Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) iBlast


iBlast
aktív tag

Ha így is van biztos javításra kerül! Én jelenleg 4S tulaj vagyok ios6al de nem tapasztaltam üzemidő csökkenést, bár én mindig kikapcsolom a helymeghatározást ha épp nem használom. :C

[ Szerkesztve ]

(#5) Otisz válasza iBlast (#3) üzenetére


Otisz
őstag

Én sem tapasztaltam ilyet.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#6) moleculez


moleculez
veterán

szerintem a szaporodik a gugliban a kovetkezo: how to downgrade ios6...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) jacis


jacis
nagyúr

Hol van itt a minőség amiért a felárat fizetik a userek? Hiányzik sz'tem Jobs....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) Blyan


Blyan
félisten

Szerintem is van némi üzemidő csökkenés.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) knyitogato


knyitogato
őstag

Kár érte.

(#10) joghurt


joghurt
addikt

Az Apple ilyenkor mindig tagad, hogy aztán a következő verzióban feature-ként marketingelje a kijavított hibát.

A tej élet, erő, egészség.

(#11) Fkris válasza jacis (#7) üzenetére


Fkris
őstag

iOS 5 el is volt ilyen probléma, amikor még Jobs élt.

Hoppláhopp :)

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#12) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az Apple sosem fogja jelezni, ha hibát talál, csak ha már botrány van belőle. Ez náluk az alapelvek közé tartozik. Azért szép, hogy a korábbi hulladék appstore szoftvert még tovább tudták butítani. Az iTunes is tisztára úgy van felépítve, hogy nehogy már komolyabb kereséseket végezzen a user, mert akkor még előbányász valami szuper free, vagy olcsó appot. Aki már használ 1-2 éve iOS eszközt az tudja, hogy frissítés előtt hatszor át kell gondolni, hogy kockáztat-e és frissít, mert nincs visszaút.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Ezért nem frissítek soha "főverzió" váltáskor, mert azt mindig az újonnan megjelenő telefonra optimalizálják. Inkább megvárom a x.0.1 vagy x.1.1-es verziót ahol már javítják az ilyen hibákat és a régebbi készülékre is jobban optimalizált... Az iOS5-nél ugyan ez volt, de hamar orvosolták a problémát.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#14) Fkris válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


Fkris
őstag

Vagy van esze, és lementi az SHSH Blob okat TinyUmbrellával, JB után.Ez után ugyanis azt csinál a telefonjával amit akar, akár iOS 12 ről is downgradelhet a 4es-re.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#15) Daniford


Daniford
tag

Már tudom mi hiányzott a napomból...
Hát persze! Egy újabb alma hír! Bezzeg a nevetséges készlethiányról alig van hír.. :(((

(#16) bolvar válasza Daniford (#15) üzenetére


bolvar
senior tag

ez az átka az iszonyatos keresletnek...

ez meg egy olyan hiba hogy eladtak (mondok egy számot 20 millió telefont)abból persze hogy akadnak olyanok akiknek valamiféle hiba lép fel...elkerülhetetlen.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#17) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

gondoltam hogy a bgr szerint nincs hiba

(#18) Polllen válasza Gadgetfan_ (#13) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kb ennyi. Főleg, ha az embernek megfelel a jelenlegi funkcionalitása is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Az ilyen hírek hallatán minden egyből arra gondolok, hogy eladjam az iPhone-om.:N Ez pont azoknak van, akiknek nincs iPhone-ja, de legyen egy topic ahol lecikizhető, elmondhatja mennyire rossz is ez most. Tisztelet a kivételnek. Ettől most nem dőlt össze a világ, a 4-en semmi ilyet nem tapasztaltam, pedig fél hónapot biztos ment rajta az iOS 6. De ez nem zárja ki a lehetőséget, hogy sokaknak jelentkezhet ez a "hiba", hisz az iOS 5-ben is volt ez, de minél több a report, annál biztosabb, hogy az első frissítésben a fix benne lesz.:)

(#20) index31


index31
tag

E a cikk úgy hülyeség ahogy van. Iphone 4S-el nézve az IOS6 egy cseppet sem merül jobban mint az előző verziók .Egy Iphone 4S tulaj rövid véleménye. :N

(#21) Kaktux


Kaktux
tag

én meg pont az ellenkezőjét tapasztaltam
vagyis kevésbé zabálja az aksit :Y :C

Senki sem csinál semmit se nem senkinek se nem. (iPhone 4S - iOS 9.1 / Nexus 7 2013 4G - Android 6.0)

(#22) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Csak annyi a részemről hogy ez így kamu. Tesóm sima 4-e, és anyum 4S-e is tovább bírja(1-2) órával. Nincs több hozzáfűznivalóm.

(#23) V.T.CS. válasza Daniford (#15) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nincs készlethiány, csak hype generálás. :)

(#24) nord_ válasza tomistarkapi (#17) üzenetére


nord_
veterán

Meg ahogy itt olvasgatom az előttem szólókat, nekik sincs.
Meg ahogy már megmutattam máshol, nekem sincs.

