Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Deck


Deck
titán

Van itt rajtam kívül valaki aki szereti? :DDD
Régen nagyon sokat játszottam vele de nekem a DM utáni részek, kártyák nagyon nem jönnek be. Addig normális volt az egész.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2) xsjado93


xsjado93
senior tag

Jelen! :D még a paklim is megvan xd régen én is rommá játszottam a power of chaos - kaiba the revenge részét. Most meg hogy megtaláltam netflixen a sorozatot, szépen neki is álltam, már az uccsó évadot nyomom :DDD viszont a későbbi részek engem sem nagyon izgatnak már
Viszont egy VR játékra kíváncsi lennék, kb gyerekkorom vágya válna valóra :D

Your life is a lie.

(#3) Deck válasza xsjado93 (#2) üzenetére


Deck
titán

Minden szavaddal egyetértek :C

PS5

(#4) 30z.Samu válasza Deck (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nagyon régen a Power of Chaos-szal játszottam rengeteget, meg imádom az animét is. Persze csak a fő vonalat, a spin off-ok annyira nem jönnek be.

xsjado93: Yu-Gi-Oh VR-ban? Venném is a szettet hozzá PS-re. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#5) Deck válasza 30z.Samu (#4) üzenetére


Deck
titán

Igen, a PoC.. Régen volt, hogy egész nyári szünetben csak azt pörgettük haverokkal. Hamachi, lan.. De jó is volt. :C
Csak a DM! :K

PS5

(#6) 30z.Samu válasza Deck (#5) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet erre is ránézek, de nekem a PoC után elég fura, oké, haladni kell a korral, de na. :D Egyébként ebben is szinkronizálva van Yugi/Atem?

Sic Parvis Magna

(#7) Deck válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


Deck
titán

Ebből az alap van meg de nagyon rég játszottam vele. Nem emlékszem rá. Ezen az újon gondolkodom most.. Bár nem olyan jó mint a PoC..
Bár gondolom ismerősökkel jobb játszani.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#8) 30z.Samu válasza Deck (#7) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, ez multiban lehet nagyobb fun. :D Butdítsunk embereket hogy vegyék meg és szervezzünk bajnokságot. :D

Sic Parvis Magna

(#9) Frod válasza xsjado93 (#2) üzenetére


Frod
addikt

A 2003 körüli játékot én is kedveltem, az alap széria 1 évad összesen, talán még újra is nézem, de most látom, hogy van már 6 spinoff azóta, némelyik 150+ résszel. :O
Van ajánlott közülük, vagy kihagyatóak?

Do you see the white shadow?

(#10) xsjado93 válasza Frod (#9) üzenetére


xsjado93
senior tag

A netflix szerint szerint 3 évad az alap. Az első a Pegasus fele duel kingdom, a második a Kaiba fele battle city, a harmadikban meg belekerülnek egy virtuális térbe (egyelőre itt tartok :D )
Még régen a GXbol láttam tán pár részt, de nem vitt el magával, de nem is igen vonz. Viszont az alap sorozat befejezésére mindig is kíváncsi voltam, mert nálunk ugye az első évad végénél a kockás részeknél abbamaradt a dolog.
Komoly gyerekkori traumak... Először a dragon ball z, aztán a yu-gi-oh :O :DDD

Your life is a lie.

(#11) Deck válasza 30z.Samu (#8) üzenetére


Deck
titán

Pont mint régen.. Jól hangzik :C Amúgy ez a legjobb kártyajáték :P

PS5

(#12) 30z.Samu válasza xsjado93 (#10) üzenetére


30z.Samu
félisten

5 évad van összesen az alap szériából. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13) Silεncε válasza Deck (#1) üzenetére


Silεncε
őstag

Anno általánosban nagy buli volt, mindenkinek volt legalább egy paklija (nekem majdnem egy egész doboznyi). Sose tudtam vele játszani, de nem is ez volt a lényeg :D

(#14) Deck válasza Silεncε (#13) üzenetére


Deck
titán

Én még versenyeztem is neten régen.. Eléggé szerettem és jól ment. :P

Az újakba már csak a pénz a lényeg azért is folytatták az animét, ezt el is is ismerték. Na meg az új lapok közül olyan tuningok is vannak, hogy 1 kör alatt nyerhetsz.. Én csak a DM-et szeretem de azt nagyon :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#15) oriic válasza Frod (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az első széria (A Duel Monsters, nem a teszt évad ami ma nulladiknak számít, az csak 27 rész, de a Duel Monsters a legtöbb epizódot újra feldolgozza) 224 részes, csak úgy mondom. :DDD Én láttam, talán a legjobb az összes közül.

Live-Die-Respawn

(#16) Deck válasza oriic (#15) üzenetére


Deck
titán

Pont ahogy mondod :))

PS5

(#17) Deck


Deck
titán

Amúgy ez a játék telefonra is kijöhetett volna.. Ott tuti nyomnám. Mert, ami van most a Duel Links az egy vicc a 3, 3-as mezőkkel az 5, 5 helyett..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#18) George85 válasza Deck (#17) üzenetére


George85
tag

Szerintem is kiadhatnák mobil/tabra a Legacy of the Duelist/Link-et sokkal jobb lenne,
mint a Duel Links, ami ráadásul ingyenes és abból is a rosszabb fajta,
mert alig lehet benne haladni, az még hagyján hogy nem 5/5 mezős...

Macska!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.