Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Csak itt nem jelent meg még a teszt...

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#2) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Lényeg a teszten lenne igen..

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Hat a 128 GB-os 12 Mini es 13 Mini kozott nincs 25k kulonbseg. Ha valaki ar erzekenyebb (ez kb havi egy ezrest jelent) annak a tavalyi is jo, de boven megeri az idei ezt a kulonbseget.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) #45043968 válasza janeszgol (#5) üzenetére


#45043968
törölt tag

Hát igen. Érdemes megnézni a Telenor árazását is: 12 Mini 128 GB 187 990 Ft, 13 Mini 128 GB 169 990 Ft.* Értem, meg tudjuk, hogy miért, de ennek tudatában ki fogja a tavalyi modellt választani?

*XXL csomaggal

(#7) ChoppR


ChoppR
tag

Teszt:
“Jó lett”
Teszt vége :D

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#8) #45043968 válasza ChoppR (#7) üzenetére


#45043968
törölt tag

Az könnyen beszél, akinél már ott van az ide Pro Max.. :D

(#9) SidCorky válasza #45043968 (#8) üzenetére


SidCorky
senior tag

Spoiler: az idei Mini is jó lett. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#10) joey04 válasza Sza_Sa (#1) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Várjuk szeretettel a 13-as család tesztjeit. :)

(#12) k-adi válasza Mr.Silkó (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

ugyis tudjuk mi lesz a vége :P

(#13) Bathorypeter válasza Sza_Sa (#1) üzenetére


Bathorypeter
tag

rövid teszt tőlem.Akku meglepően jó,ha egész nap nyomkodom,videozom,játszom akkor se merül le estére,inkább másik nap délben.6.6 óra SOT mindig megvan,kamera brutális,tartozék csak egy madzag.Tesztvideót belinkelem.Megjelenés napjától megvan,eddig semmi bosszantó dolgot nem tudok róla mondani.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14) Sza_Sa válasza joey04 (#10) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Valami hasonlót várok, egy mini lenne a kiszemelt a feleségnek.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#15) Hallosz válasza Sza_Sa (#14) üzenetére


Hallosz
senior tag

Ez a videó igazán meggyőző, le a kalappal :R
SMS visszajelzést (nem imassage) tud már?

Mert lakni, muszáj.

(#16) Stard72 válasza Bathorypeter (#13) üzenetére


Stard72
tag

ha másnap délben merül le, az ugyanolyan egynap, mintha estére kell töltőre tenni

(#17) WinstonWolf válasza ChoppR (#7) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Kihagytad az elmaradhatatlan ajánlott plecsnit:)))) :C

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#18) #46930944 válasza Bathorypeter (#13) üzenetére


#46930944
törölt tag

Ugyanez. Brutális lett az akku a mérethez képest is és attól elvonatkoztatva is. Nem is értem ezt hogy csinálják, eddig pont az ellenkezőjét tudta az apple. Nekem XS napi két töltés volt. Ez meg estére ha nagyon nem hagyom 30-40 százalék marad, hihetetlen a különbség.

(#19) #46930944


#46930944
törölt tag

Egyébként régebben mindig a mobilarena volt az első a tesztelők közül idejártunk csorgatni a nyálunkat először most meg egy nyamvadt teszt nincs. Mi történt ennyire vége itt mindennek? Pedig jo kis oldal volt. Gondolom a YT és T2Laci megölte ezt is. Jól?

(#20) Bathorypeter válasza Stard72 (#16) üzenetére


Bathorypeter
tag

Én hajnal 3-kor kelek este 9-ig végig nyomorgatom,használom,másnap reggel hajnali kelés ismét és délben töltöm.Szerintem ez szuper teljesítmény.Ennyit egyik telefonom se bírt eddig.Meglepően jó az akkuja.
És max fényerőn!!!