De nem baj, újabb topik, ahol nyugodtan lehet egy kicsit köpködni a partvonalon túlról.

(#25) V.T.CS. válasza mazsi1911 (#22) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

lehet hogy régió függő a betegség.

(#26) index31


index31
tag

Ráadásul az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy még tovább bírja az Iphone 4S az IOS6-on mint az 5.1.1-en. :C De azért jó cikk.

(#27) Mr.Csizmás válasza moleculez (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem az első eset lenne:

persze ilyenkor nincs itt dr. innováció, a mindig növekvő üzemidővel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28) sagesz93


sagesz93
addikt

hát én azt tapasztaltam hogy a 4-em jobban bírja egy kicsit, meg érezhetően még folyamatosabb lett az egész.. De hát ők tudják.

(#29) infectedmann


infectedmann
őstag

4S tulaj vagyok, de én inkább javulást vettem észre :) Amúgy ez az egész nagy függ attól, hogy ki mire használja. Van aki többet játszik, van aki többet filmezik, van aki többet netezik. Mindegyik máshogy veszi igényben az akkumulátort. Én átlagos felhasználás mellett egyelőre meg vagyok elégedve az iOS 6 -tal.

[ Szerkesztve ]

(#30) mlinus


mlinus
őstag

Nekem speciel már egy napot se bir a 4S, pedig ios5-el simán ment. Most kikapcsoltam a helymeghatározást, kiváncsi vagyok segit-e.

(#31) HUNPablo


HUNPablo
tag

Nem tapasztaltam ilyet , sőt .... (Ipod Touch 4g ) .

(#32) Black Dragon válasza mlinus (#30) üzenetére


Black Dragon
addikt

Az eszi a legtöbbet.

(#33) jacis válasza mlinus (#30) üzenetére


jacis
nagyúr

Áááá ilyen nem lehet... előbb írták hogy sokkal jobb minden az iOS 6 óta :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#34) Misi1979 válasza Kaktux (#21) üzenetére


Misi1979
őstag

+1, nálam 4S-en jobb lett a készenléti-használati idő iOS 6 alatt.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#35) D@niel


D@niel
addikt

3GS iOS6 teljesen rendben van; másfél nap pedig hardcore vagyok.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#36) C4mp3r válasza jacis (#33) üzenetére


C4mp3r
addikt

szandekosan keltesz flamet? mi az, hogy sokkal jobb minden? paran leirtak a tapasztalataikat ami ellentetes a hirrel. mellesleg en is 4s-t hasznalok es semmi bajom az uzemidovel, igaz kilottem a sok system baromsagot meg nemelyik location service-t.

a cikk meg a napi szintere egy kis iphone/apple fikanak, szinte minden napra jut egy.

p.s.: eddig 2/2 kommented trollkodas/fikazas foleg, hogy nem is ilyen telefonod van. csak igy tovabb

[ Szerkesztve ]

(#37) big-J


big-J
őstag

Ezért kell megvenni az újat, annak jobb az üzemideje.

Meg amugy is uncsi már a régi... :DD

(#38) Mr.Csizmás válasza big-J (#37) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hol lehet megvenni az ios6-ot? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39) D@niel válasza Mr.Csizmás (#38) üzenetére


D@niel
addikt

srácnak most újítottam 3g-t 4.2.1-re 2ropiért jó biznisz volt :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#40) johnahex válasza Fkris (#11) üzenetére


johnahex
tag

+1 :W

(#41) Black Dragon válasza Mr.Csizmás (#38) üzenetére


Black Dragon
addikt

iPhone 5....:)

(#42) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

akinek jobban merül az biztos csak rosszul fogja :DDD

(#43) iBlast válasza jacis (#33) üzenetére


iBlast
aktív tag

:W

[ Szerkesztve ]

(#44) nuke7


nuke7
veterán

hááát... ha kijön az ipad mini is én erősen gondolkodok, h nem új iphone hanem inkább egy csúcs wp8-as teló kellene, HA lenne normális alkalmazás mennyiség és normális multi-task hozzá.. :O

https://youtube.com/user/nuke7

(#45) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

4-em van, semmi csökkenés, pedig mapsot is használom, passbook-ot érthető módon nem...

© asszongya'hogy

(#46) big-J válasza Mr.Csizmás (#38) üzenetére


big-J
őstag

észrevetted a cikkben nincs említve az iphone 5 ?

(#47) Black Dragon válasza nuke7 (#44) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nem ertem a ketto hogy fugg ossze.:F

(#48) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Ájfonom lenne azt is naponta tölteném :)

Iphone 7

(#49) hemaka


hemaka
nagyúr

nem merül gyorsabban...
A passbook-nak tényleg semmi értelme, és az app kereső iszonyat lassú és béna...

(#50) Tibee86


Tibee86
veterán

Én csak a GM verzióról tudok nyilatkozni, bár az ugyanaz volt. i4 sajnos sokkal jobban merült tőle. maradt is az 5.1.1.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.