (#134) üzenetére


Wesder
félisten

Troll reg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#137) Synthwave válasza pecccccccca (#133) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem zöldséges a becsületes szakmád véletlenül?


Ha nem, pályát tévesztettél.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#138) pecccccccca válasza Wesder (#136) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Ja ja. Ezzel szórakozok, hogy leírom a véleményem. Ha nem egyezik a lekivilágoddal akkor troll vagyok? Értem. Bocsánat, hogy kifejtettem a véleményem az ilyen játékokkal kapcsolatban mint ez a förmedvény.

Humorban nincs helye tréfának!

(#139) kwzatz válasza pecccccccca (#133) üzenetére


kwzatz
őstag

Első mondatban "mi az istennyila", aztán a végén írsz róla egy olyan mondatot, amihez legalább kétszer kell majd végigtolni a játékot, hogy megállapíthasd. :D

[ Szerkesztve ]

(#140) Wesder válasza pecccccccca (#138) üzenetére


Wesder
félisten

Nem azért. A stílus ahogy előadtad, mert semmi köze a valósàghoz. A Rage 2 meg a Far Cry a nyomàba sem érhet a CP2077. (Witcher 3-ból következtetve) Mitől populista és miért emelné piedesztàlra a nőket?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#141) VágniValó válasza Wesder (#140) üzenetére


VágniValó
addikt

A gameplay vidiben női karaktert mutattak, gondolom ez triggerelte ki nagyon.

Viszont a Keanu Reeve-s féle sima trailerben Samurai már pasi volt.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#142) Wesder válasza VágniValó (#141) üzenetére


Wesder
félisten

Szinte sejtettem. Az cseppet sem zavarja gondolom hogy a karakteredet te alkotod meg olyanra amilyenre szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#143) VágniValó válasza Wesder (#142) üzenetére


VágniValó
addikt

Én megértem az alapdühét, csak nagyon rossz játékot vett vele célba, mert a Cyberpunk rohadtul nem ilyen lesz. A legutóbbi FarCry na, az tényleg, két fotó meg egy vidi alapján instant hányás, ahogy a bemutatott Overwatch 2 karakterek is, de CDPR ilyet tuti nem fog lenyomni a torkunkon.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#144) Wesder válasza VágniValó (#143) üzenetére


Wesder
félisten

Engem különösebben nem zavar. Most ez a "trendi" majd kikopik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#145) Kanczy válasza Wesder (#144) üzenetére


Kanczy
veterán

De mi az alapprobléma?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#146) Wesder válasza Kanczy (#145) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem tudom, peccccccca jött ide hàborogni alaptalanul.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#147) rdt89


rdt89
addikt

Mivel Forza-t nem láttam a listán ide írom, hogy bármelyik Forza jön ki jövőre, nagyon várom plusz az Orit és Dragon Ball :)

[ Szerkesztve ]

(#148) keIdor válasza pecccccccca (#133) üzenetére


keIdor
titán

Milyen drogot vettél be? Mentőt nehogy ki kelljen hívni, csak ésszel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#149) xXMLGDESTXx válasza 30z.Samu (#49) üzenetére


xXMLGDESTXx
friss újonc

Azt mondták a Rockstar-nál hogy a Trump-kormány alatt nem fogják elkészíteni(vagyis bejelenteni/kiadni,) a 6-ot, úgyhogy reméljük jövőre elveszíti a választást :)

(#150) Juhaszatti válasza pecccccccca (#133) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Üdv a cyberpunk műfajban. Tudod mikor ment el ebbe az irányba? Cirka 40 éve, a megszületésekor. Aberrált világa van szinte minden cyberpunk klasszikusnak, ez a műfaj jellemzője. Az lenne a furcsa és hiteltelen, ha a Cyberpunk 2077 nem ilyen lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.