Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

No W8-WRT-WP8? Akkor még egy játék, melyet nem veszek meg az Ubitól.

Mikrotranzakciós?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Amíg azon a szinten áll a WP részesedése, mint most (3,9% globálisan, Android 81, iOS 13), addig szerintem ne lepődjünk meg, hogy sok játék csak később, vagy egyáltalán nem is jön erre a platformra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) blade zte válasza alevan (#1) üzenetére


blade zte
őstag

Szerintem nem is számolnak vele, olyan jelentéktelen a piaci részesedése. A w8-ra jön az AC 4. A WRT meg még lejjebb van a piacon, mint a WP.

Fejlesztenek 2 platformra, és szerinted jelentéktelen mennyiségű ember kedvéért meg kéne csinálni még 2-re? Ha a microsoft nyomná a marketinget a mobilos xbox games vagy mi alá, akkor még talán, de így csak egy más világban.

Oppo find 7 astro black

(#4) Szpisti válasza alevan (#1) üzenetére


Szpisti
addikt

A Google Play-en 1339Ft. Ebből gondolom, hogy nem annyira a mikrotranzakcióra van kihegyezve, de lehet, hogy tévedek.

(#5) hommeros válasza Szpisti (#4) üzenetére


hommeros
őstag

Namco-nak is vannak fizető + micropayes játékai. Sőt, még a reklám levételéért is külön kell fizetni. :(((

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#6) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Van benne mikrotranzakció, hajókat lehet venni.. Meg azt hiszem legénységet is

halahala

(#7) Neoteric


Neoteric
addikt

Kb semmi AC nincs benne, de egynek elmegy.

PSN: ne0teric_sAN

(#8) GALARDO


GALARDO
addikt

Az eddigi legjobb mobilos játék, nagyon jól megcsinálták! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#9) Szpisti válasza Neoteric (#7) üzenetére


Szpisti
addikt

Igen, inkább csak pirates...

(#10) Jeanne d'Arc

Na akkor ezt most kipróbáljuk. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) wolfman válasza Neoteric (#7) üzenetére


wolfman
veterán

Végignéztem a videót és ugyan ez tűnt fel nekem is. Annyira jó kalózkodni (AC-tól függetlenül), hogy már ugrálni se kell, csak hajózni. Mondjuk ettől még jó lehet amit adnak, csak ékes példája, hogyan adjunk el valamit mögöttes brand nevekkel.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.