Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xsjado93


xsjado93
senior tag

Igen sajnáltam, hogy a dual simes verzió nálunk nem került forgalomba, pedig szívesen lecseréltem volna rá a V40em :(

Your life is a lie.

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Talán cserealkatrészt is biztosítanak, mi a helyzet a szervizeléssel, garanciával, vagy csak software-sen támogatnak. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) Mikemend


Mikemend
senior tag

Egy V60-ra még én is befizettem volna, V30-ról váltva, de az EU-ban nem igazán szórták. Nagyítóval kell keresni. :( Bosszantó.

(#4) kakuk.tamas válasza Mikemend (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Pedig szolgáltatóknál is volt.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) Remekelek28 válasza kakuk.tamas (#4) üzenetére


Remekelek28
őstag

A legjobb telefon amit jelenleg kézbe lehet venni. 2 honapja használom.

(#6) Mikemend válasza kakuk.tamas (#4) üzenetére


Mikemend
senior tag

Amikor belengették az LG telefonüzletág beszüntetését (még hivatalos sem volt), azonnal kerestem, és addigra sehol sem találtam itthon. Az árukeresőben a legutolsó ár is majdnem 300 ezren áll.
Tehát se szolgáltató, se maszek. Nagyon gyorsan kipucolták a piacot, vagy keveset hoztak be. V50-ről tudok, hogy volt szolgáltatónál, de már azt se lehetett kapni, bár nekem inkább V60 lett volna jó, duál képernyővel... :U

[ Szerkesztve ]

(#7) Beerheart


Beerheart
csendes tag

Ha jól tudom a nemzetközi modell az LVM600ea volt. Ha vennék pl. e-bay-ről amerikai piacra szánt, pl. LMV600TM (Unlocked) modellt, az működne itthon?

The system can not detect parking spaces made after detecting or before detecting; --- Renault

(#8) Remekelek28 válasza Beerheart (#7) üzenetére


Remekelek28
őstag

Alapból működik,de angol menüs,illetve visszhangzik hívás közben,néha elég zavaro,főleg h a másik fél panaszkodik,hogy menjek arrébb mert vissza hallja a hangját. Illetve a töltője ami még nem eus. Az eus verzio az tiszta hangzású,magyar menüs.

(#9) Beerheart


Beerheart
csendes tag

Wow, köszi. Mitől lehet a visszhang? Ahova szánták, annak a piacnak a hálózatain nem visszhangzik? Nem lehet, hogy csak egy hibás darabbal volt tapasztalatod?

Bocs, válasz akart lenni Remekelek28-nak.

[ Szerkesztve ]

The system can not detect parking spaces made after detecting or before detecting; --- Renault

(#10) Remekelek28 válasza Beerheart (#9) üzenetére


Remekelek28
őstag

Az usa frekvenciái másabbak,igy a telefoné is eltér az europaiaktol. V30 is volt már,az is visszangzott. Nem mindenhol,de lefedett helyeken szinte mindig.

(#11) Astop


Astop
újonc

USA Verizon teljesen jól működik itthon is, május 3 megkapta a hivatalos 13-s Android is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.