Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Az nem tetszik, hogy kiszedték az offline térképeket... A jelenlegi workaround vajon a térképkivágást teljes részletességében lementi, vagy csak az adott zoom szinten?

(#3) kariad


kariad
senior tag

NehogyMán offline is legyen... :(((

(#4) ben800 válasza kariad (#3) üzenetére


ben800
aktív tag

Nexus 4-re még nem kaptam update lehetőséget.....

(#5) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez mekkora baromság már így? Elérhető az offline mód, de csak Easter Egg szinten. :F

(#6) xmaas


xmaas
őstag

Dugjak fel maguknak ,ha nem mukodik offline is akkor nem er kalap szart se nem fognak az emberek csak azert mobilinternet elofizetest csinalni hogy tudjak hasznalni a navigaciot :R

(#7) Tim82 válasza ben800 (#4) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha hiszünk a cikk szövegének, ez csak az Ice Cream Sandwich-es droidos telefonokra/tabletekre jön ki, Jelly Bean-re nem, úgyhogy ne csodálkozz. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

"Érthető, hogy a vállalat ezt a megoldást választotta, hiszen a frissítés az összes 4.0.3-as Androidot futtató készüléken (okostelefonon és tableten) elérhető lesz, ami miatt több százmillió eszközről van szó."

Ha csak azokon lesz elérhető, ami véletlen 4.0.3-ast futtat, akkor jó lesz ez pár 100 ezernek is. A legtöbb ICS képes eszköz elérte a 4.0.4-et azért, abból is az r7-et...

(#9) vhunor válasza Keeperv85 (#8) üzenetére


vhunor
őstag

Ez nem az én napom, beleírtam a kihagyott "és annál újabb"-at...

(#10) ntomka válasza Tim82 (#7) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekem már ott van ganexen.

(#6) xmaas: Eddig sem tudtál offline navigálni Google térképpel.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#11) Keeperv85 válasza vhunor (#9) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Oh, én azt hittem tényleg így közölték le a forrásban is. :B Ez esetben köszönöm a gyors korrekciót! :K

(#12) WonderCSabo válasza ntomka (#10) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A navigáció megtervezéséhez télleg kellett a net, de utána nekem már ment simán net nélkül is.
De ha még a navigáció nem lehetséges offline, akkor is tök jó ha a térképet nézheted offline...

(#13) Tim82 válasza ntomka (#10) üzenetére


Tim82
nagyúr

A cikk azóta javított hibáján élcelődtem kicsit, btw.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14) HaJózsi válasza WonderCSabo (#12) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Azt, hogy csináltad?
Nekem Budapest és Vác környékére mindig azt írta, hogy nem érhető el offline térkép... :O
Bár most nézem, hogy pl. a Balatonnál működik.

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#15) petipetya


petipetya
nagyúr

Fájó pont a koordináták elvesztése. Igaz, hogy a Google+ / helyek hasonló funkcióval bír, ám a nyomába sem ér.

"nincs rá lezsóidő"

(#16) gzbotii


gzbotii
veterán

Szoval nem lesz offline terkep...nem frissitek.
Webes feluleten is feliratkoztam es probalgattam, de merfoldekkel lassabb volt az uj felulet

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17) vimes


vimes
senior tag

A Google-nek meg külön puszit küldök, h kihagyta a GB-t a támogatott főverziók közül, ezzel a felhasználók kb. 1/3-át kihagyva.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#18) vlevi válasza WonderCSabo (#12) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, de ha kicsit nagyobb kiterot csinaltal, akkor mar nem tudja ujratervezni netkapcsolat nelkul, es a terkepeket sem kepes mutatni, mert nincs cachelve.
Rovid uton egynek elmegy, ha nincs jobb, de 100+ km-en meg nem az igazi.

(#19) WonderCSabo válasza vlevi (#18) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Persze, ez így van, én is Pesten belül próbáltam csak ki. A térképet viszont le lehetett menteni az alábbi linken leírt módszerrel.

HaJózsi: Nekem így ment, bár Vácra nem próbáltam, Budapestet és környékét szedtem le.

[ Szerkesztve ]

(#20) Steve1207


Steve1207
veterán

Nekem tetszik, hozza a megszokott dolgokat, bár offline dologra nem igazán használom, meg navigációra sem, csupán egyszerű térképnek tájékozódás céljából.
A navi nem lenne hülyeség, végre összedobhatnák rendesen, meg az offline dolog is, ahogy mondogatjátok, elvégre ennek a térképe mindig naprakész (legalábbis én nem ütköztem még hibába, minden út ott volt, ahol lennie kellett)

.

(#21) Bibby


Bibby
addikt

Nekem már frissült, lehet azért mert portugál rom van a telefonon? :)

Ελευθερια η θανατος

(#22) nyergess


nyergess
tag

Nos, úgy látom, ebből (én is) kimaradok - 2.3.7-es Androidommal. :U
Az offline mentés eddig sem működött nálam (még Pestnél sem), szóval az nem is lenne érvágás, hogy kiveszik.

