Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tipuka


tipuka
addikt

tavaly kellett volna a Mi Mix 1-gyel robbantani( akarom mondani hibák nélkül kiadni), idén már a G6, S8 stb... is van ilyen vékony mondhatni, mint a Mi Mix 2 :) nincs már benne olyan, amitől annyira egyedivé válna.

[ Szerkesztve ]

(#52) joey04 válasza 7Heads Drago (#50) üzenetére


joey04
titán

A topikban addig ameddig elhangzik olyan amire reagálni szeretnék.

51: szerintem is tökön lőtték magukat vele. Megcsinálták minden szempontból bugosan, azóta meg jönnek a normális verziók a többiektől.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#53) 7Heads Drago válasza joey04 (#52) üzenetére


7Heads Drago
veterán

addig ameddig elhangzik olyan amire reagálni szeretnék.
Érdekes, hogy a 16. hsz kimaradt ebből.
Ezek szerint akkor trollkodni maradsz. Persze ha ugyanez apple, vagy samu topikban volna....
:))

Kár ezért a pici akkuért. Pedig vannak nagy akkus teloik is. Nem vágom ez miért nem lehetett nagyobb.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#54) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Engem a kijelző bosszant, ilyen árkategóriába férjen már bele valami nagyobb felbontás. Ez minimális különbséggel full hd.

(#55) iDi00da


iDi00da
újonc

Nem látok sokkal kevesebb keretet 3 oldalon mint a Maze Alpha-mon (az alsó rész más tészta :) ).
Méretben számomra az új erős visszalépés, ami miatt nem érzem, hogy "Igen, kell! Most!"

(#56) .Szaki. válasza 7Heads Drago (#32) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ki, mivel verte eddig át a vásárlókat? Tényleg érdekel.

A Xiaomi bemutató fotóin rendszerint jóval kisebb a káva, mint amennyi a valóságban. Ez pedig minden csak nem korrekt. Ettől függetlenül semmi baj a Mi Mix 2-vel, pont ezért nem is feltétlen szorulna arra rá, hogy kamuzzanak a kínaiak, mert így csak csalódást kelt utána a késztermék.

(#57) Soybex válasza Jhonny06 (#54) üzenetére


Soybex
őstag

+1
Simán elférne egy Qhd kijelző bele

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#58) joey04 válasza 7Heads Drago (#53) üzenetére


joey04
titán

Nem a topik témája és közöd sincs hozzá, de tessék: Vele tavaly decemberben volt egy megállapodás, hogy nem reagálunk egymásra. Vagyis ő kijelentette egy vitánk alkalmával, hogy nem fog többet velem beszélni. Kicsivel később egy újabb vita során mondtam, hogy igaza volt, hanyagoljuk egymást, én tartani fogom magam ahhoz, hogy nem reagálok a kommentjeire. Ő nem tartotta magát ehhez, válaszolgatott, ezután még egyszer válaszoltam neki, ahol leírtam azt, amit most neked, azóta totális ignore. Fórumon és privátban is. És mindezt az ő kezdeményezésére, ezért sem értem miért írkál, de ez legyen az ő gondja.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez visszalépés a tavalyihoz képest, ebben a tekintetben

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#60) Pete55555 válasza szupermacs (#1) üzenetére


Pete55555
addikt

Most ezt így mire? Vagy mi? Vagy WTF?

Kiadták a tavalyit, és tanultak belőle. Nem jó a túl keskeny káva, mert nem lehet használni. Persze, képen, meg pláne sajtófotón jól néz ki, de annyira a használhatóság rovására megy, hogy nem "éri meg" annyira vékony keretet csinálni egy telefonnak, mert csak egy szép techdemó lesz belőle.
És lásd, a xiaomi tanult a "hibából" és a mostani kicsit vastagabb plusz a felső részre raktak egy normális beszédhangszórót, amivel ugye a tavalyinál voltak gondok.