[ Szerkesztve ]

(#21) Felesbandi válasza Stard72 (#16) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Inkább maradjon 1 nap használat után még másnap délig elegendő szufla, mint még annyi se, nem? Így legalább akkor is kibír egy teljes napot, ha aznap a szokásosnál több terhelést kap.

(#22) vdavid4 válasza Bathorypeter (#13) üzenetére


vdavid4
tag

Az én tapasztalatom a 13próról hasonló kivetel a kamera.én nem vagyok hasraesve.sokkal jobb mint a mate 20prómé de a feleségem 11pm hasonlóan jó képeket csinál és a kolléga xs-e is sokkal rosszabb kamerában.a telefon ettől függetlenül nagyon jó és veszett gyors. Én 12r tuti nem de még 11ről sem váltanék…. :R

(#23) Good_boy


Good_boy
kezdő

Nekem annyira furcsa ez az akkufétis. Tényleg úgy csinál mindenki, mintha reggel mikor elmegy dolgozni, akkor belátható időn belül, 3 napig nem jutna töltő közelébe.
Most 20 perc kijelzőidőm van és 52%-on vagyok és nem tervezek cserét. Max 1,5-2 óra kijelzőidőt tudok kicsikarni. És még 2 évig marad ez a telefon. És az meg senkit nem zavar, hogy hülyére veszi a gyártó.

(#24) Felesbandi válasza Good_boy (#23) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nem jobb úgy használni egy eszközt, hogy nem kell azon agyalnod, hogy kibirja-e a napot?

Amugy meg ott az akksicsere opcioja is, ajanlom figyelembe.

(#25) k-adi válasza Good_boy (#23) üzenetére


k-adi
nagyúr

ezt az akkufétist valamilyen szinten meg tudom érteni 2 okból is

1) kényelmesebb minden másnap csak tölteni mint naponta
2) és biztonságosabban érzem magam egésznapos navizás során a túrázás közben a hegyekben, erdőben, stb

(#26) Good_boy válasza Felesbandi (#24) üzenetére


Good_boy
kezdő

De én így sem agyalok. Egyébként nekem azért ennyi a kijelzőidő, mert én sosem kapcsolok ki semmit. Se GPS, se NFC, se Bluetooth, sőt még egy plusz energiazabálóm is van rajta. Tehát én nem izgulok. Használom és ha lemerül, felteszem töltőre. Konkrétan szerintem egy napomban 10 perc az, amikor nem vagyok konnektor közelében. Bárhová megyek van konnektor, autóban van konnektor. Csupán ezért értetlenkedem. És ahogyan fentebb írták, este ígyis, meg úgyis felteszem tölteni.
Túrázás előtt természetesen maxra töltöm és mindenképpen viszek powerbankot, akkor is vinnék, ha 10 000 mAh akku lenne a telefonban és 3 napig bírná.

#25k-adi Ezt megint nem értem. Minden másnap kényelmesebb tölteni? De akkor másnap már csak félig van és megint csak aggódsz, hogy kihúzza-e a napot, illetve hogy ne olyankor kelljen tölteni, amikor nem vagy konnektor közelben és persze legyen valakinél lightning kábel.
Ha navigálsz az autóban, ott van töltő igaz? Ott min kell agódni? Nem értem. Erdőbe mint írtam, mindenképp érdemes biztonsági okokból powerbankot vinni.

Összefoglalva ennek akkor lenne értelme, ha legkevesebb 2 napot kibírna és a harmadik nap kellene tölteni. Mert akkor tudnád, hogy egész nap alázhatod, még másnap is bírni fogja egész nap. És másnap este feltennéd tölteni, hogy ne legyen rizikós a harmadik nap. De addig ezen kár aggódni. Az egy napot így is kihúzza, ha meg látom, hogy nem fogja estig se húzni, akkor ráteszem töltőre és kész.

(#27) szeky81


szeky81
tag

Szerintetek lesz 13 miniből piros a vodánál?

szódabikarbabónábó'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.