Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zuzu000


zuzu000
őstag

Elo is van rendelve, keddre hozzak :P

(#2) h-yle válasza zuzu000 (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Létezhet, hogy én tegnap láttam egy Libri-ben?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) zuzu000 válasza h-yle (#2) üzenetére


zuzu000
őstag

Persze, okt. 11 a hivatalos magyar megjelenes

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Nagyon hangulatos a borító! ;)

(#5) Nunder


Nunder
őstag

Nem rég szereztem be a 2033-at, most olvasom, eddig lebilincselő. Lehet, hogy beruházok a folytatásra is. :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) - = Zk = - válasza zuzu000 (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már veszem is :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Végre, már nagyon vártam. Hétfőn megyek is és megveszem. :)

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

baszki, 4,5k a Libriben.... :F
van magyarul a 2033-is?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) PR0JECTNR56 válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Van bizony. Btw annak is egész jó borítót csináltak.

(#10) - = Zk = - válasza PR0JECTNR56 (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor 2033 és 2034 létetzik magyarul könyben, ugye?! :U...
gondoltam megveszem mindkettőt. feltéve, remélve, hogy csak két kötetes.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Így van mindkettő létezik magyarul és ha minden igaz, két kötetes lesz a történet.

(#12) zuzu000 válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


zuzu000
őstag

Polc.hu-n csak 3040-ft a 2034.

(#13) #41133696


#41133696
törölt tag

Amikor a címet olvastam pislogtam :D

Most vettem meg pár napja akcióban a játékot kemény 2.5 € -ért. Gyönyörű játék. Szóval azt hittem, hogy játék formájában jelent meg :D

(#14) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Aszittem már a game új része jelent meg, erre csak 1 könyv. Mondjuk lehet hogy nem szar, valszeg szívesebben kiolvasnám mint amiket a metróablakokon reklámoznak állandóan. Ezt is lehetne ott, legalább stílusos lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) zuzu000 válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


zuzu000
őstag

"csak"...
Engem a 2033 könyv formájában jobban lekötött, mint a játék.

(#16) Dr. Akula válasza zuzu000 (#15) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Engem (még) játék formájában se. :) Mondjuk ez csak azért volt mert hírhedten bugos (volt? van?), aztán nem mertem megvenni. A Rage is így járt, lecsúszott a pénzemről.

(#17) zuzu000 válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


zuzu000
őstag

Tapasztalat alapján, nincs benne olyan bug, amit észre lehet venni, legalábbis én nem találkoztam.
A gépigénye se nagy, mind amennyien sírnak miatta...

(#18) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Húúú. Banyek. Nagyon el vagyok maradva könyv téren...van itthon vagy még 10, ami még rám vár, és vagy 5-6 darab, ami még a boltban várat magára, erre itt van ez is...komolyan mondom, film + játék + könyv...kinek van erre ideje?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#19) PR0JECTNR56 válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Bugok terén szerintem teljesen rendben van, két végigjátszás alatt maximum három apróbb grafikai/textúra bugba futottam bele, de ez minden. A gépigénye is átlagos, először azt gondoltam a gépemen már meg sem fog moccani, de szépen futott végig, semmi problémát sem tapasztaltam.

(#20) KillBorn válasza PR0JECTNR56 (#19) üzenetére


KillBorn
senior tag

Kötelező vétel! A 2033 is nagyon tettszett,! Nem is hallottam, hogy már jön is magyarul! Angolul még ki sem jött!

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#21) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Mióta olvastam a 2033-at, elő van jegyezve könyvesboltos havernál :P Az első rész hatalmas volt (mondjuk kicsit készültem rá, először a játékot nyomtam végig), szerintem ez is lebikincselő lesz.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#22) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

tisztelt olvasók, a 2033-ból hiányzó térkép itt elérhető :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) - = Zk = - válasza zuzu000 (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jobban hangzik :K

(#22) Mr.Csizmás
most ez valami lapozgtós könyv? :Y... lsd kjk

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) danih


danih
addikt

Én most ültem neki a M2033-nak eredeti nyelven, jónak tűnik, ráadásul a játékot is most vettem meg, szóval megpróbálok elmerülni ebben a világban!

(#25) Kassadin válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


Kassadin
addikt

A kettő nem említhető egy lapon(haha, micsoda szóvicc :D), a könyv egy kicsit komolyabb, mint a játék valaha is lesz...

(#26) - = Zk = - válasza danih (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

eredeti nyelven
oroszul.
A: tanúltad az iskolában az adott nyelvet(ergó tanították, esetleg kötelező volt)
B: magadtól tanúltad.
?

;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27) danih válasza - = Zk = - (#26) üzenetére


danih
addikt

Moszkvában végeztem egyetemet :)
Érdekes lesz annak a fényében olvasni, hogy a legtöbb metrómegálló, főleg a köpzontban lévők, még igen élénken élnek emlékezetemben - ezek sokat dobnak az élvezhetőségen.

[ Szerkesztve ]

(#28) - = Zk = - válasza danih (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor 115%-ban A verzió. világos... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29) Mr.Csizmás válasza - = Zk = - (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dehogy, csak a pubi elmegy a VDNH-ról a Rizsszkajára, onnan a Proszpekt Mirára....

azért érzed, hogy valós helyszínen játszódik, sőt, gugli képkeresővel még az állomások is stimmelnek a könyv leírása alapján.

