Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mokuska02


mokuska02
tag

Nekem tetszik :) Több innováció van benne mint egy Iphone X-ben.Nem olcsó??Mihez képest?
Szivesen látnám itthon is.

[ Szerkesztve ]

(#2) QwErTy42 válasza mokuska02 (#1) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ezzel most garantáltan megidézted a tudodkiket... Amúgy is ide eszi őket a fene és szétfikázzák ott, ahol csak tudják...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#3) totgab02


totgab02
junior tag

Teljesen rendben van az ara persze erre itthon meg rajonne sok minden de ha ennyiert meg lehet szerezni teljesen rendben van. Amúgy majd tesztekre kivancsi leszek mert eddig tul szep ahhoz hogy igaz legyen

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

"az eddigi videók alapján a szelfimodul elég stabil, kézzel nem lehet visszanyomni"

Megpróbálhatnám? ;]

(#5) aelod


aelod
veterán

mega a 6,59"-es FHD+ kijelző.

Fraudi elszólás? ;]

Érdekes megoldás mindenesetre egy tesztet olvasnék már róla. :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6) total90


total90
veterán

... és, hogy eltaláltam hetekkel ezelőtt az árát :B 211k a legerősebb modellért elég baba ár a többi flagshiffhez képest :K Szerintem pár hónap után beesik 180k-ra vagy alá és must have :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) moleculez válasza mokuska02 (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Nagyon bejön ez a teló, nagyon összerakták, de a Face ID technológia azért nem gyenge. Nézz utána a technológiai háttérnek, hogy működik, ha még nem tetted. De tényleg lenyűgöző mérnöki megoldásokat raktak ebbe.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) HarleyCustom válasza aelod (#5) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mi az a "FRAUD"?
:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#9) mokuska02 válasza moleculez (#7) üzenetére


mokuska02
tag

Így van ráadásul szerintem a tudásához képest rendeben van az ára.Egyedi.

(#10) mokuska02 válasza QwErTy42 (#2) üzenetére


mokuska02
tag

Teljesen mindegy mit mondanak,az az igazság hogy aki olyan készüléket vett az rendesen át lett ejtve.Nem maga a telefon a rossz sőt kifejezetten tetszik,de az ára miatt kizárt hogy megvenném.kb 220-230000 Ft lenne érte korrekt akkor lehet elgondolkodnék rajta.

(#11) worxland válasza HarleyCustom (#8) üzenetére


worxland
addikt

Hagyd már, az aláírását is képtelen volt helyesen bekopizni.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#12) joey04


joey04
titán

Kár érte

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Viktor0610 válasza joey04 (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

... kiváló ügynök volt... ;]

Samsung Galaxy A54

(#14) #04441088


#04441088
törölt tag

Nagyon bejon a keszulek, kivancsi vagyok ra. Ha valaki Szekesfehervaron beszerezne egy ilyet elmennek megnezni. :R

(#15) forgonati


forgonati
őstag

Ez nem ugyanaz a technológia mint ami a Mix-nél volt? Ott sem vált be annyira...

Keelah Se'lai!

(#16) aelod válasza HarleyCustom (#8) üzenetére


aelod
veterán

Gboard :DDD

(#11) worxland

Direkt így írtam. Amúgy mi bajod? :U

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#17) Viktor0610 válasza #04441088 (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezeket a hozzászólásokat sosem értettem.

Ha tetszik, miért nem te vagy, aki beszerzed? :U Jah, ha mégsem jön be annyira élőben és/vagy valami baj van vele, akkor nem neked kell vele szenvedni? ;]

Ügyes! :K

Samsung Galaxy A54

(#18) #04441088 válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


#04441088
törölt tag

Mert venni nem szeretnék, jó most a Mate 10 Pro...
Viszont fehérvár nagy város, valaki biztos vesz egy ilyen készüléket. Szolgáltatóknál, MM, Euronics és hasonló helyeken meg nem hiszem, hogy lesz belőle.

