Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vazimódó válasza rento (#50) üzenetére


vazimódó
senior tag

Az lesz :R Felarakok egy 32bitest aztán elválik.

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#52) rento válasza vazimódó (#51) üzenetére


rento
őstag

okés, várjuk az eredményt! ;)

(#53) vazimódó válasza rento (#52) üzenetére


vazimódó
senior tag

estefelé meglesz remélem.Ez s ok kamu ímélcím... :DDD Már csak azért is megnézem mert kiváncsi vagyok.

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#54) lbalog01


lbalog01
tag

Kitróbáltam: 2936 :U az online ranglistán a hátsó harmadba soroltak. akkó most nem tudok szöveget szerkeszteni meg fotót nézni meg videótsenemtudoksemmitse :O :O
Ezek szerint csak játszani lehet a gépemmel, dobom is ki a p...ába!!
khmm.... Bocs az fentiért, kicsit elszaladt a paci velem.
Szóval MINEK KELLETT ehez Vista???? egy nagy 0-a a tesztprogram, a pcmark2004 sőt a 2002 sem volt semmivel rosszabb a gép felmérésére mint ez!
Ha már tesztelek, akkor inkább azokkal teszem, így van viszonyítási alapom, hogy a régi P4 2,8Ghz Radeon9800-as gépem a 3700pontjával mit tudott a mostani gép 7200pontjával szemben a Pcmark2004-ben.
Nincs ebben egy kis összesküvés: csak vistán fut, egy 100ezer ft-os gép még talán 1000 pontot sem ér el /az meg már milyen ciki/, pedig arra amire ez a progi tesztel már az is simán jó ???? :(

***ROGER***

(#55) vazimódó válasza lbalog01 (#54) üzenetére


vazimódó
senior tag

Úgy sz@r ahogy van az egész program. :DDD
Most lefuttattam 32bites Vistán és dobott egy ilyet hogy:
''Your PCMarkVantage score seems to be invalid, and unfortunately the Result Analyzer cannot be displayed for this result.''
Erre csak annyit hogy LOL :DDD :C

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#56) rento válasza vazimódó (#55) üzenetére


rento
őstag

tényleg szar az egész! :DD :DDD :D

(#57) westlake


westlake
félisten

van olyan ember, aki csak azert szedi le a 64 bites rendszert es telepiti fel a 32 bitest, mert kevesebb pontot ad egy tesztprogram mint kellene?? jujj :U komolyan itt tartunk :F

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#58) Thrawn válasza westlake (#57) üzenetére


Thrawn
félisten

64 bitesen kevesebb pontot ad? Lehet felteszem a 32 bites helyett :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#59) vazimódó válasza westlake (#57) üzenetére


vazimódó
senior tag

És van olyan ember is aki csak azért ír ebbe a topikba hogy nem tetszését fejezze ki ez ügyben.Itt tartunk... Építő jellegű hsz rulez! :D

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#60) westlake válasza vazimódó (#59) üzenetére


westlake
félisten

a tesztprogram miatt oprendszercsere szerintem nem epito jellegu.. na mindegy.. valszeg oreg vagyok es begyoposodott a gondolkodasom..

Play nice!

(#61) vazimódó válasza westlake (#60) üzenetére


vazimódó
senior tag

A te hsz.-odra értettem hogy építő jellegű. :)) Mármint irónikusan...
Az enyém tuti hogy az,ez nem vitás. :DDD

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#62) batnor válasza Fori23 (#42) üzenetére


batnor
csendes tag

azért látt csak 3gb memóriát az oprendszer mert a 32bites oprendszerek 32 bites architekturát alkalmaznak ami csak 3gb memóriát tud kezelni akár rakhatsz bele 8gb is akkor is csak 3-t fog kezelni .Erre a megoldás az hogyha felraknád az xp64-t vagy a vista64-t mert a 64bites architektura már a 4gb feletti memóriákat tudja kezelni.

batnor

(#63) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Nincs vkinek vmi "alternatív" megoldása hogy ne csak egyszer fusson le? :D

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#64) Rover623 válasza Pocak89 (#63) üzenetére


Rover623
félisten

Alapelveket olvastál már...?:(

primus inter pares

(#65) Kris87


Kris87
aktív tag

5104 pontocska [link]

(#66) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

[6548p]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#67) raczger


raczger
őstag

up egy kicsit, de e lényeg: letöltöttem, futtatom, és azthiszem a hs-s teszt után, talán valami browser vagy milyen tesztnél lefagy a program, a topikban visszaolvasva valószínűsítem,most nincs előttem a gép, 32 bites a Vista, először kiírt valami hibaüzenetet, amit nem jegyeztem meg, azóta nincs olyan, a pláne az, hogyha csak pl a cpu tesztet jelölöm ki, hogy csak azt futtassa, ennek ellenére mégis futtat hd meg memória meg ilyen teszteket, hogy tudnám rábírni, hogy lefusson egyszer, és pontot adjon?:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.