Ez most akkor miért is vicc?

...Szeretem leracsniztatni...

(#61) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nekem nem tetszik, ez sem. És ellentétben a reklámfotóval, sokkal nagyobb a valódi káva.
Én személy szerint, nem engedélyezném az ilyen jellegű félreinformálós reklámokat. :U
(mondjuk ezen az alapon az összes reklámot be lehetne tiltani....) Na de mindegy is, aki ma még hisz a reklámoknak az meg is érdemli....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#62) Fall-N


Fall-N
veterán

Nekem ez a régi CRT TV-kre hajazó lekerekített kijelző mánia nem teszik nagyon. Ott is örült mindenki, hogy lapos lett és "szupersarkított".

[ Szerkesztve ]

(#63) #56573440 válasza Pete55555 (#60) üzenetére


#56573440
törölt tag

"de annyira a használhatóság rovására megy, hogy nem "éri meg" annyira vékony keretet csinálni egy telefonnak, mert csak egy szép techdemó lesz belőle."

Mesélj meddig használtad az elődöt? Speciel van az asztalomon egy mix 1 kíváncsi lennék a lapát kezemet hogy tegyem hogy gond legyen? Ha megfogom nem érek bele semmibe. Ha gépelek nem érek bele semmibe. Ha videózok nem érek bele semmibe. Pár hónapja nyúzom, fura hogy egyszer nem találkoztam ilyen hibával

Szerintem is vicc lett az új, egyáltalán nem fog meg, a legkevésbé se kéne.

[ Szerkesztve ]

(#64) Graphics válasza joey04 (#58) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor feloldom a "korlátozást", ne fogd vissza magad.

A felesleges flame és trollkodást ez után is kerülhető lenne, egy kis átgondolással, és ha nem az lenne néhanapján a hozzászólásaid tartalma, hogy kinek hogy lehet odaszúrni egy fél mondattal..
De szeretnék pozitívan csalódni, hátha tévedtem Veled kapcsolatban.

Remélem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#65) joey04 válasza tibaimp (#61) üzenetére


joey04
titán

Én személy szerint, nem engedélyezném az ilyen jellegű félreinformálós reklámokat.

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#66) this is life


this is life
Ármester

Annyira nem is toltak tul a gerilla marketinget , a kava lathato a termekfotokon

Par 0.x mm-en meg gorcsoljon az kinek nincs jobb dolga .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#67) sb válasza Cathulhu (#45) üzenetére


sb
veterán

És mégis hogy csinálnák meg értelmesen? Hogy "világít" fehéren/feketén és üres a sáv? Akkor meg minek kijelzőből csinálni ha nincs semmi rajta?

S7 Edge-em van.
- Nem lehet stabilan megfogni.
- Mivel az ember ujja nem egy fadarab ezért rálógna akkor is a kijelzőre ha nem lekerekített lenne csak káva nélküli.
- Következésképpen mindig elnyomsz rajta valamit ujjal, tenyérrel.
- A tartalom lelóg az oldalszélre is. A miértet lásd fentebb.
- Jó esetben csak nem látod normálisan Vagy torz.
- Rossz esetben csinálni is kéne ott valamit, gördítősáv, stb... virtuális billen a két szélső gombot se egyszerű eltalálni.
- Lekerekítésnél bónusz, hogy az ív miatt bárhogy tartod, fényben mindig van olyan része ami becsillan és semmit nem látsz tőle.

Röviden kb. ennyi a kávanélküliség és mellé az esetleges lekerekítés hendikepje. Cserébe jól néz ki 2 méterről. :D

(#68) Pete55555 válasza sb (#67) üzenetére


Pete55555
addikt

Semmi gond, ezért még lehet köpködni...Lásd fent...

...Szeretem leracsniztatni...

(#69) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Tervez ehhez hasonlóan valamelyik gyártó 4,7" max 5" körüli telót?

