Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha a Google-nak ez kell akkor csinálja, én pont azért vettem a Nexus 6-ot illetve szerettem a Nexus szériát mert nem majmolta az Apple-t amiből meg már elegem van, ennek is vége, gyakorlatilag a 6-ról nem is tudom hova meg mire lesz érte váltanom, de az biztos, hogy nem Pixel-re.

Paranormal Cocktivity

(#2) stewe780


stewe780
őstag

"lehet a mosás vagy a sütő indítását kérni"

Persze, már a note7 is gyújtogatni próbált, ebbe meg majd direkt beépítik? Csak én érzek ellenszenvet az ilyenek iránt?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#3) Magnat


Magnat
veterán

Első? Számomra méltatlan a Google-től, ahogy a tablet vonalat kezeli... Több, mint 3 éves a leghasználhatóbb tabletjük, a 7 2013 és már nem is supportált... A 9-et meg hagyjuk is. Az ő helyzetükben illene ezt a vonalat is normálisan életben tartani még akkor is, ha nem ez az évszázad biznisze önmagában.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#4) Magnat válasza stewe780 (#2) üzenetére


Magnat
veterán

:DD

Egyébként a példák tényleg nem túl jók, ok, van az a helyzet, amikor belepakolsz a mosógépbe mindent mikor elmész és jó lenne úgy beindítani távolról, hogy kimosson mire hazaérsz, de nekem ez még az életben nem hiányzott... A ruhát úgysem tudja belerakni a Gugli, ha meg bár én belerakom,a mosást is elindítom.
Erre a mi van a hűtőben fícsörre is kíváncsi leszek, hogy működne... Megnézi azt is, mennyi tej van a dobozban meg mennyi van még a hűtő mellett, meg belenézeget a nejlonzacsiba rakott felvágottakhoz, h miből hány szelet van még? A kimosott tejfölösvödörbe rakott savanyúuborkát nem nézi majd mindig tejfölnek? És ha igen, teli vagy megkezdett doboznak?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5) Richie86


Richie86
senior tag

Kíváncsi leszek, bejön-e nekik ez az új irányzat.

(#6) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Mindig amikor meglátom, próbálok neki adni egy esélyt, hogy szépnek lássam, de ez minden egyes alkalommal csak rondább a szememben.
Persze rohadt közhelyes minden telefont az iphonehoz hasonlítani, aztán meg visszavágni hogy "hát de minden telefon csak egy téglalap kijelzővel", de ez baromi egy alma majmolás. Csak ronda. Nem is értem :(

Az a random üvegdarab a hátuljára minek kellett? Baromi nem esztétikus. Az antennák miatt? De akkor minek van még alul-felül is antennacsík? Google pls.

[ Szerkesztve ]

(#7) embe


embe
nagyúr

Itt nagyon arról szól a dolog, hogy ez a Pixel család kerül fejlesztésre.
Vajon a többi brand androidos telóival mi lesz? Azokra lesz majd egy "kódusdroid edison" verzió?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8) rosszfiu18


rosszfiu18
tag

Meg tudná mondani valaki, hogy a Nexus 5x még/már frissíthető Android 7-re? Tényleg megszűnik ennek is a támogatása? Ez a Pixel sorozat egyáltalán nem tetszik... kár volt ezt a vonalat bántani. :(

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#9) Shyciii válasza rosszfiu18 (#8) üzenetére


Shyciii
veterán

A Nexus 5X-re már rég elérhető a 7.0. Google nyáron még azt kommunikálta, hogy 2 évig fogja kapni a frissítése az 5X és 6P. Ami azért vicces, mert ilyen nagyságú támogatást a Honor 8 is megkapja, és megkapta pl a Oneplus One is, szal én nem látom már értelmét a Nexus 5X óta a Google telefonjainak.

