Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ByB


ByB
addikt

Elképzelem, ahogy a mérnökök orosz és arab verejtékcseppeket csepegtetnek ezerféle marha bőrére, hogy végül rátaláljanak az igazira... :D Amúgy kíváncsi lennék, valóban érezhető a telefonokon ez a legendás minőségre való törekvés?

(#2) Jackdeejay


Jackdeejay
csendes tag

Árak nincsenek kiírva, de biztos 1-2 milla/készülék áron megy.
Amúgy használ valaki iylet használtan? El lehet adni egyáltalán? Vagy egyből kuka? :DD Turkálóknak biztos jó buli lenne :C

[ Szerkesztve ]

(#3) Parosz


Parosz
tag

Nem tom mikor jelenik meg végre a hír itt is, de az új Nokia divattelók erőteljes Vertus beütéssel fognak jönni:


(#4) Goose-T


Goose-T
veterán

De király lenne eladóként dolgozni ebben a boltban! Kiszolgálom a napi max. 3 vevőt, aztán tökvakarás. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#5) juliabrilke válasza Goose-T (#4) üzenetére


juliabrilke
addikt

A leltárhiány viszont szintén vicces lehetne! :DDD

(#6) gerilee válasza Goose-T (#4) üzenetére


gerilee
aktív tag

Úgy érted _havi_ max 3 vevő? :D

Viszont azt nem értem, hogy miért jó a Vertukat egy középkategóriás telefon technikai felkészültségével árusítani. Ha lenne pénzem ilyet venni, se tenném meg, mert sok olyan tulajdonságát használom a telefonomnak, amit a Vertuk nem tudnak.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#7) Goose-T válasza gerilee (#6) üzenetére


Goose-T
veterán

Azért, amiért az űrhajók, vadászrepülők elektronikáját is tíz-húsz éves processzorok vezérlik. Tökéletesen kiforrottak, végletekig megbízhatóak. Szerinted jót tenne a Vertu presztízsének, ha véletlenül lefagyna az egyik prominens tulajnál, és ez kitudódna?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#8) iknight válasza Goose-T (#7) üzenetére


iknight
senior tag

NEm azért vezérlik őket 10-20 éves processzorok, mert annyira megbizhatóak, hanem azért, mert pl az amerikai légierő, és talán a világ legjobb vadászgépét, ami egyben a legújabb is, a Raptoprt az az 1970 években kezdték fejleszteni, éshát akkor még nemigazán lehett számolni a mai processzorokkal, az amerikai űrsiklókat, és űrhajókat szintén a 60-s 70-s években fejlesztették ki, szóval elég nehéz lett volna akkor mai processzorokkal épiteni. Azért nincs bennük több funkció mert a célközönségnek nincs is rá szüksége. Ezeket a telefonokat 40 év feletti, üzletemberek, és feleségeik, barátnőik veszik valószinüleg. Nekik nincs szükségük, navigációra, mert van gyári az autójukba, nincs szükségük mp3 lejátszóra, mert van BOSE hifi az A8-s audiában, otthon peidg egy Bang & oulufsen hifi kápráztatja el a vendégeket, egy 3 méteres plazmatévével. Videónézés megint nem. Ezek a telefonon tényleg legfelső kategória, akik ilyet vesznek, van titkárnőjük meg stbstb és nem fog emailezgetni a telefonjáról, és stbstb. Szóval teljességgel is fölösleges lenne a vertunak. Meghát ez is olyan fint a ferrari, azzal se tudsz elvinni egy 5 tagú családot nyarlani, nem jössz ki vele 6 literből százon, nem fér be a csomagtartójába, egy Ikea szobabútorszett, de nem is kell hogy beleférjen, mert a célközönségnek nem erre kell, és nem ezért veszi.

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#9) tween válasza iknight (#8) üzenetére


tween
őstag

Ott a pont!

(#10) kételkedem válasza Goose-T (#4) üzenetére


kételkedem
addikt

Szerintem dögunalom lehet egész héten arra az egy vevőre várni, aki valóban vesz telefont és nem csak azért jött be, hogy kézbevegyen egy ilyen készüléket. :U

"egy töltő nagyjából 30 ezer forintba kerül", pedig azon se bőrbevonat, se zafírüveg :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11) Jadro


Jadro
veterán

Ez a mintabolt kellett mint egy falat kenyér. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12) Goose-T válasza kételkedem (#10) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem hiszem, hogy bárkinek a kezébe adnának a szalonban egy ilyen telefont, mikor azt írják a hírben, hogy még az eladók is csak kesztyűben nyúlhatnak hozzá.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13) Ricardo válasza Jadro (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó hogy itt a bolt. Így nem kell rendelnem mert az nem érne időben ide,de így mindenkinek vehetekek a családban egy vertut karácsonyra a kedvenc szinében :DD

(#14) kételkedem válasza Goose-T (#12) üzenetére


kételkedem
addikt

Azt én is olvastam a cikkben, hogy az eladók csak kesztyűben foghatják meg a telefont, de szerintem a vevőnek kénytelen (?) odaadni. Én legalábbis tuti nem venném meg, ha nem foghatnám a kezembe előtte.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15) gerilee válasza iknight (#8) üzenetére


gerilee
aktív tag

Igen, sokmindenben igazad van.
De ugyanakkor valami mégsem klappol, mert egy Lambóról a garázsban, 3 méteres plazmáról a falon, Bang&Olufsen hifiről szoktam álmodozni, mig a Vertu nem szerepel a Jézuskának küldött listámon. :)

[ Szerkesztve ]

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#16) BloodRay válasza gerilee (#15) üzenetére


BloodRay
veterán

40 év feletti üzletember vagyol-e? :P :)

Ricardo -> Annyi nem valószínű van nekik raktáron. :P :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17) iknight válasza gerilee (#15) üzenetére


iknight
senior tag

Én egyikről sem szoktam, verturól azért nem mert nemtudod milyen jó :D Én imádom a prénium minőségű cuccokat, amikor a kezedbe veszed, az minden mpénzt megér :D

De annyi haszna vna egyébként a boltnak, hogy majdnem vele szembe van a bvlgari ott is voltak vertu telók, mostmár legalább beindulhat az árverseny :DDD

Nekem a Jézuska akkor már inkább egy Patek Philippe Platinum 5002 P-t hozhatna :) Arról sem álmodozol, szerintem pedig az egyik legtutibb cucc :) Ezzel arra célzok, mások vagyunk, attól hogy neked nem álmod még van akinek az

[ Szerkesztve ]

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#18) adalbert1 válasza gerilee (#15) üzenetére


adalbert1
veterán

Nyilván aki eljut oda hogy ilyen telefont vegyen azoknak ezek már mind megvannak. :)
Persze én is hamarabb vennék akár egy második Rolexet mint egy Vertut ha már így tele lennék, de gondold el presztizs szempontjából milyen "égő" lehet ha az összes haverodnak, tenisz és golf partnerednek van, nekem meg nincs. :DDD

(#19) Parosz


Parosz
tag

Ez odab@sz:

[ Szerkesztve ]

(#20) joey04


joey04
titán

no ez ritka ronda megint.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) attisx válasza Parosz (#19) üzenetére


attisx
addikt

Giccs a köbön... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.