Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Egy újabb remek demótelefon, akárcsak a Xiaomi Mi Mix volt. Becsülendő ez a törekvés és a kreativitás.

Viszont én úgy gondolom, hogy a beszédhangszóró nyugodtan elférhetne egy kávamentes telefonon is, annyira nem kell kávamentesnek lennie, hogy a hasznos dolgok is lemaradjanak róla. Ez a megoldás a Mi Mix 2-nél sem véletlen tűnt el, de mondom, jár a piros pont azért, hogy legalább foglalkoznak vele.

A kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó szerintem jó ötlet, kérdés az, hogy ez a gyakorlatban hogyan fog működni, illetve, hogy edzett üvegfólia mennyire fogja befolyásolni a működését.

A kiugró kamera ötlete pedig kiváló, én ezt már valamelyik topicban egyszer írtam már, hogy ez lenne az igazán jó megoldás és lám erre a Vivo is rájött.

Újabb piros pont jár a jó árért is.

QwErTy42

Ezt most megmondom őszintén nem értem, olyan ember nem is írhat akkor a Vivo topicjába aki esetleg más rendszerű mobilt használ? Ne legyen se pozitív, se negatív véleménye, leírni meg aztán pláne ne?
Ennyi erővel lassan eljutunk odáig, hogy ne csak az ne alkothasson véleményt aki iOS-t használ, hanem az se, aki Androidos, de nem Vivo van a zsebében.
Egyébként pedig lehet dicsőíteni ezt a telefont és akár fikázni is, az hogy valójában milyen ez a mobil úgyis a tesztek után, illetve a felhasználói nem elfogult tapasztalatok után fog kiderülni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.