[ Szerkesztve ]

(#10) m_makai válasza cyberkind (#1) üzenetére


m_makai
tag

"átlagfelhasználónak továbbra is idegen volt a csupasz Android az egyedi megoldásokkal operáló riválisok mellett" Ezt a rész soha nem értettem, miért baj. Pont a csupaszság miatt, szerettem meg (nexus 5). Azokat alkalmazásokat használom rajta amit szeretek, a legtöbb nem ingyenes verzió. A kijövetel után eddig még 2. db főverzió számot megkapott, ezt kevés más gyártó kevés készüléken produkálta. A nexusok mindig remek alapot adtak arra, hogy stabilan és éveken keresztül kiszolgálják a munkaigényeket.

(#11) trachemysss


trachemysss
csendes tag

Ennyire undorító marketingszöveget még nem hallottam, sík hülyének néznek mindenkit és még jobban azzá akarnak tenni. Nem foglalkozok az Apple, Google, Samsung meg hasonló cégek erkölcsi kritizálásával, de most kivételesen kifejezetten drukkolok, hogy ez a Pixel sorozat ne legyen sikeres. Szerintem megfelelően ízléstelen a kinézete ahhoz, hogy ne is legyen az.

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez a Nexus vásárlók leköpése. Grat Google.
Viszont ez egy jól megírt cikk lett.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) NumberGuy


NumberGuy
tag

A Deutsche Telekom oldalán teljes áron 760 euróért kínálják a Google Pixel kisebb tárhelyű, 32 GB-os verzióját, míg a 128 GB-os változatot 870 euróért adják. Ez forintban, magyar áfával korrigálva 250-290 ezer forint körüli árat jelent majd, és akkor még nem számoltunk az artisjus-adóval sem.

(#14) janeszgol válasza NumberGuy (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Jóságos isten. Aranyból van?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Beteg ez a világ. Minden fejlődik de a mobilok egyre nagyobbak. Mintha nem dolgozni járnának az emberek ahol azért kell mobil hogy elérhető legyen, hanem filmeket bámuljon!... Vannak klassz rendszerek amit elkaszálnak, BB10. Van alternatíva akinek nemkell a giccshalmaz.. Win10 mobil ( bár a gyári facebook újítása hogy 2gb ram kell hozzá, igy a 735 ösöm már arra sem elég!(?).. A lényeg, mindegy melyik platform,rengeteg pénzt kihuznak a zsebünkbőlaztán beintenek... Ja igen van a apple is ami drága, de legalább 2016 ra rájöttek kell megfelelö tár! Persze még mindig bövithetetlen.... :(

(#16) Shyciii válasza m_makai (#10) üzenetére


Shyciii
veterán

Miért baj? Soroljak pár dolgot, mint ex Nexus 5X-es?

Stock rendszerből alapvető funkciók hiányoznak, mint pl csengés elnémítása lefeléfordítással, hogy a csengetés hangerejét külön lehessen állítani a notification hangerejétől(2016-ban még mindig képtelen beletenni!!!!), kicseszett restart lehetősége nincsen (pedig nem olyan stabil az a stock rendszer, hogy ne kellene), rezegjen a telefon ha felveszik túloldalt a telefont stb stb.
A másik, hogy a stock android is egyre lassabb. Konkrétan ha 2 ujjamat bekonfigoltam a fingerprintbe, és belaktam a rendszert, akkor már voltak lagok a kezelésben, pedig nincs tele cuccolva a stock android, vagy tele témázva, mégis olyan lassú, hogy egy Oneplus One, vagy a mostani Honor 8-am körbeveri vajsima működésben. De a leggyatrább, hogy bár teljesen csupasz rendszer, mégis brutálisan xar kijelzőidőt produkál, míg pl az EMUI-s átalakított, bloatwares rendszer csak 300mAh-val nagyobb akksival majdnem kétszer annyi kijelzőidő hozható létre ugyanolyan használattal. Az pedig nem csekély. Nálam teljesen lejáratta magát a Google a saját telefonjaival, és csupasz rendszereivel.

