Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nicu71


nicu71
addikt

érdekes hogy anyám Vernee Thorján már legalább két hónapja a drótszerű ikonok vannak,Stock közeli android 7 naprakészen tartott alap FB alkalmazás.
EZ egyébként készülékfüggő,hogy hogy jelenik meg?A hardvert is nézi és az alapján,vagy hogy? :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#2) krizmo_


krizmo_
addikt

Nem csak a mobil...

[ Szerkesztve ]

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nekem szimpi, az appal sosem volt semmi gondom, de a messengert nem frissítem soha 91.xxxx óta

Érdekes hogy a böngészős felületem már tegnap ilyen újfajta volt, mára meg visszaállt a régi

Aki szeretné az új felületet kapni mobilon, annak érdemes apk mirrorról letölteni a legújabb bétát vagy esetleg alfát, nekem utóbbi van fent, semmi gondom vele, bár ebben még nem minden úgy néz ki mint a cikkben

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Ursache


Ursache
senior tag

Már hónapok óta nincs fent ez a fos. Úgy ette az akksit, mintha bitcoint bányásztak volna vele.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#5) PiTM0N


PiTM0N
tag

Arról ban hír, hogy lehet-e pl. újra levelezni vele, vagy megint csak félmegoldást kapunk?

(#6) pomorski válasza Ursache (#4) üzenetére


pomorski
őstag

Pedig lehet, hogy csak az aksid volt már túl elhasznált.

(#7) 0xmilan válasza Ursache (#4) üzenetére


0xmilan
addikt

Az adataidat bányászta, az majdnem olyan értékes. :D

(#8) Fecogame válasza Ursache (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

Én is csak böngészőből használom néhanapján, de sokkal jobb leszokni a görgetésről, így időt is meg lehet vele takarítani ( nagy sokat :) ).

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) Dominó85


Dominó85
veterán

Mind a facebook, mind a messenger alkalmazás egy rakat trágya! Optimalizálatlan fos, ami a nem túl hosszú élete alatt már kb a 140. verziójánál tart. Majdnem hogy hetente kell kényszerből frissíteniük. Én a Messenger lite-ot használom, az meg olyan lite, hogy akár még én is megírhattam volna. Nem beszélve arról, hogy havi 330k cpu ébresztés azért durva.

* Péter - 06302461862 *

(#10) Sanchez638 válasza Dominó85 (#9) üzenetére


Sanchez638
addikt

Vicc, de net mellet ki szoktam nyomni, de van hogy 2x egymás után is vissza indítja magát. Főleg ha netet kap.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#11) -Skylake-


-Skylake-
addikt

"A chatszerű hozzászólás-megjelenítéstől egyébként is azt várja Zuckerberg csapata, hogy ösztönzőleg hat a párbeszédbe történő bekapcsolódásra."

Hihetetlen mikre nem figyelnek oda, az eletbe soha nem jutotz volna ez eszembe. Azert ha sok pozitivumot nem is mondanek roluk, az a szellemi kapacitas ami ott van valami brutalis merteku lehet.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#12) Kékes525


Kékes525
félisten

Mennyire fogja terhelni az akkumulátort?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13) GEIL


GEIL
addikt

Párom LG G3-asán 1 hete ez az "új facebook" felület van....(android 6.0) / Telekom

Nekem az LG G4-en ma reggel frissült be ilyenre...(android 6.0) / Telenor

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#14) vadkörte válasza Dominó85 (#9) üzenetére


vadkörte
addikt

Ezért minden droidos eszközön a Fast for Facebook nevű applikációt. A FB app ha nem telepítettem a Messanger-t nem jelenítette meg a levelezést, a Lite néhanapján akart csak működni. A Fast-tal, bár kicsit körülményesebb használni - kell +1 klikk neki - MŰKÖDIK! Nem zabálja le a havi keretemet fél óra alatt és nem szívja ki az akkut homorúra. (ugyanazzal az akkuval ugyanaz a telefon, ugyanolyan használati szokások mellett minimum +40% üzemidőt produkál)

Üdv. V. Körte

(#15) Tanisz


Tanisz
senior tag

Úgy hiányzott mint egy falat kenyér :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#16) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Facebookot samsung böngészőből használóm, messengerből megfelel a lite is. Így az akku is boldogabb.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Még mindig használhatatlan, ha a DPI-t magasabb értékre állítom, mint ami az alapértelmezett. A felső kék sáv minden lapra rálóg hónapok óta és hiába küldtem tucatnyi hibajelentést képekkel és egy videóval is, semmi reakció.

(#1) nicu71: Az béta program gyanús. Én is beléptem és hetekkel ezelőtt frissített már erre.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#18) nicu71 válasza Rickazoid (#17) üzenetére


nicu71
addikt

Én is arra gyanakodnék,de 70 éves anyum nem hiszem hogy belépett volna bétázni 😂 bár tud még mindig meglepit okozni .😊

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#19) Crafter32


Crafter32
őstag

Csak böngészőből használom. Az appból egy képet feltölteni egy kínszenvedés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.