Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Hát ez nem valami acélos az biztos :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#2) ztoldy válasza Psychopeti (#1) üzenetére


ztoldy
senior tag

Érdekes szórás van a pontszámokban. Egyes helyekre több pénz megy :D

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#3) akangels


akangels
tag

Volt itt màr 9.5/5/90 pontos jatek is bughalmaz meg rossz :D hàtha itt pont forditva lesz :Des csak azert kapott kesevet mert nem kaptàk meg a neoncső dlc-t :D

(#4) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Én csak azon lepődtem meg, h van olyan tesztelő aki 90%-ra értékelte a játékot.. Majdnem egy hete fent van a gépemen a 10 órás trial, de még nem volt kedvem elindítani, pedig régen NFS rajongó voltam. A béta eléggé elvette a kedvem az egész játéktól.. egy fél év múlva talán kijátszom, ha bekerül a EA Access Vault-ba.

[ Szerkesztve ]

(#5) #85552128


#85552128
törölt tag

Ha tényleg ennyire gyenge mint ahogy azt az értékelések sugallják - úgy, hogy ezen valamivel többet dolgoztak - akkor itt az ideje hosszabb időre parkolópályára tenni ezt franchiset...
Kb. az Underground 1-2, MW, Carbon óta nem volt olyan NFS játék ami megütné a mércét és azt lehetne mondani, hogy igen ez tényleg jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Egy páran " lehúzták " a játékot, jobb értékelésekre számítottam.

kengyel

(#8) tothl


tothl
addikt

A Porsche Unleashed óta nekem nem volt nekem tetsző.. :D

(#9) Raysen623


Raysen623
addikt

Megint én leszek itt az egyetlen, aki azt látja értékelés tekintetében amit várt :DDD Pontszámokat tekintve ez egy erős közepes játék lett, tehát már érdemes lesz meglesni....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

15:00-kor jelent meg a cikk. Máskor ilyenkorra akár több 100 körül járt a hozzászólások száma.
Úgy tűnik, elfáradt a fanközösség a csodavárásban. Nem lepne meg, ha az eladások száma is alulmúlná a kiadó várakozásait. Túl sok volt már évekig a "na majd most ez! ez visszahozza az élményt!", szerintem.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#11) Benito94


Benito94
tag

Tény, hogy ez csak értékelés és én még ki sem próbáltam de hihetetlen, hogy nem tudnak összehozni végre egy maradandó játékot..

(#12) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Én ps4-re előrendeltem, nekem az előző részek is bejottek szóval nem tartok tőle, hogy ezzel baj lesz. :)

(#13) bulikavagyok válasza SzlobiG (#12) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Rivals nekem is bejött (a jóval régebbi részekről nem is beszélve), több 10 órám van benne! De ez sajnos a nyomába sem ér (szerintem). :(
Ettől függetlenül remélem, h Neked tetszeni fog! A One topikban is vannak páran, akiknek bejön!

[ Szerkesztve ]

(#14) Mappa válasza bulikavagyok (#4) üzenetére


Mappa
addikt

Fél év múlva már ember nem fog játszani ezzel :D ;]

nem kötelező megadni

(#15) Scholes9 válasza Mappa (#14) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez eléggé esélyes lehet.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) Franklin válasza tothl (#8) üzenetére


Franklin
addikt

NFS 4 the best! Local multi haverokkal! Kamionnal eltorlaszni az utat a többiek előtt :-)

(#17) szami777


szami777
addikt

Tavaly pont azért nem volt NFS, hogy a Ghost Games ezt a részt még jobbra csinálhassa.
Erre kiderül, hogy a Rivals ahol szoros menetrend volt, ezerszer jobb. :U

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#18) D1Rect válasza tothl (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

pacsi :K

(#19) Madara-san válasza Franklin (#16) üzenetére


Madara-san
tag

Van rá valami jó megoldás, hogy modern PC-ken is élvezhetően működjön? :)

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#20) bulikavagyok válasza Mappa (#14) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Dehogynem! :D Akkor indul majd csak be One-on igazán, amikor bekerül a Vault-ba! ;]