[ Szerkesztve ]

(#17) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Érdekes telók, de amiért az Apple-t is gyalázni szoktam, ők is megkapják: mi az életnek kellett kivenni belőle a microSD foglalatot?!?!

Másik "apróság" meg az ár: ránézésre az XL egy S7 edge kategóriájú teló, ugyanolyan erősségű hardverrel, képernyővel, de kisebb akksival és nem vízálló kivitelben, microSD-opció nélkül. Akkor mi is kerül ezen még 100EUR-val többe?!?!

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#18) Obyboy válasza Richie86 (#5) üzenetére


Obyboy
addikt

Erre a teljes Nexust kedvelő/használó társadalom kíváncsi.
Az áron és a hozzáadott tartalmon nagyon sok fog múlni...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#19) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Tetszik a cikk :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Szar a cím!

(#21) ollie válasza trachemysss (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért ne legyen sikeres? Te így se, úgy se veszel belőle, szóval neked nem mindegy? Minél többfajta termék van a piacon, az annál jobb a fogyasztónak. Most egyértelműen a csúcskategóriát célozta meg a Google, ez azért jó, mert talán kimozdítja egy kicsit a Samsungot a helyéről, így még inkább fognak versenyezni a vásárlókért, ami csak jó nekünk.

(#17) t72killer: Nem vették ki az SD-t, mert nem is volt Nexusokban.

[ Szerkesztve ]

***

(#22) Cifu válasza Shyciii (#16) üzenetére


Cifu
nagyúr

Stock rendszerből alapvető funkciók hiányoznak, mint pl csengés elnémítása lefeléfordítással, hogy a csengetés hangerejét külön lehessen állítani a notification hangerejétől(2016-ban még mindig képtelen beletenni!!!!), kicseszett restart lehetősége nincsen (pedig nem olyan stabil az a stock rendszer, hogy ne kellene), rezegjen a telefon ha felveszik túloldalt a telefont stb stb.

A Nexus annak jó, aki szereti a telefonját mókolni. Az XDA fórumán annyi különféle ROM van, hogy felsorolni is nehéz. Pár perc alatt találsz olyan ROM-ot, ami pont a saját szájad ízlése alapján készült. Plusz olyan GAPPS-ot raksz fel mellé, amilyet szeretnél.

Tehát nagyon tág határok között lehet személyre szabni.

A hsz.-ed alapján neked nem Nexus kellett volna, hanem valami Sony vagy LG telefon. Azoknál én meg attól megyek a falnak, egy nagy csomó, számomra felesleges program van feltelepítve, levakarhatatlanul...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#23) Dave1984 válasza ollie (#21) üzenetére


Dave1984
őstag

Hja abban versenyeznek,ki tudja évről évre egyre drágábban adni mobiljukat.

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#24) Richie86 válasza Obyboy (#18) üzenetére


Richie86
senior tag

Én "kívülállóként" vagyok kíváncsi :D
Azaz nem volt még Nexusom, de hallottam/olvastam a legendás ár/érték arányról. Viszont ilyen horror áron nem is lesz Pixelem sem (ami meg szubjektív, kinézetre sem tetszik).

(#25) t72killer válasza ollie (#21) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pont a címlapon említett Nexus One-ban még volt.

(én elég ritkán cserélem a telóimat, az előző kör 2011-ben volt - akkor ez még játszott)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#26) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Valamit nagyon beneznek guglieknak, ugyanis, ha jol ertem, sajatkezukbe akarjak venni a frissites terjesztesenek dolgat.
Akkor viszont nem ertem hogy akarjak terjeszteni a legujabb rendszeruket, ha a dizajn ennyire velemenyes es az arazas aranytalanul magas.
Az alma azert teheti meg azt az arazasi po litikajat, mert megvan hozza a megfelelo mennyisegu vasarloereje. De a guglinak nincs, ergo csak lassitani fogja a frissites terjedeset es konkurenciakent fognak tekinteni a tobbi androidos keszulek gyarto, ezzel nemhogy nemnfogja osztonozni oket, hanem megjobban lassitanin es fregmentalni fogja piacot. Most drukkolok, hogy ezt lassak be es olcsositsanak a terjedes erdekeben, ellenkezo esetben megerdemlik a pixel sikertelenseget es vele a buktat.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#27) janes1976