(#27) danih i hate u, mázlista :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30) - = Zk = - válasza Mr.Csizmás (#29) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor ok, köszi.
kaptam is a szívemhez. de akkor rohantam is volna a boltban. kinyittatok egy librit az Árkádban, ha ez kjk lenne :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31) Mr.Csizmás válasza - = Zk = - (#30) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sokkal jobb, a 33-at eddig kb. 7-8x olvastam ki :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) x_o_n válasza danih (#27) üzenetére


x_o_n
veterán

egy haujobb rajongó régi ismerős is ott végzett elég izgalmas volt mig kint volt mesélt ezt azt:)
mindenesetre a könyvre kiváncsi lettem.

(#33) DeFranco válasza - = Zk = - (#30) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tényleg, kjk... egy időben rá voltam kattanva, hogy kerítek egyet, de nem találok sehol. Otthon van kettő, de azokat sem találom. Elő kellene keríteni. Analóg hack & slash :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) - = Zk = - válasza DeFranco (#33) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem az eredeti kjk-nak megvan a 88%-a:C.. meg még pár többi...:))
volt egy idő, hoyg elkezdtem vadászni őket. összejött vagy 50-60 db:C néha előveszem és elkezdem olvasni őket.
jólenne, ha létezne még a műfaj, mint olyan...:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35) zuzu000 válasza - = Zk = - (#30) üzenetére


zuzu000
őstag

Van libri az arkadban :DDD

(#36) Mr.Csizmás válasza - = Zk = - (#34) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

menj be a libri/alexandrijaba, olvass bele az m33-ba...aztán hopp a pénztárnál leszel, és pengetsz :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37) - = Zk = - válasza Mr.Csizmás (#36) üzenetére


- = Zk = -
félisten

maga az atmoszféra is bejött. maga a(z) M2033 is, mint játék. STALKER-ről meg ne is beszéljünk ;)
szal meglesz véve mindenképp, de horror áron biztos nem....

(#35) zuzu000
tudom, ezért is fogok oda ma betörni :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38) Mr.Csizmás válasza - = Zk = - (#37) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kb. 1 karton sör ára, 3-5x kiolvasás garantált. most kezdtem el nemrég az M33 játékot, hát a könyv sokkal jobb, [spoiler helye]

stalker könyv már pipa ezek szerint?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39) - = Zk = - válasza Mr.Csizmás (#38) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem, nem pipa.
van már magyarul az is?:Y :U :B

(#40) Mr.Csizmás
én valami filmet töltötttem le, magyar felirattal. lehet az ennek a filmesített verziója?!...hm
és ez a könyv sztoriban hol van elhelyezve?

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) Mr.Csizmás válasza - = Zk = - (#39) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

körülbelül 27 éve

[link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41) zuzu000 válasza Mr.Csizmás (#40) üzenetére


zuzu000
őstag

Na es a Southern Comfort ?
Valaki olvasta mar ?
A nem csernobili helyszin miatt ketelkedem benne.. :U

(#42) Mr.Csizmás válasza zuzu000 (#41) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez se csernobili, hanem [spoiler] különleges meteorit csapódik be, az lesz a zóna....a csernobilt csak a játékfejlesztők rakták bele (könyv jobb itt is)

a comfortot nem ismerem, mesélnél róla?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43) Kassadin válasza - = Zk = - (#37) üzenetére


Kassadin
addikt

Valószínűnek tartom, hogy ez (is) tartja az árát, akárcsak az elődje...

(#44) - = Zk = - válasza Kassadin (#43) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nááájsz :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45) Kassadin válasza - = Zk = - (#44) üzenetére


Kassadin
addikt

Mondjuk úgy, hogy ez még "viszonylag" olcsó könyv... Ennél az újabb könyvek sokkal többe kerülnek legtöbbször. Ez a világ/történet szvsz simán megér ennyit.

(#46) Mr.Csizmás válasza - = Zk = - (#39) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amit letöltöttél, az a Tarkovszkij féle stalker film, enyhén átdolgozott sztori a könyvből.

a könyv az sehol, "csak" az alapötletet adta, az anomáliák, artifactok, és stb. terén (btw. kötelező olvasmány, mint a M33 könyv-game)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Valaki árulja már el nekem, hogy ugyanaz a könyv hogy lehet terjedelemben ennyire különböző

német nyelven pl:

[link]

Illetve magyar nyelven:
[link]

Valakinek ötlet?

(#48) Mr.Csizmás válasza Mexildos (#47) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a magyar kiadás oldalai sűrűbben szedettek, 1 óra alatt alig 20 oldalt olvastam (amúgy olyan 25-35 a szedéstől függően az átlagom)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49) plus44 válasza Mexildos (#47) üzenetére


plus44
veterán

A kiadás éve sem stimmel (a 2. 2009-es), így nyilván nem ugyanaz, szerintem a második az a m2033 lesz, csak kicsit elnézték a borítót, meg a kiírást, de nem tudom.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#50) Mr.Csizmás válasza plus44 (#49) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nincs itt semmi baki ;) stimmel mindkettő

( >> "nyelv")

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.