(#19) total90 válasza #04441088 (#18) üzenetére


total90
veterán

Nem tudom mennyire lesz EU sell, mert ha megnézed a Vivo oldalát, akkor nem nagyon látsz EU-s boltot.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#20) #04441088 válasza total90 (#19) üzenetére


#04441088
törölt tag

Láttam. :O :((

(#21) BiP


BiP
nagyúr

Azon csodálkozom, miért nem fordítva oldották meg? Hogy alul kávamentes, és felülre kerül az 5mm-es káva, és ott elfért volna a "fülhangszóró". A beszédmikrofonnak úgysem kell hely az előlapon.

[ Szerkesztve ]

(#22) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Egy újabb remek demótelefon, akárcsak a Xiaomi Mi Mix volt. Becsülendő ez a törekvés és a kreativitás.

Viszont én úgy gondolom, hogy a beszédhangszóró nyugodtan elférhetne egy kávamentes telefonon is, annyira nem kell kávamentesnek lennie, hogy a hasznos dolgok is lemaradjanak róla. Ez a megoldás a Mi Mix 2-nél sem véletlen tűnt el, de mondom, jár a piros pont azért, hogy legalább foglalkoznak vele.

A kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó szerintem jó ötlet, kérdés az, hogy ez a gyakorlatban hogyan fog működni, illetve, hogy edzett üvegfólia mennyire fogja befolyásolni a működését.

A kiugró kamera ötlete pedig kiváló, én ezt már valamelyik topicban egyszer írtam már, hogy ez lenne az igazán jó megoldás és lám erre a Vivo is rájött.

Újabb piros pont jár a jó árért is.

QwErTy42

Ezt most megmondom őszintén nem értem, olyan ember nem is írhat akkor a Vivo topicjába aki esetleg más rendszerű mobilt használ? Ne legyen se pozitív, se negatív véleménye, leírni meg aztán pláne ne?
Ennyi erővel lassan eljutunk odáig, hogy ne csak az ne alkothasson véleményt aki iOS-t használ, hanem az se, aki Androidos, de nem Vivo van a zsebében.
Egyébként pedig lehet dicsőíteni ezt a telefont és akár fikázni is, az hogy valójában milyen ez a mobil úgyis a tesztek után, illetve a felhasználói nem elfogult tapasztalatok után fog kiderülni.

[ Szerkesztve ]

(#23) PowerBuldog válasza .Szaki. (#22) üzenetére


PowerBuldog
veterán

"A kijelzőbe integrált ujjlenyomatolvasó szerintem jó ötlet, kérdés az, hogy ez a gyakorlatban hogyan fog működni, illetve, hogy edzett üvegfólia mennyire fogja befolyásolni a működését."

Ezt már tesztelték. (Igaz nem pont a Nex-et.) Minden további nélkül ment az edzett üveggel is. A nagyobb gond, hogy ha kicsit is vizes volt a keze már nem ment a történet.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24) .Szaki. válasza PowerBuldog (#23) üzenetére


.Szaki.
addikt

Megnéztem, érdekes volt. :R

(#25) worxland válasza aelod (#16) üzenetére


worxland
addikt

Ha már idézőjelek közé rakod az aláírásodat, akkor helyesen illik idézni.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#26) BiP válasza PowerBuldog (#23) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez a mostani telefonomra (S7) ugyanez igaz, nedves kézzel ugyanúgy nem érzékel. Szóval ez nem rosszabb, mint a meglévő megoldások.

(#27) PowerBuldog válasza BiP (#26) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem is arra céloztam, hogy a képernyőbe integrált olvasó nem küzd meg a vízzel és ez a baj. Hanem, hogy nem az üvegfólia ami kifog rajta. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#28) HarleyCustom válasza .Szaki. (#22) üzenetére


HarleyCustom
veterán

"...A kiugró kamera ötlete pedig kiváló, én ezt már valamelyik topicban egyszer írtam már, hogy ez lenne az igazán jó megoldás és lám erre a Vivo is rájött..."

Tuti figyelik a munkásságod.
:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#29) .Szaki. válasza HarleyCustom (#28) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez pontosan így van, be is szedem a licence díjat. ;]

(#30) BiP válasza PowerBuldog (#27) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez teljesen oké, én sem azt akartam kiemelni. Hanem azt, hogy tök mindegy mi okozza (nem az üveglap), a mostani megoldások szintjét ugyanúgy hozza a teljesen eltérő megoldás ellenére.