janes1976
őstag

Ezek után normális ember nem vesz Google telefont. Felháborító ez a hozzáállás, azokat köpik arcon, akik hittek bennük/nekik. Sajnálatos, ez a pökhendi, köcsög magatartás, egyáltalán nem várta ezt senki a Googlétól. Azért sztem most mindenki meglepődött kicsit. A Pixel meg kurvára nem ér annyit, mint ahogy egyik telefon se.

Sztem rohadt sokan fognak emiatt elfordulni tőlük, kurva nagy öngólt lőttek, mert ugye most megveszed a Pixelt horror áron, majd ennyi erővel 1 év múlva közölhetik, hogy buktad kis csillag, mert jön ki az új teló, az előzőt tőből leszarjuk. 1 szó mint 100: szavahihetetlen cég lett a Google, ezek után azt se hiszi el az ember nekik, amit kérdeznek.

Legjobban azon lepődtem meg, hogy a 6p-t is kukázták. Mennyiért is árulták? Vicc. Ezzel rommá szopattak mindenkit, akik ilyen telókat vettek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#28) m_makai válasza Shyciii (#16) üzenetére


m_makai
tag

Az 5x-el nincs tapasztatom. De az N5 stabil és gyors. Még olyan terhelés közben is amikor autóval megyek BT kapcsolat zene és navi. Közben hívnak, kihangosítva beszélek. Mivel a fenti terhelés szerintem semmi nem bírja töltés nélkül, ezért ilyenkor töltőn van, tehát nem érzékelem a merülést. Amikor nem kap ilyen terhelés nincs gond az akku idővel. Elhiszem ha van nála jobb, de nekem nem ez a szűk keresztmetszet. A hangkezelése valóban puritán, nekem nem hiányzott, ahogy az elfordítva némítás sem. Kb havonta kell újraindítani, 3 év alatt 36szor nem hiányzik ez a funkció. HTC ons s-em volt előtte na az szívás volt ehhez képest, amíg rá nem raktam egy stock romot.
Játékra nem használom, nekem nem arra kell.

(#29) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hasonló (vagy még olcsóbb) árért egy Galaxy S7-től sokkal-sokkal többet kap az ember... Nem stock droid? Talán nem is baj!

Minden szavam magánvélemény!

(#30) Balzak83


Balzak83
senior tag

Ez az új termékcsalád nagyon béta állapotúnak tűnik még. És csak amiatt egy iphone tulaj nem fog bemenni a Google-be, hogy vegyen egy hasonlóan kinéző, ismeretlen márkát, és egy jót dumáljon az asszisztensével.

[ Szerkesztve ]

(#31) SkyLine3000 válasza Cifu (#22) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Miért levakarhatatlanok mondjuk az Lg-n a fölös cuccok? Root (1 perc), oszt törölsz, amit akarsz. Minden telón ez az első dolgom.
Ez a Pixel meg egy számomra túlárazott, ronda szar. Ez a gugli féle üzletpolitika sem tetszik kifejezetten...