Jevons paradox

(#70) 7Heads Drago válasza joey04 (#49) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Akkor reklamálhatsz az Applenak is. Ott is megy rendesen a hazudozás. Persze ennek sincs itt a helye, csak megemlítem mint az egyik legismertebb okostelo gyártott.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#71) joey04 válasza 7Heads Drago (#70) üzenetére


joey04
titán

[link]
puszi pá

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#72) kop8 válasza joey04 (#71) üzenetére


kop8
őstag

Nekem a régi teló jobbnak tűnik mint az új.
Hogynézmár ki hogy vastagabb a káva mint a régin, ugy néz ki mint egy gagyi doodgee mix kb :DDD

Kamera biztos jobb lesz de minden más rosszabb.
A xiaominál mostanában ez a rendszer hogy volt egy aránylag jó teló aztán csináljun neki rosszabb utodot :F :F :W

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#73) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Engem rohadtul nem érdekel ez a kávabuzulás. Nem tudom miért baj, ha annak a vacak telefonnak van egy egészséges kávája? Legalább normálisan meg lehet fogni. Kínjukba találták ki ezt is a mérnökök. Legalább nem maradnak munka nélkül a szervizek...

(#74) joey04 válasza kop8 (#72) üzenetére


joey04
titán

nekem az most a legnagyobb csalódás velük kapcsolatban, hogy néhány esetben elkezdték csökkenteni az akksit, az elődhöz képest. Pont a brutális, kiemelkedő üzemidő volt számomra a legnagyobb pozitívum velük kapcsolatban. És hiába mondják, hogy az új, energiatakarékosabb soc, miatt a kisebb akksival maradt az üzemidő, mert lehetne jobb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#75) macskea válasza Cifu (#41) üzenetére


macskea
őstag

Abszolút egyet értek. Mi lesz a következő? S835 lesz a SoC a dobozon, belül meg egy S660, ami még mindig van annyira jó, hogy a teljesítményre még úgyse lesz panasz? Mi meg elfogadjuk, hiszen úgyis tudjuk az igazat egy third party tesztből? Ha egy gyártó szándékosan félrevezető információk tesz közzé, akkor az a vásárló megtévesztése. Innentől lényegtelen, hogy mekkora balfasznak kell ahhoz lenni, hogy be is dőljön valaki. A szándék a fontos, és aki engem be akar csapni, azzal nem kötök üzletet. Ki tudja a csúsztatások hány százaléka ennyire egyértelmű, és észrevehető. :((

Pedig nagyon tetszik a Mix széria, ezért is sajnálom, hogy mindent megtesz a Xiaomi, hogy távol tartson tőle (öli bennem a belé fektetett bizalmat).

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#76) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Trükközés itt is van rendesen az új ájfonnál

[ Szerkesztve ]

(#77) tonerz


tonerz
aktív tag

Nekem nagyon bejön és szvsz ennyi "káva" kell a kényelmes használathoz.
Ha adnék ennyi pénzt telefonra (de nem adok) akkor ezt venném az összes flagship közül.

(#78) enonlui


enonlui
tag

Szerintem az előd jobban néz ki.... sorry.
Ez tényleg LG felé húz nekem.... még1x sorry.

(#79) carl18


carl18
addikt

Kár nincs bővithetőség.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#80) Drenadar válasza carl18 (#79) üzenetére


Drenadar
veterán

Ha valakinek nagyon kell a hely, akkor a 256-ost válassza, azt meg hova bővíteni? :)

Nekem jelenleg a 32 giga is bőven elég :)

Kíváncsi vagyok hogy a 64es mire lesz elég :)

(#81) carl18 válasza Drenadar (#80) üzenetére


carl18
addikt

Hát de ha valakinek mint nekem van egy 128 gigás micro sd kártyája, akkor nem tudja használni :P

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#82) Drenadar válasza carl18 (#81) üzenetére


Drenadar
veterán

úgyis lassabb a kártya mint a saját belső tárhely...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.