(#31) aelod válasza worxland (#25) üzenetére


aelod
veterán

Lépj tovább ezen ;)

(#23) PowerBuldog

Az meg, hogy vizes kézzel nem küzd meg a szenzor a tapicskolással, hát na. Melyik kijelző érzékel normálisan amúgy is ha nedves a kezed esetleg vizes?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#32) Tewe013 válasza PowerBuldog (#23) üzenetére


Tewe013
őstag

Sok telefon ujjlenyomat olvasóját próbáltam már, de egy sem boldogult a vizes kézzel.

(#33) takysoft válasza Tewe013 (#32) üzenetére


takysoft
tag

Detto.

Amúgy várom a telefont. Jól látom, hogy van rajta jack? (gsmarena oldalán azt írja)
Na mondjuk én már ős Oneplus-os vagyok... de az kezd már túl mainstream lenni :D

(meg hát amúgy... oneplus, opp, vivo, egy kutya az összes :D BBK electronics)

I will live forever or die trying

(#34) judas13 válasza PowerBuldog (#23) üzenetére


judas13
addikt

Melyik telefon esetben "vízálló"úgymond az érzékelő, hogy itt kifogásként merült fel annak hiánya?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#35) PowerBuldog válasza judas13 (#34) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Olvassátok már el az (#27)-est is amit írtam.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#36) Ádám16


Ádám16
addikt

Érdekes, a VB oroszországi nyitómeccsén a reklámszakagon a pálya mellett ott virít a Vivo Nex. Szerintem nem csak Kína így a cél.

(#37) csako válasza Ádám16 (#36) üzenetére


csako
veterán

Na, akkor nem csak én szúrtam ki :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#38) thebear007 válasza BiP (#26) üzenetére


thebear007
aktív tag

Note 8 ma szakadó esőben feloldott. Igaz nem elsőre, de működik.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#39) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Én csak azt nem értem, hogy miért erőltetik ezt a rezgős telefonálási hangszórót? Több féleképpen is meg lehetne oldani:

notch helyett anti-notch, azaz a kijelző tetején van egy kis kinyúlás, tényleg csak a szükséges, lehető legkisebb méret, ahol a cuccok elférnek

A telefonálási hangszóró meg ugyan ezen kialakítással, mint ez a telefon (Vivo Nex) úgy lenne, hogy a rácsok a telefon felső keretében vannak, annak is a kijelző felé eső felében, viszonylag vékony kimenet a hangnak, oké, hogy nem telibe a fülbe nyomja a hangot, de simán hallható lenne, és a kilvilágnak sem menne ki sok, mivel a fülporcodba nyomja a hanghullámokat (kicsit más pozicióban kellene vele telefonálni)

Szerintem sokkal hasznosabb és egyszerűbb lenne ezekkel.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#40) BiP válasza holozis_HUN (#39) üzenetére


BiP
nagyúr

És úgy a kopasz BMW tulajokon kívül ki venné meg?

(#41) e-newsee válasza Fred23 (#4) üzenetére


e-newsee
addikt

Én inkább olyan CD tálcás megoldást csináltam volna, hogy ha elkezded megnyomni, inkább magától behúzza, minthogy baja legyen.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#42) joey04 válasza Ádám16 (#36) üzenetére


joey04
titán

[link]

Az lepne meg, ha nem virítana ott. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) .DLL


.DLL
veterán

Mi a különbség a Vivo Nex és Apex között?

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#44) PowerBuldog válasza .DLL (#43) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Apex prototípus volt. Nex meg végleges piaci termék.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#45) .DLL válasza PowerBuldog (#44) üzenetére


.DLL
veterán

Oh, köszi! Kár, mert az Apex jobban nézett ki, a Nex-nek kerekebben a sarkai, ami nekem kevésbé tetszik.

(P.H.)

(#46) Stabi83


Stabi83
senior tag

Már egy ideje használom a Nex S-et és egynkis megszokás után elmondhatom hogy erre a telefonra vártam régóta pedig neves elődei voltak előtte a birtokomban.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.