[ Szerkesztve ]

(#32) Shyciii válasza Cifu (#22) üzenetére


Shyciii
veterán

Rosszul látod. Én eddig minden telefonomra custom romot raktam (Motorola Defy, Moto X, Xiaomi Mi4, Oneplus One, Oneplus 2, Nexus 5X) Egyedül a Honor 8-asra nem raktam, mert jelenleg nincsen, meg tud minden funkciót ami kell (még többet is), és már a gyári rendszerrel jól működnek a dolgok, és a kijelzőidő is bőven jó.
Azt írod testre szabhatom a Nexus 5X-et. Meg is tettem. Fent volt a CM13-as (abból a jgcaap által optimalizált változat is), Pure Nexus, Nitrogen OS, és a 7.0-es óta a Debloated változat is. Funkciókban még mindig szegények egy része, de ugye xposed-el kibővíthető (és persze ezzel tovább terhelhető a rendszer, hogy még jobban laggoljon...). Titanium Backup-al persze a felesleget mindig eltávolítottam. Jah és kipróbáltam Franco, ElemntalX, Racer kernelét. Teljesen felesleges volt. A lagok megmaradtak, sőt Franco kernele kivételéve több lett, viszont a kijelzőidő a fogyasztás semmivel sem lett jobb, tehát mókolhattam akármit, a gyengeségek megmaradtak. Egyedül jgcaap féle CM13 tudott kijelzőidőben kicsit fejlődni. Jó esetben +30 perccel, jó esetben.

"Azoknál én meg attól megyek a falnak, egy nagy csomó, számomra felesleges program van feltelepítve, levakarhatatlanul..."

Mert a Google stock rendszerében nincsenek felesleges cuccok? Mert a Google nem erőszakol ránk felesleges appokat? Jó vicc. Lássuk csak:
a sokszorosan bugos Hangouts, Google Books, Google Music, Holospiral, Black Holes és egyébb ilyen 50 éves cucc, ami már a Jelly Bean-ben is benne volt, Google Now (legenergiazabálóbb program a világon), Google Sound Search, Google+ (ami egy kihalt város....-) stb , és persze ezek sem távolíthatóak el, csak fagyaszthatóak. Root-tal eltávolítható, de az meg minden más brandnél is megvalósítható, ergo megint nincsen előrébba Google saját rendszere

(#33) DaveJr


DaveJr
őstag

Én arra leszek kíváncsi, hogy lesznek-e olyan Android funkciók amik csak Pixelre lesznek elérhetőek. Hiszen innentől kezdve a saját mobilok nyereséges értékesítése lesz a cél, a jelenlegi árazást nézve pedig azért található hasonló vagy jobb ár/érték arányú készülék.
Viszont ha ebbe az irányba tart majd, akkor szerintem elég sok gyártó, vásárló lesz csalódott.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#34) Shyciii válasza m_makai (#28) üzenetére


Shyciii
veterán

Nexus 5-ös konkrétan gyorsabb használatra, mint a Nexus 5X-em volt, vagy a 6P. Kolléga Nexus 5-ösén néztem is, hogy ezeréves proci és a lollipop konkrétan rommá alázza az 5X-et és a 6P-t :) Ezért mondtam, hogy az 5X-től kezdve a Google a saját telefonjaival elásta magát nálam.

(#35) Örni


Örni
senior tag

Ha valaki látta már ezt a filmet, akkor tudja, hogy mire gondolok most...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#36) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Köszönöm, nem! Kinézat hagyjuk, tudás ok, rendszer...ki nem tojja le mi van a hűttőben ha minden sarkon bolt van. A mosógépen meg már feltalálták régóta az időzítést, köszi jól működik! Villanyszerelők meg imádni fogják az ilyen kapcsolókat(mert olyan kva nehéz odanyúlni). Kb az ilyen meg se mozdulj miatt olyan vékony az amerikai társadalom...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37) Muerte68


Muerte68
addikt

Tiszta Apple-dizájn üzletpolitika stb..legközelebb már adnak ők is papírtáskát-guglibag néven :W
Az is nevetséges hogy a droid 6-os frissítései sem érkeztek meg még mindenhova a 7-ről ne is beszéljünk-ha saját telójuk lesz onnantól még jobban letojják a többit főleg hogy ezzel saját maguk felé terelhetik a vásárlókat :(((

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#38) Cifu


Cifu
nagyúr

SkyLine3000: Root (1 perc), oszt törölsz, amit akarsz. Minden telón ez az első dolgom.

