Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Tetszik, jól néz ki.

Cicus, ez való Neked, nem az ájfón! :)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

"ám a processzor típusáról egyelőre nem esett szó"

Samsung Exynos 5 Otca

(#3) homeless09 válasza Blyan (#1) üzenetére


homeless09
őstag

Szemből pedig elég szifon copy. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4) Blyan válasza homeless09 (#3) üzenetére


Blyan
félisten

Vajon miért tetszik?? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) vicze válasza tjb007 (#2) üzenetére


vicze
félisten

Igazán válthatnának már Exynosról...

(#6) sing1ep1ayer válasza homeless09 (#3) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

A szifon is szép, szerintem ezt még a haterek sem vitatják.

(#7) homeless09 válasza sing1ep1ayer (#6) üzenetére


homeless09
őstag

Feketében elfogadnám matt kijelző fóliával, viszont fehérben számomra nagyon gagyi hatást kelt. Barátnőmnek is fehér van, először azt hittem átb@szták valami kamu szifonnal. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8) Blyan válasza vicze (#5) üzenetére


Blyan
félisten

Mi baj az Exynossal?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) sanyijedi


sanyijedi
őstag

jól néz ki és igényesnek tűnik!

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#10) vicze válasza Blyan (#8) üzenetére


vicze
félisten

Hogy nem Snapdragon. :D (Főleg az aSMP hiánya 4magnál.)

(#11) Blyan válasza vicze (#10) üzenetére


Blyan
félisten

A mizonak jó lesz. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) madgie


madgie
titán

Ezek is meghülyültek, az MX2 még éppen vállalható méret, erre itt is beindul a tepsiláz...

Tudom, nem vegyem meg, ha nem tetszik.

(#13) No.01 válasza madgie (#12) üzenetére


No.01
őstag

Maximalisan egyet kell, h ertsek. ha maradtak volna 4.5 vagy 4.7-es kijelzonel jobban jartak volna. Ez igy szimplan nagy. :(

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

Szerintem ez a 5,1 hüvelyk még a "beleférős" kategóriába esik. Tök jól néz ki, és megvan benne minden ami a "mai" kornak megfelel.

kengyel

(#15) Blyan válasza kengyel (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Tavaly még a 4,5 volt beleférős, ma az 5,1 jövőre meg a 6.3?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) madgie válasza Blyan (#15) üzenetére


madgie
titán

Nekem már a 4.5" sem igazán az, max két kézzel (pedig a kosárlabdát megtartom tenyérrel vízszintesen, tehát nem gyerekkezem van). Két kézre viszont már szinte a 7" is mehet, lehet elmennek tablet-méretig a gyártók? :D

[ Szerkesztve ]

(#17) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Jaja, szép, csak túl nagy. De bakinek tepsi kell, annak jó választás lehet.

Nem a lényeg a fontos.

(#18) kengyel válasza Blyan (#15) üzenetére


kengyel
nagyúr

Körülbelül ezzel a tempóval megyünk előre. A 6,3 már nálam nem játszik. Akkor viszem magammal a tabot :)

De azt is alapul vettem, most van egy S4 em, és ez a telefon "éppen " hogy nagyobb. Annyira szerintem nem lenne feltűnő .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#19) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Ez a Flyme os egy ICS felturbozott valtozata lenne? Gyonyoruek ezek a Meizu telefonok. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#20) Sn00k


Sn00k
veterán

Nagyon tetszetős egy darab, kár , hogy nicns magyarországi képviseletük, már rég mozgatja a fantáziámat a meizu. Az, hogy meg már 4,7 vagy 4,9 vagy 5,1 tök mindegy szvsz, aki megbarátkozott a 4,7-el az siman ki fog békülni az 5,1-el is. Én is be voltam parázva i5 mérete után az S4 méretével és tök jó, simán megszoktam, az tény 2 kézzel írom szöveget a telón:)

3njoy the Lif3

(#21) kutkut


kutkut
addikt

Még több kép. :P

Mellesleg, a Meizu dizájnban még mindig az Apple-t követi, így szerintem nem csinálnak olyan telefont, aminek az alján nagyobb (ráadásul majd' kétszer akkora) a keret, mint alul. :N

wertigo1984: A Flyme OS olyan, mint pl a HTC-nél a Sense. :)

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#22) wertigo1984 válasza kutkut (#21) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hasonlora gondoltam en is. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#23) Gusztáv válasza kengyel (#18) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen, az ember ingerküszöbe folyamatosan tolódik kifelé. Én kezdetben 3.5"-os telefont használtam, és akkor nagyon ideálisnak tűnt az a méret. Majd lett egy 3.8"-os, szépen megszoktam azt is. Amikor jöttek az új Lumia-k, akkor kipróbáltam őket a T-nél, a 4.3"-os 820 még épp elfogadhatónak tűnt, de a 920 hatalmas volt. Azóta van 820-am, de volt lehetősége használni egy hónapig a 920-at is, és teljesen megszoktam. Amikor vissza kellett adni, akkor a 820-ra visszatérve fura volt, hogy olyan picike :DD .
Nekem ez a telefon nagyon tetszik, android vonalon simán bevállalnám, ha lenne itthon szerviz.