(#21) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Ahogy hallom kizarolag online lehet jatszani, ehhez kepest eleg gyenge a multija, ergo csak a warez miatt lett online a jatek...?! Ezt sulyosbitja hogy semmivel nem tobb a jatekmenet mint a 10 evvel ezelotti reszek, majd megfejeli azzal hogy nincs pause. OK.
Szoval az ea lelovi a szervereket par ev mulva es ennyi volt.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#22) csibe1 válasza tothl (#8) üzenetére


csibe1
addikt

Az tényleg jó volt. :K
Főleg ha sikerült felkenni az autót valamelyik kanyarban a falra,
és remegő kormánnyal mentél a cél felé, közben meg azon filóztál sikerül-e beérni valahogyan. :D

Nálam az Undercover volt az utolsó rész amivel többet játszottam, a Shift is kimaradt.A Hot Pursuitot kipróbáltam, és annyi.Videókat láttam mindegyikből, de valamiért nem fogtak meg.
Igérgetés az megy már egy ideje, most már csak a megvalósítás hiányzik.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#23) Prof01


Prof01
veterán

Majd, ha 5k alatt lesz, beszerzem. Sokat nem vártam tőle, de kicsit csalódás, hogy ennyit tud egy Reboot. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#24) kpal


kpal
veterán

Ez elég karcsú . De majd ha magam próbáltam akkor tudok dönteni ,addig csak bizakodok hogy nem egy újabb félresiketült darab mint az elmúlt jó 10 év termése ..

(#25) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Az a baj, hogy fizikai motort tekintve nem tudnak elrugaszkodni attól, hogy szerintük kanyart keresztbe lehet a leggyorsabban bevenni. Tény, látványos, de ezt a vonalat a Burnout széria vitte amíg nem olvasztották egybe gyakorlatilag az NFS-el.

Előveszünk egy UG2-t és azt tapasztaljuk, hogy kanyarodás közben a fékre rárúgva picit nem a seggét dobja ki az autó mint a veszedelem hanem a realitáshoz híven (amennyire egy UG2 reális tud lenni) csökken a sebességünk és kisebb íven tudom bevenni a kanyart.

Tényleg az lenne a legjobb, ha a fejlesztőgárdát leültetnék egy UG2 elé és játszanák őket 1 héten keresztül. Na ezt kell megcsinálni, részletesebb térképet szeretnénk és ennyi.

Amúgy én pont ezt utáltam a mindenki által istenített MW-ben. A kocsi irreális mozgása vagyis inkább csúszása: melyik autó kezd el kerékkipörgés nélkül gyorsításnál oldalazva csúszni?

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#26) Šolaire


Šolaire
veterán

Én még az underground-al toltam classicon ami nem most volt,lehet ránézek majd erre is.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#27) Tharkoul


Tharkoul
tag

Nekem az irányítással (legyen szó akár a csúszkálásról, akár a manuális váltó hiányáról) és a basic contenttel még nem is lenne problémám, tetszenek az átvezetők, szép és jó minden, azonban a sztori hossza az nevetséges. Mármint persze, értem én, így is legalább valami fokkal komolyabb történet van, mint eddig... De 10 órás volt az EA Access trial, ebből 8-9 óra alatt 100%-ra ki lehetett pörgetni a játékot? Nem sztorival 100, mellékküldetésekkel, extrákkal, mindennel. Nagyon vártam a játékot, be akartam szerezni PC-re is, de ezen még nagyon érződik, hogy nincs kész.

Redditen voltak/vannak káoszelméletek, mi szerint bár a Ghost nagyon igyekszik, sajnos meg volt kötve a kezük, egyszerűen nem volt idejük befejezni a játékot, és ez az oka annak, hogy ingyenesek lesznek a DLC-k: mert szükség van rájuk. Hiába van 51 autó, 5 Porschéből 4 a 911-es valamelyik variációja, Scion és BRZ kb. ikertestvérek, BMW-k szintén majdnem ugyanúgy néznek ki, valamint a tuning... 3 autó van, ami rommá extrázható, a többinél "csak úgy vannak" az elemek, közel sem annyira variálhatók, vagy egyáltalán nincsenek is. Ferrarin szinte semmit nem lehet módosítani, mert nem nagyon sikerült beszerezni a licenszet. A manuális váltó hiánya még nem is lenne önmagában akkora tragédia, viszont az automata váltót meg nem sikerült jól megcsinálni, egyszerűen nem vált vissza jelentős sebességcsökkenés után, aztán egy nagyobb kanyar után elhúz mindenki a saját autónk mellett. A fordulatszámmérőn meg még mindig nem sikerült túltennem magam, hogy nincs redline, mindenhol 10e RPM-ig mutatja, aztán vagy elmegy a félig egy alap autónál, vagy nem.