(#23) Integra


Integra
titán

atom jó az új felület pc-n, remélem telefonon is hasonló lesz. csak az offline navigációs részt csinálják már meg végre kompletten.... onnantól igo-nak is befellegzik.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) kali


kali
legenda

a párom s advance telefonjára (t-mobile jelly bean) már lefrissült (link), nekem az s4 még nem dobja, bár t-s, de jelenleg független firmware verzió van rajta, t-s alapra már lehet, hogy adta volna...

[ Szerkesztve ]

(#25) velizare válasza Integra (#23) üzenetére


velizare
nagyúr

az IGO egy ideje piacot váltott.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#26) RaZroX válasza vimes (#17) üzenetére


RaZroX
addikt

Egyet értek. Nem értem mi tudás kell ehhez az apphoz, hogy GB-re ki se jön....

This is the way

(#27) tomee007007


tomee007007
őstag

Nem értem, miért nem lehet megcsinálni azt, mint a Nokia (ebben legalább jók) a Maps-al, hogy ad egy offline is tökéletesen működő navigációt (örökös ingyenes frissítéssel)...így a droidos meg veheti tízezrekért az offline navis progit (amiknek a többsége nem ér sokat), vagy mókolhat ezerrel.....

[ Szerkesztve ]

(#28) rep3at


rep3at
őstag

Tetszik ez a felület, a bemutató videó meg különösen jó lett :)

Forward thinking. كرر

(#29) DraXoN


DraXoN
addikt

na nekem is frissült ma.. hazafele kipróbálom mi változott.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#30) gzbotii


gzbotii
veterán

A cikkben irt módszerrel valaki megpróbálja, működik az offline része?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#31) Integra válasza velizare (#25) üzenetére


Integra
titán

és?
attól, hogy autóipari beszállító, még mindig a legjobb szoftver.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) tomee007007 válasza Integra (#23) üzenetére


tomee007007
őstag

hát...nem ez irányba haladnak:(

(#33) gzbotii válasza gzbotii (#30) üzenetére


gzbotii
veterán

Igen, eleg jol mukodik. Alaptalan volt a felelmem, jol sikerult, szvsz

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#34) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Budapesten eddig sem volt offline térkép, de amin egyszer már keresztül pásztázott a user, az net nélkül ugyanúgy elérhető mint eddig. Most próbáltam ki ganexen.

(#35) edward2


edward2
addikt

És megölték vele együtt a latitude-ot és a location history-t. Ez utóbbi amit használtam és tök jó feature.

(#36) Integra válasza tomee007007 (#32) üzenetére


Integra
titán

mire gondolsz?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37) gzbotii válasza lsebestyen (#34) üzenetére


gzbotii
veterán

Tessék? Ez nem helyfüggő... Le kellett tölteni manuálisan....

Latutude meg: [link]

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#38) lsebestyen válasza gzbotii (#37) üzenetére


lsebestyen
addikt

Manuális letöltés alatt mit értesz?

(#39) ntomka


ntomka
nagyúr

És már van is frissítés.

ツ Headphones on - World off

(#40) w.miki


w.miki
veterán

Nekem a régebbi változatban sem ment sehogy az offline letöltés... egyáltalán... tud valaki olyan változatot linkelni, amiben még működött?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#41) Alexios válasza gzbotii (#37) üzenetére


Alexios
veterán

Pedig helyfüggő, magyarországon nem érhető el, romániában igen.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#42) HaZse


HaZse
őstag

Ki az az egyén, aki egy okostelót mobilnet nélkül használ? Nem beszélve, hogy a google maps nem is kér sok mobilnet-et.

Dehát sok az az egyén, aki csak mutogatni vesz okostelót, de nincs pénze egy árva 100megás mobilnetre se.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#43) lsebestyen válasza HaZse (#42) üzenetére


lsebestyen
addikt

Hiába, külföldön nem megyek semmire a mobilnetemmel...

(#44) HaZse válasza lsebestyen (#43) üzenetére


HaZse
őstag

Venni kell rá egy navi alkalmazást, vagy egy céleszközt. (GPS).

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#45) róland


róland
veterán

Frissült.

Jól kell térképrészletet választani az "OK maps"-hoz, hogy elmentse.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#46) petipetya válasza róland (#45) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ahogyan eddig is.

lsebestyen: simán...

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47) lsebestyen válasza róland (#45) üzenetére


lsebestyen
addikt

Miért, te Magyarországon belül tudtál valahol lementeni?? :U

(#48) Ghard


Ghard
őstag

Az új funkció csak annyi, hogy újratervezi az utat, ha talál gyorsabbat a forgalomtól függően? A régiben is volt forgalomfigyelés ha jól emlékszem, csak emiatt nem tennék fel ics-t.

(#49) Kbali


Kbali
nagyúr

Nekem a régivel is az volt a bajom, hogy gyalogos üzemmódban kb használhatatlan volt, de utóbbi időben autós naviként is késett rendesen...

(#50) kali válasza kali (#24) üzenetére


kali
legenda

végre, lefrissült az s4-em is! :C

edward2; dehogy ölték!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.