Laci

(#24) kengyel válasza Gusztáv (#23) üzenetére


kengyel
nagyúr

Hatalmasat haladtunk előre a mobiltelefon világában. Nagyon szép kijelzők, erős hardverek stb... De valljuk be ,ezekhez kell is a méretes kijelző. Jó most itt nem a 6,3 ról beszélek, mert annak már ellene vagyok. De ha ilyen gyors a tempó ,akkor lassan egy kétkezes telefonon sem fogok kiakadni :)

kengyel

(#25) FrankMonzano válasza kengyel (#24) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Kengyel te ugylatszik egy igazi mai ember vagy :d. Elfogatsz mindent amit a trend diktal :d. Szerintem tenyleg elertuk mar a jozan esz hatarait. A 4.3 , 4.5 kijelzomeretek idealisak egy telefonnak. Ezek az 5.3 ,5.5 , 6.3 mar az emberi megalomania es a trend tebolykent valo megbabonazasanak az eredmenyei.

(#26) wertigo1984 válasza kengyel (#24) üzenetére


wertigo1984
őstag

Szerintem a Note1 megjelenesevel ugynevezett "meret ehseges" korszak kezdodott el, amit mas gyartok is kovetnek. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#27) kengyel válasza FrankMonzano (#25) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen haladok a mai diktált lépésekkel, holott már nem vagyok mai gyerek. De nekem kifejezetten tetszenek a 4,8-5-5,1 kijelzőig a gépek. De csak abban az esetben ,ha a hardver is követi a kijelző "méretét " Így tényleg összhangban a dolog.

(#26) wertigo1984

Igen, ott a Nóta körül kezdődhetett el ez a "tepsi" gyártás, de be is jött a gyártóknak :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#28) Retekegér válasza madgie (#16) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

lehet elmennek tablet-méretig a gyártók?

Le vagy maradva. :D

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#29) madgie válasza Retekegér (#28) üzenetére


madgie
titán

Pedig ezt már láttam is :B

szerk: btw ez a kép zseniális, már most minimum olyan ciki, mint a kilencvenes évek végi téglafonok, ezen tíz év múlva hogy fogunk röhögni.

[ Szerkesztve ]

(#30) r4z válasza madgie (#29) üzenetére


r4z
nagyúr

Rólam is készült egy ilyen kép valami 7 inches izével, de nem vállalom :DDD Nevetséges az egész.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#31) wertigo1984 válasza r4z (#30) üzenetére


wertigo1984
őstag

Kepet ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#32) Ádám16


Ádám16
addikt

Ez tökéletesen jól néz ki.

(#33) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Nem tudom mit kell itt siránkozni a méretnövekedés miatt, amikor a Meizu az én Alcatel OT-995-höz képest mindössze 1,4 cm nagyobb és 2mm-el szélesebb (127 x 68 x 9.75 mm). Szerintem ez még bőven vállalható méret, főleg ha azt vesszük, hogy az Alkában egy 4,3-as megjelenítő van, miközben a Meizuban egy 5,1-es.

[ Szerkesztve ]

(#34) madgie válasza mustang08 (#33) üzenetére


madgie
titán

Végül is mi az a másfél centi... vagy eléred a hüvelyujjaddal, vagy nem.

(#35) r4z válasza wertigo1984 (#31) üzenetére


r4z
nagyúr

Fent van a fórumon, keresd ki ;]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#36) Apika


Apika
Közösségépítő

Jól mutat ebben az ezüst színben... :K

(#37) szebev válasza madgie (#16) üzenetére


szebev
senior tag

Es a tenyered a labda alatt vagy folott van :DDD ? Bocsi, ezt nem hagyhattam ki !
Amugy tiszta gaz, hogy mar a kinaiak is ,nagy telokat gyartanak , holott arrafele nem elnek nagy szamban magas emberek ( altalaban ) .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#38) MrChef


MrChef
aktív tag

csak kapható legyen itthon is, jó áron, meg legyen hozzá szerviz.

(#39) Magga


Magga
aktív tag

Jól néz ki és a kornak megfelelő mérete és felszereltsége van!

[ Szerkesztve ]

(#40) a.sebi


a.sebi
őstag

És ismét, tul nagy hiszti....köszi

(#41) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Szép teló nagyon, ismét! :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#42) tjb007 válasza vicze (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Pedig jön belőle a frissített verzió: [link]

;]

(#43) Ricardo


Ricardo
félisten

Szép! megnézném élőben.

(#44) vicze válasza tjb007 (#42) üzenetére


vicze
félisten

GPU update? :D
Vagy végre sikerül legyártani 1,7GHz-cel. ;]

(#45) tjb007 válasza vicze (#44) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem tudom, "nagy a titkolózás", de én simán kinézem belőlük, hogy ez a "more powerful, enhanced Exynos 5 Octa" annyiból fog állni, hogy kap még egy GPU magot, és emelnek az órajeleken is. Ennél többet nem nagyon tudnak csinálni (vagyis tudnak, komplett GPU csere Malira).

[ Szerkesztve ]

(#46) batai15


batai15
félisten

de szép telefon!

(#47) Cyberpunk válasza Blyan (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem rossz, de ez is robot. :DDD Reméljük a hátlap is minőségibb lesz végre.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) Blyan válasza Cyberpunk (#47) üzenetére


Blyan
félisten

Majd visszakívánkozol. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#49) Cyberpunk válasza Blyan (#48) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Biztos? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#50) Blyan válasza Cyberpunk (#49) üzenetére


Blyan
félisten

Simán. El tudod képzelni, hogy mostantól csak szifonod legyen, azzal a nagy választékkal? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.