Szó esett arról, hogy rengeteg plusz autó fog érkezni, valamint nagyobb pályarészek, új küldetések, versenyek... Kellenek is. Részemről legalább két-háromszor ennyi tartalomnak kellene lennie benne, hogy meg akarjam venni, mert az online még mindig nem a legjobb, amúgy sem szeretek mások ellen versenyezni, single-ben meg úgy, hogy még a rendőrökkel sem lehet szórakozni, mert tök hülyék, tuning erősen véges, egyszerűen hamar unalmassá válik az egész. Valószínűleg mire megjelenik a PC-s verzió tavasszal, addigra több dolgot fog tartalmazni a játék, de azok alapján, amit eddig lehetett látni nem meglepőek az alacsony pontszámok. Elnézést érte, de gyűlölöm a The Crew-ot, azonban, ha mégis össze kellene hasonlítani ezzel, kérdés nélkül választanám azt, ha másért nem is, a tonnányi küldetés és szórakozási lehetőség miatt.

[ Szerkesztve ]

(#28) #52815360


#52815360
törölt tag

Pont erre számitottam.

(#29) batai15


batai15
félisten

Nem meglepő..

(#30) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Erre nem számítottam. :Y Ki hitte volna, hogy az EA képes szar játékot kiadni...

- Azért nem mondom le az előrendelést... (90%-a az előrendelőknek)

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#31) Sanchez638 válasza Madara-san (#19) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ha mázlid van, akkor jönnek lassan GoG-ba..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#32) Omli85 válasza HyP3b0y (#25) üzenetére


Omli85
őstag

"Előveszünk egy UG2-t és azt tapasztaljuk, hogy kanyarodás közben a fékre rárúgva picit nem a seggét dobja ki az autó mint a veszedelem hanem a realitáshoz híven (amennyire egy UG2 reális tud lenni) csökken a sebességünk és kisebb íven tudom bevenni a kanyart."

Ez a "drift segéd" a kezdőknek amit amúgy ki lehet kapcsolni :).

(#27) Eno : Mutass rpg műfaj kivételével akármilyen játékot amiben mostanában a story több mint 10 óra :). Ez meg egy autós játék a régebbi NFS-ek esetén sem a storyba pörgettél 10+ órát.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#33) #52815360 válasza Omli85 (#32) üzenetére


#52815360
törölt tag

Lehet csal az emlékezetem, de az underground 2 több volt mint 10 óra. A carbon már sokkal rövidebb volt, 1 délután kb.

Közben ezt találtam : [link]
És ez speedrun.

[ Szerkesztve ]

(#34) AxBattler válasza Tharkoul (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha ez igaz, akkor majd a GOTY Edition-re lehet, hogy benevezek. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35) Beri78


Beri78
őstag

hát azért egy próbát megér ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#36) Omli85 válasza #52815360 (#33) üzenetére


Omli85
őstag

Jogos :R . Régebben nem volt divat a 10 óra alatti játékidő az utóbbi években viszont ez már egyáltalán nem meglepő :/.
Én épp ezért is nem tudok ezen már kiakadni, béta tapasztalatok alapján bőven több időt fogok ebbe is beleölni mint 10 óra. Persze akinek nem jön be annak nem jön be, én special nem a story mód miatt vettem meg a játékot :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#37) D.Va


D.Va
senior tag

Engem hidegenhagy melyik magazin mennyi pontot ad rá... én sosem a mások által rányomott pontszám alapján vettem játékot. Nekem az eddigi videók alapján nagyon továbbra is nagyon bejön, a PC-s nekem továbbra is előrendelős lesz bárki bármennyire fikázza.
Pontszámokra visszatérve van itt azért 85-ös pont is. Akik keveset adtak rá szerintem csodát vártak vagy hogy akkora durr lesz mint az Underground 2 anno... de ma már autósjátékban nincs csoda. Egyébként meg van aki pl a Project Cars-t is lehúzta pedig az se rossz...)