Aham. Roothoz a legtöbb esetben először is a bootloadert kell felnyitni, ez például az LG G5-ön (csak a H850-et és H830-at) ADB-vel lehet, és azért egy percnél egy picit több. Sajnos még most is sok telefon jön zárt bootloaderrel, és könnyű rootolási lehetőség nélkül...

Shyciii: Funkciókban még mindig szegények egy része, de ugye xposed-el kibővíthető (és persze ezzel tovább terhelhető a rendszer, hogy még jobban laggoljon...).

Dunno, amit én láttam 5X-et, ott xposed-el minden elérhető volt. Oké, azt nem tudom, hogy a kijelzőidőt ez mennyiben csökkentette...

Root-tal eltávolítható, de az meg minden más brandnél is megvalósítható, ergo megint nincsen előrébba Google saját rendszere

Már ahol eltávolítható... Mert ugye sok telónál zárt bootloaderbe botlasz...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#39) t72killer válasza Cifu (#38) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem beszélve arról, hogy pl a samunál root = knox+1 = gari bukta.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#40) Straw


Straw
senior tag

"Nyilván a Google Assistant sem fejlesztette ki önmagát (legalábbis reméljük)" ezen jó nevettem :DD :DD

[ Szerkesztve ]

42

(#41) Shyciii válasza Cifu (#38) üzenetére


Shyciii
veterán

Csak csendben jelzem meg, hogy Nexus 5X-en is a bootloader zárva van, még ha nem is kell kód hozzá, hogy kinyitható legyen, de alapból zárva van, tehát ott is lehet adb-zni, mint a többi telónál ;)

[ Szerkesztve ]

(#42) Obyboy válasza Örni (#35) üzenetére


Obyboy
addikt

Megnézem. Remélem tudni fogom...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#43) rhonin


rhonin
senior tag

Nagyon szép és jó ígéret volt ez , hogy megkapod a készülékre mindig a legfrissebb szoftvert ( vagy legalábbis 2 évig minimum támogatják ), de mikor a gyári frissítés tönkrevágja az egész készüléket (lsd.: nexus 7 2013 ) az azért nem gyenge. A google meg felteszi a kezét, hogy gari időn kívül történt.
Több 10k, ha nem 100k nagyságról beszélünk akinek az 5.0-ra frissítésnél behalt.

Az árazás volt az egyetlen pozitívum, de azt is tönkrevágták ezzel a pixel családdal. :U

(#44) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Van egy tárgyi tévedés a cikkben:

"Sokunk kedvence, az elől-hátul üveg, oldalt plasztik Nexus 4.. messze nem volt hibátlan .. így nem kelt el belőle sok millió darab."

3 milliós eladott darabszámmal máig a legnépszerűbb nexus. [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#45) TheSaint


TheSaint
aktív tag

Rossz a cikk felépítése, mert az árakkal kellett volna kezdeni és máris nem kellett volna annyit írni, meg eleve épeszű ember lapozott is volna tovább...

(#46) arn


arn
félisten

Ennyi penzert nagy fail lesz. Teli van hibas elkepzelessel a strategia.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#47) ollie válasza rhonin (#43) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem az árazás volt az egyetlen pozitívum.

***

(#48) cyberkind válasza ollie (#47) üzenetére


cyberkind
félisten

De nagy pozitívum volt, ami persze a 6-tal elszállt de azt jól összerakták és nem így nézett ki.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#49) kengyel


kengyel
nagyúr

Hülyén hangzik a neve, drága a készülék, maradt volna Nexus :(((

kengyel

(#50) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A cikk jó lett nagyon, és kiderül, hogy a Google valamelyest ésszel dobta piacra a Pixeleket.
Az már más kérdés, hogy volt-e értelme...
(Bár nekem tetszenek az új telók, igaz, kegyetlenül drágák.)
Mindenesetre kár, hogy a Nexusokat elsöpörték...

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.