Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [_MG_:] iNew V7

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Feliratkozom, mert nagyon keresnék valami 2 kártyás készüléket, ami mégse a tescophone.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2) _MG_ válasza D1Rect (#1) üzenetére


_MG_
csendes tag

Első tapasztalatok nagyon pozitívak róla !
Van egy másik két kártyás telefonom, ugyan ebben az árkategóriában. (Elephone G6) Arról is összedobok hamarosan egy kis beszámolót. :R

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#3) D1Rect válasza _MG_ (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Ahogy olvastam az Elephone mint gyártó nem túl megbízható.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4) _MG_ válasza D1Rect (#3) üzenetére


_MG_
csendes tag

Hát a puding próbája az evés... Megrendeltem és azóta használom. Egy problémám van vele, az akku 100%-ról 82%.ra olyan 30 perc alatt lemerül, a maradék 82%-val viszont adatkapcsolattal (wifi vagy 3g) néha GPS és számos telefonálással elvan egész nap. Amúgy úton is van hozzá a másik akku. Na de összerakok egy kis leírást és alatta majd ha lesz felmerülő kérdés akkor megvitatjuk :K

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#5) yerico válasza D1Rect (#1) üzenetére


yerico
senior tag

Az a Tescophone nem mellékesen Lenovo-nak mutatja magát a tesztben - ami igaz is, mert a Medion a Lenovo európai brandje -, ami azért nekem sokkal többet mond, mint egy IView.

(#6) yerico


yerico
senior tag

Hát ne röhögtessük már ki magunkat, 177 dollárért ez horror áron van. Kicsivel többért itthonról van Xiaomi Redmi 1S, ami azért fogalom a telefonok között, és nem mellékesen Snapdragon a belseje. Kintről megáll 130 dollárért, ami vámmal sincs 170.

(#7) yerico


yerico
senior tag

http://www.antelife.com/inew-v7-android-4-4-cellphone-mtk6582-quad-core-5-0inch-ips-ogs-screen-16-0mp-sony-camera-2gb-16gb-white-2.html

Akkor már német raktárból 130 dollárért ugyanez is jobban jön ki, még ha 20 dollárt rá is tesznek DHL miatt..

(#8) _MG_ válasza yerico (#7) üzenetére


_MG_
csendes tag

Én 148$-ért rendeltem, azon az áron ez a telefon igen is jó vétel volt.
Az antelife-n today price 130, arra még jön DHL is. Amúgy 156$-ért tolják ők is.

Annyi viszont biztos, hogy a kevésbé ismert márkák is lehetnek ugyan olyan jók mint egy Xaomi.
Arról nem is beszélve, hogy több RAM és ROM, nagyobb akku, jobb kamera, vékonyabb, könnyebb és nem utolsó sorban szebb az iNew. (ezek tények)

[ Szerkesztve ]

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9) kemotox válasza _MG_ (#8) üzenetére


kemotox
addikt

A szebb az sosem tény.

(#10) _MG_ válasza kemotox (#9) üzenetére


_MG_
csendes tag

Persze ízlések és pofonok, kinek a pap ... :K

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11) kukucskaz


kukucskaz
újonc

Közbe átírtam privibe.

[ Szerkesztve ]

(#12) Syklas


Syklas
tag

Üdv.. most hogy eltelt 2 hónap a cikked írása óta.. lehet tudni vannak e új információk.. további tapasztalatok?

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#13) _MG_ válasza Syklas (#12) üzenetére


_MG_
csendes tag

Szia

Barátnőm használja, továbbra is pozitív csalódás. Gyakorlatilag semmi baja, cserébe nekem egy Elephone már feladta közben. :(

Tehát idáig (kop-kop-kop) minden rendben vele

_MG_ felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#14) Na-pocs-ka


Na-pocs-ka
újonc

Sziasztok!
Vásároltam egy INEW V7 telefont. Betettem a kártyám, felismerte a szolgáltatót, de netet nem talál, csak Wifin keresztül. Tudok valamit tenni? Vagy hibás a készülék?

[ Szerkesztve ]

(#15) tahepa válasza Na-pocs-ka (#14) üzenetére


tahepa
senior tag

(#16) TDynamite


TDynamite
újonc

Sziasztok! Születésnapomra megleptem magam ezzel a telefonnal még Januárban, azóta nagyon meg vagyok elégedve vele. De! A kérdésem az volna, hogy várható-e a Lollipop erre a készülékre, vagy meg lehet-e oldani valahogy?! A válaszokat előre is köszi! :K

Szereti a tik a medjet, habár az kizárt, mert nem tudom, de az legalább biztos.

(#17) zzumy11


zzumy11
csendes tag

Sziasztok, a feleségemnek vettem még a tavaszon egy v7-et és most olyan probléma jelentkezett, hogy nem tölt. Pontosabban este ráteszi a töltőre elindul a töltés mondjuk 32%-nál és reggelre lesz 30 %.
Ez most akkor érintkezési hiba a telefonon belül, mert a töltő működik?
Vagy esetleg szoftveres hiba lehet?
A szoftveres hiba csak azért jött a képbe mert amióta megvan a telefon 10 -15% gondol egyet és kikapcsol, hogy ő most márpedig lemerült. Most ez annyiban változott, hogy most már 25-30%-nál csinálja.
Próbálkozzak egy új magyar verzióval? Ez a Comebuy német raktárából vettem és az a rom van rajta azóta is.
Köszi előre is a választ :)

(#18) szabi1987XM


szabi1987XM
tag

Sziasztok!

Véletlenül az inew v7am romot flasheltem a telóra (elnéztem a mappát), most viszont bricked - nem kapcsol be, nem tölt semmi. Próbáltam sp flash toolal helyrehozni, de nem sikerült. Valami ötlet esetleg?

When Life Gives You Questions, Google has Answers

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [_MG_:] iNew V7
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.