(#38) vegitossj7 válasza D.Va (#37) üzenetére


vegitossj7
addikt

Marketing videók, és személyes kudarcnak érzi az ember, ha lemondja az előrendelést.

Azt ugye tudod, hogy Pause gomb sincs. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#39) D.Va válasza vegitossj7 (#38) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát azért nem mind marketing videó mert vannak ott beta teszterek gameplay videói is...
Én még nem rendeltem elő, ezután fogom...
Pause gomb-ot nem értem... :D

(#40) bulikavagyok válasza vegitossj7 (#38) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pause gomb már a Rivals-ban sem volt, de ettől függetlenül az még egy jó játék volt. Ez viszont nem az . Szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#41) D.Va válasza bulikavagyok (#40) üzenetére


D.Va
senior tag

Én amúgyse szoktam a pause-t használni verseny közben... legalábbis nem emiatt veszek meg egy játékot hogy van e benne pause ;] :P

(#42) bulikavagyok válasza D.Va (#41) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze értem én, és ezért is írtam, h nincs sok jelentősége. Ettől függetlenül még lehetne jó a játék.. :K

(#43) Dilikutya válasza tothl (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem az most is fent van a gépemen, pedig lehetne annál újabb autós játékot is telepíteni. És még a kormányom is elboldogul vele, sőt mindenféle hekkelés nélkül támogat 16:9 képarányt, amit az Underground és néhány azt követő sem. Emellett szerintem ma is szép (legalábbis a PC verzió), sok autó van, a pályák változatosak, kidolgozottak, élvezet azokon a tájakon autózni egy 356-ossal. Elég sok nézet is van benne, külső, utastér, és még törnek is az autók valamelyest, ami a menetteljesítményt is befolyásolja. Nagyon egyben van az a játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44) gianni85


gianni85
veterán

Tegnap óta nyomom a 10 órás demot és nekem nagyon tetszik :) Persze nem adnék ki rá 10+ ezer forintot, de idővel várom szeretettel EA Access-be :)

(#40) bulikavagyok
pedig nekem 1:1-ben olyan mint a rivals, csak itt lehet vizuálisan tuningolni is

[ Szerkesztve ]

(#45) bulikavagyok válasza gianni85 (#44) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az irányítás teljesen más szerintem, illetve kisebb a sebességérzet is, és nincs manuális váltó.. De leginkább az üres város a legkiábrándítóbb számomra.. Ja, és ne felejtsük el a kormánytámogatás hiányát se! (mondjuk ez a Rivals-ben sem volt)
Az optikai tuning tényleg elég jól sikerült... EA Access-ba kap majd egy esélyt. Illetve a 10 órámból még hátravan 9 óra 58 perc! ;]

[ Szerkesztve ]

(#46) gianni85 válasza bulikavagyok (#45) üzenetére


gianni85
veterán

kár, hogy nem tudod átruházni, azzal és az én maradékommal már most végigtolnám :D

(#47) bulikavagyok válasza gianni85 (#46) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hja, szívesen odaadnám! :) Egyébként kicsit elmérte ezt a EA, mert ahogy olvasom 10 óra alatt majdnem (vagy teljesen) kijátszható a játék.. One-on tutira buknak egy csomó vevőt emiatt. Kapásból tudok két embert aki visszamondta az előrendelést emiatt.. Az egyiket Te is ismered! :D

(#48) gianni85 válasza bulikavagyok (#47) üzenetére


gianni85
veterán

hát én elszartam közel egy órát, mert akartam wide-body kit-et tenni a régi porsche-mra, de állandóan valami restriction-t írt... szóval én lehet nem jutok el a végéig :D

(#49) D.Va


D.Va
senior tag

Arról hallott valaki hogy a pc-s-ben (de szép ez így leírva XD) lesz-e kormány támogatás? (esetleg manuális váltó) Nem értem bármilyen autós játékból hogy lehet ezt kihagyni... :U
(Kivétel Truckmania/Burnout/RidgeRacer :P )

(#50) gianni85 válasza D.Va (#49) üzenetére


gianni85
veterán

hát ez kb burnout/ridgeracer szint :D
fullgáz kanyar előtt, nyomok kis féket kormányzás közben, és már driftel a kocsi tökéletesen a kanyarba :D
Persze én nem várok tőle semmi kimagaslót, és így tetszik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.