Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Szép és jó ez a sok fejlesztés, de amíg nincs beépítve az automatikus szövegtördelés funkció, addig tökre felesleges mert hiába butább az Opera, akkor is ezerszer használhatóbb.

<-ƘƘ->

(#2) Fall-N válasza Kendek (#1) üzenetére


Fall-N
veterán

Az a baj, hogy a weboldalaknak kellene átállni a reszponzív kinézetre vagy az AMP-ra, amit a Google ajánl. Akkor nem kellene szövegtördelés, mert magától igazodnak.

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Presto motorral kéremszépen.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Hamarosan teszem is fel kipróbálni, de Ublock Origin nélkül nem hinném, hogy maradni fog. Ezért haragszom a Samsung böngészőre is: vannak beépülő adblockerek hozzá, de pont a legjobb valamiért kimaradt. :((

(#5) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Feltettem, 2 perc múlva uninstall.

(#6) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Akárhogyan is, Droidon még mindig az Opera! Mondom ezt úgy, hogy Windowsban évek óta a Vivaldi

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#7) vlevi válasza t72killer (#3) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ahogy mondod.
Amióta a tűzrókán kívül az összes böngésző csak egy Chrome átirat, majdnem mindegy melyiket használod.
Oké, ez így ebben a formában túlzás volt, mert kívülről tényleg nagyon különböznek a chrometól, de sajnos annak jópár baromságát hozzák magukkal.
PC-n pl. nem vagyok hajlandó használni Chromium motoros böngészőt, a Directwrite miatt.

(#8) aprokaroka87 válasza vlevi (#7) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk Némelyik Chrome utánzat jobb mint az eredeti :)

Én telefonon leginkább Opera böngészőt használok, Meg Firefox-ot, de fent van még a Bromite és Brawe brower is + a Chrome is, de az meg alapból fent van.

[ Szerkesztve ]

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Jó volt, amíg filterlists.com-ról hozzá nem adtam egy csomó új forrást. Azóta dadog, szóval uninstall lesz. :(

(#10) <Adamsky> válasza vlevi (#7) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1

Gondolom olvastátok, hogy a Mozilla-nál rezeg a léc.

(#11) Piftuka válasza Fred23 (#4) üzenetére


Piftuka
veterán

Én ugyan csak a Windows változatát használom, de azon kiválóan működik a beépített bolkkoló modulja.

Nem ismerem az "Ublock" programot, de nem biztos, hogy hiányzik annak, aki a böngésző beépített blokkoló megoldását alkalmazza.

"Aquila non captat muscas."

(#12) Fred23 válasza Piftuka (#11) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én mobilon próbálgattam, és nagyon hasonló élményt nyújtott, mint a jobb Chromium alapú társai, de ahogy a beépített filterein túl kezdtem újakat hozzáadni, valami érezhetően megroppant benne.

Az Ublock Origin mindenkinek hiányzik, aki eddig használta, és hiányozna majd' mindenkinek, aki megismerné. A kozmetikai szűrés miatt leginkább. Ugye az egy dolog, ha nincs reklám, de Ublock Originnel a reklám üres helye is eltűnik!

(#13) Sweet Lou 6 válasza Fred23 (#12) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Nekem nem hiányzik :N AdGuard premium-ot használok.

sweetlou6.wordpress.com

(#14) fatal`


fatal`
titán

Amíg nincs szövegtördelés, addig marad mobilon az Opera.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.