Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Tyrel válasza persil (#23) üzenetére


Tyrel
őstag

Túl sok hibája volt ahhoz hogy fel lehessen sorolni, de azért itt van néhány:

- a sztori csak úgy el lett vágva, pont mire beindult volna, pont az érdekes résznél bamm, vége lett, mert addig jutottak a fejlesztésében a megjelenésig... Nem tudom azóta folytatták-e, de már nem is érdekel...
- iszonyat sok bug volt, grafikai hibák, hang hibák, hiányzó textúrák vagy modellek, pálya hibák (pl. beragdtál vagy épp nem lehetett odamenni valamihez amit használnod kellett volna)
- külön a skillek bugosságát is kiemelném, némelyik egyáltalán nem működött, de volt olyan is ami + néhány százalék sebzés helyett több száz százalékkal növelte azt, e miatt rommá lehetett exploitolni az egészet
- ja igen az inventory is bugos volt, volt akinek elvesztek dolgai, mások meg "dupe" lehetőségeket találtak...
- rosszul volt optimalizálva, pl. volt egy Survival pálya (nem emlékszem a nevére) ahol az volt a lényeg hogy folyamatosan jöttek egyre erősebb hullámokban ellenfelek, és minél tovább éld túl... de sosem derült ki meddig élnéd túl, mert a 22. perc után már annyi enemy jött, hogy a játék motorja egyszerűen letérdelt tőle, bármilyen géped volt***
- a pályák, ellfelek is nagyon gyorsan repetitívvé váltak
- a multiplayer játszhatatlan volt, össze-vissza laggolt mint az állat... bár egy guild-el álltam neki a játéknak, igazából mindannyian végig single player játszottunk vele, mert a multi teljesen életképtelen volt
- össze-ígértek fűt-fát, pl. játékosok által építhető/berendezhető guild hall-t, amit aztán lehet ostromolni is, meg vót ott minden, de a világon semmi nem lett belőle...

Most így több nem jut eszembe már, de nevetséges volt az egész játék, kb. 1 évvel korábban jelent meg mint szabadott volna neki. Patchelgetik még azóta, de már a kutyát nem érdekli, elcseszték az egészet az elején és ezzel teljesen hitelüket vesztették. Ja és ezért a hulladékért 50€-t kértek...

***emlékszem erről anno csináltam egy videót is: [link]
itt ez egy exploitos karakter, nem is az über-hacker fajtából, mert nem olvasgattam anno utána az ilyen "trükköknek", csak annyi exploitot használ amikre magamtól rájöttem, de voltak ennél még bőven durvábbak is... Ehhez képest a legnagyobb elitek tömegeit is egy skillel szétb*szom, mellette közel sebezhetetlen vagyok... Aztán ott a 22. perc előtt megálltam középen és megvártam hogy kinyírjanak, mert ha hagyom átmenni a 22.-en akkor kopogósra fagy az egész játék és elvesztek minden lootot.
(ott az elején némelyik exploitos skillt "simogattam", a végén meg asszem azt mutattam hogy milyen röhejes mennyiségű loot-ot kaptam)

Tele volt ilyen ordenáré sz*r hibákkal.

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.