Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez meg mi? Sok évvel ezelőtti mobilos játékok jobban néznek ki. Meg Transformers játék, mint körökre osztott stratégia? Wtf? Egy rendes akció játékot már tényleg megérdemelne ez a sorozat, a "rendes" robotokkal, nem a Michael Bay féle borzadállyal. Mint az űrdongó film elején. Abból kellene valamit kihozni. De ez így mi?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2) Dilikutya válasza icemad (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Volt. A War for Cybertron/Fall of Cybertron nagyjából a klasszikus formákat használta, és a játékok is jók. Bár én a Fall-al nem játszottam.
Volt pár éve egy a régi rajzfilmes látvánnyal, először örültem, egészen addig, amíg ki nem derült, hogy a Dragon Ball szerű verekedős játék.
A Bay féle filmes játékok meg értékelhetetlenek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) GreatL


GreatL
őstag

A rajzfilmes látványával kellene egy nem gagyi akciójáték.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) mg1992mg válasza Dilikutya (#2) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Fall még jobb is, mint a War :B

(#5) icemad válasza Dilikutya (#2) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a gondom, hogy főleg konzolon játszok, és arra ezek már nem elérhetőek. Esetleg használtan lemezen. Pedig a képregényt szerettem nagyon gyermekkoromban, még a sorozatot is néztem hétvégente. (sat1 vagy pro7 adta németül. :D) Nem hiszem el, hogy ebből nem tudnak egy jó játékot összerakni. Történet van, kidolgozott szereplők vannak, mi kell még? Tőlem lehet akár open world játék is, de ne ilyen gagyival szúrják ki az ember szemét... :(((

Még akár valami Battle Royale is jöhetne belőle.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6) Micsurin válasza icemad (#5) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az az utolsó mondat... szégyelld magad! :D Vezeklés gyanánt irány pár órát Fortniteozni és többet garantálom a nyelvedre nem veszed a battle royale szót. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7) Dilikutya válasza icemad (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Most nézem, PC-re se. Még jó, hogy a War for Cybertron-t megvettem pár éve. Én is olvastam a képregényt, meg is van minden itthon megjelent száma, a régi rajzfilmeket is láttam. Jó alapanyag lenne mind játékhoz, mind filmhez, de mégse élnek vele. Bár az új netflixes animációs sorozat kimondottan jó lett.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) csibe1


csibe1
addikt

"Az elérhető irányítással"
Szerencse, hogy ezt a verziót adják ki. Mi lenne ha elérhetetlen irányítással jelenne meg a játék? ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9) Daelion válasza Dilikutya (#2) üzenetére


Daelion
őstag

War/Fall-t játszottam még újkorában.
Szerintem is egész szórakoztató játékok voltak, kár hogy nem lett több része mert a Fall vége után lehetett volna.

Tudom gáz de én csak a Bay féle filmekből ismerem Transformerst tehát nekem külön tetszett, hogy ez a 2 játék inkább az eredeti stílusra ment rá. 'megismertem kicsit a háttérsztorit legalább'

(#10) csibe1 válasza Dilikutya (#7) üzenetére


csibe1
addikt

Transformers - A háború csak most kezdődik ez jó kis rajzfilm volt, nagyon tetszk, bár nem mai darab (1985) :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#11) boost


boost
addikt

Megvettem, mert a koncepció tetszett, és mert a fiam szereti a Transformers dolgokat, de se a kinézetben, se a játékmenetben nem elfogadható, amit nyújt. Kerüljétek el messze!

(#12) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

A jogokat a Hasbro birtokolja nem? Gondolom rá kellett bólintaniuk erre, de nekik nem tűnt fel, hogy ez a játék borzalmas?

[ Szerkesztve ]

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#13) Dilikutya válasza csibe1 (#10) üzenetére


Dilikutya
félisten

A sorozat is jó volt, ez a film talán a 2. és 3. évad között játszódik.
Kva jó zenék voltak a filmben, az a jó kis 80's AOR/hair metal. Meg olyanok szinkronizáltak benne, mint Eric Idle, Leonard Nimoy, Orson Welles. A magyar szinkron nem ilyen nívós, ott is jó szinkronszínészek vannak, de a szöveg gagyi, az egyik szinkronban az Álcákat Diszeptikonoknak mondja, a másikban gonosz Varangyoknak (ez az első szinkron). :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Idáig csak szarokat csináltak belőle, még 2006-7 körül volt úgy ahogy valamirevaló epizódja, de azokba is voltak rendesen hibák. 75%-kosra értékelt rész volt az egyetlen viszonylag jó.

(#15) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Megjelent de minek?
Ekkora fost már régen láttam. Mint egy legalja mobil játék...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#16) boost válasza Heroes fan (#14) üzenetére


boost
addikt

A platinum games által fejlesztett Transformers Devastiation még ehhez képest egy remekmű :))

Az tényleg jó cucc: [Transformers: Devastation - Wikipedia]

(#17) Heroes fan válasza boost (#16) üzenetére


Heroes fan
őstag

Jaja kéne már nagyon egy rendes rész nem ilyen foshalmaz.

(#18) csibe1 válasza Dilikutya (#13) üzenetére


csibe1
addikt

A sorozat már nem rémlik.
A zene az tényleg nagyon jó volt a filmben :K :C
Azt nem is tudtam, hogy ilyen szinkronja volt külföldön. :Y
A magyar szinkron meg néha érdekes tud lenni :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.