Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Zotya84 válasza Fiery (#2) üzenetére


Zotya84
őstag

:R

1) Megértem. Nem is ágálok ellene, mert én is sok kalózverziót látok belőle sajnos munkám során.
2) Mondjuk nekem elég sok munkát ad - hála égnek - hogy minden szemét program is mind-mind opt-out, a felhasználók meg khmm.. idióták, és ész nélkül telepítenek.
3) Teljesen jogos, én is így csinálnám ezt. Jómagam a 30 naposat szoktam feltenni magamnak, amikor jön frissítés a kiváncsiság miatt, meg igény szerint. Egyébként szerencsére nekem nincs rá szükségem. A saját gépemet elég volt egyszer megjegyezni, hogy mi van benne, a hőmérsékleteket meg úgyis mutatja a vízhűtésem...

BTW, tudom, hogy már sokszor ki volt tárgyalva, és tisztában is vagyok az okokkal, de személy szerint engem csak és kizárólag a licencelése miatt nem adtam meg az árát, pedig már régesrég megvettem volna, és akkor nem kéne vele vacakolnom, amikor mégis kell. Mint ahogy használt a programjaim kb 95-98%-t (néhányra még nem volt keret). Viszont azok a vírusirtót leszámítva mind örökfrissítéssel rendelkeznek, és másért egyelőre nem is vagyok hajlandó "előfizetni".

#4: Remélem nem rám gondoltál. Nem indokoltam semmivel a reklámokkal semmilyen dolgot. Bár gondolom sokan teszik.

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.