Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Jöhetne a tévé is... :DDD

Ez az aláígérgetés meg... 25-30 milliós tévénél nem nehéz.... Nem emberi árban van. :U

(#2) vittorio7 válasza atike (#1) üzenetére


vittorio7
őstag

Lehet beleszámolták a hölgyet is, és így már jobb az árképzésük a Samunál. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3) Zimmy88 válasza vittorio7 (#2) üzenetére


Zimmy88
tag

Valóban, így már egészen más a leányzó fekvése... :DDD

FZR2000 ®

(#4) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Bírom, hogy a legtöbb képen a nők szebbek, mint a reklámozott termék. :DDD

Az ára meg... Olcsóbb mint a Samsungos riválisa, de még akkor is vehetek egy jobb lakást, meg egy kocsit az árán. De ez még nem az átlag embernek való, majd talán pár év múlva.

Nyugodj békében Integra!

(#5) vittorio7 válasza Zimmy88 (#3) üzenetére


vittorio7
őstag

Csak az asszony meg ne tudja, hogy Korea gyöngye is a TV előtt fog heverni a nappaliban. ;]

(#6) Televan74 válasza atike (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem is ember aki egy ilyet ma a nappalijába megvesz...... ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) vittorio7


vittorio7
őstag

Ennyi pénzből már körbe lehet utazni a földet. És az biztos nagyobb élményt nyújt, mint ez a TV. :)

(#8) gézu válasza Televan74 (#6) üzenetére


gézu
őstag

A tv előterében heverő organikus tartozék egyértelműsíti, hogy ezt igazi hálószoba terméknek szánja az LG. :D

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#9) janos1988 válasza atike (#1) üzenetére


janos1988
addikt

Csak előtte fel kell hizlalni kicsit.

Viszont az MM-ben néztem a (asszem 46-os) uhd "ivelt" tv-t és kb. 2-2,5m távolságból baromira zavart a hajlítás.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#10) wolfman


wolfman
veterán

Az a sejtésem, hogy alapvetően egy ekkora TV-t nem drágább legyártani, mint amennyivel drágábban adják egy pl. 40"-os TV-nél. A képátló növekedésénél exponenciálisan növekszik a készülékek árai, tehát ku..ára van miből engedi úgy hogy még így is 150%-os haszonnal dolgozzanak. Azért mindenesetre nagyon remélem majd ilyen "kedvező árfekvés" címmel ellátott hírek jönnek az 50-55"-os méreteknél is.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) Duree


Duree
veterán

Na el lehet dönteni,hogy mit veszek.Egy lakást és egy autót,vagy talán egy ilyen tévét.Azt hiszem nem sokan fognak sorbanállni ezért a cuccért,ráadásul engem (de lehet mást is) nagyon zavar a hajlítás.Szerintem fölösleges.

duree54

(#12) Des1gnR válasza Duree (#11) üzenetére


Des1gnR
őstag

De ez így illeszkedik az arcformára...hát semmit se értetek? ;] ;] ;]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#13) €uro


€uro
őstag

Egy hosszú combú szőke magyar lányt próbáljanak a tévéjük elé fektetni legközelebb! :D

(#14) tope válasza €uro (#13) üzenetére


tope
addikt

Majd a magyar forgalmazó reklámján ;)

(#15) erick_b válasza tope (#14) üzenetére


erick_b
tag

azon gondolkoztam, hogy persze könnyű egy ilyen kis törpe ázsiai csajt oda fektetni és feszíteni, hogy mekkora a tv de miután kiszámoltam az jött ki, hogy bizony ez a hölgy ha nem lenne az ív akkor legalább 205 cm lenne(244*105cm a képernyő maga) de lehet még ígyis simán 180-190 között van. Szépen megnőtt, bár ennyi pénzért kicsit drága:)

[ Szerkesztve ]

"Ha a világ fejlődését az én technikai érdeklődésem mozgatná, még nem találták volna fel a kereket. – mondta egy ismerősöm, majd hozzátette – és azt hiszed, akkor valamivel is rosszabb lenne a helyzet?"

(#16) Reggie0 válasza Duree (#11) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem csak folosleges, kifejezetten karos, mert torzitja a kepet.

(#17) bteebi


bteebi
veterán

"A koreai források 27 000 000 forintnak megfelelő wonról számolnak be, ami mintegy félmillióval kevesebb, mint a Samsung gigásza"

Így már tisztára megéri, még a hülyéknek is :)). Ha 3-4 millióval a Samu alá árazták volna, akkor azt mondom, hogy rendben van, de így... ilyen szinten fél misi már semmit se számít :N.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#18) mightymo3 válasza wolfman (#10) üzenetére


mightymo3
tag

Hát jó is lenne ha csak 150% haszonnal adnák. :D
A világban egyedül a Kőolaj miatt drága minden, különben alternativ energiákat alkalmaznánk a szállítási költség csökkentésekhez.. Akkor bizony ez nem lenne drága. Ma vettem egy Kinder Maxi-t 230 Ft ejjj mondom kerül vagy 20 forintba az előállítása, akkor ez a tv is ugyan azon a folymaton megy keresztűl csak nagyobb árban kategóriában, de akkor sem 27 millió. Ezen áron néztem magamnak egy belvári full-fullos lakás + egy CLA 220 AMG.
Ezen kb 1500% haszon kulcs van!

(#19) wolfman válasza mightymo3 (#18) üzenetére


wolfman
veterán

Mondjuk reálisabbnak hangzik, jah. (sajnos).

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ha annak a nőnek is van ára, az sokkal olcsóbb, meg persze szórakoztatóbb és lényegesen hosszabb az élettartama...

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#21) vittorio7 válasza €uro (#13) üzenetére


vittorio7
őstag

Olyan már van itthon. :DDD
És a változatosság az élet sója. :)

(#22) macilaci78 válasza gézu (#8) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van a kávában webkamera? Akkor nem. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23) Duree válasza Reggie0 (#16) üzenetére


Duree
veterán

Ez pontosan így van:és vajon erre a gyártók miért nem jönnek rá?Gondolom marketing ,mindenáron valami újat,és lássuk be már nincs mit újítani ebben a kategóriában.

duree54

(#24) macilaci78 válasza mightymo3 (#18) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy 0,5l-es Coca Cola összes bruttó költsége a polcra kerülésig egyszámjegyű magyar forint. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25) T_Stark


T_Stark
őstag

Ezeknek az árából életem végéig járhatok moziba, ami még mindig jobb látványra. :D

(#26) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ha milliomos lennék, akkor biztosan berendelnék egyet, csak hogy megnézzem hogy áll a szobában :C

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#27) Glomgold


Glomgold
tag

Engem az érdekelne - hátha segít egy hozzáértő - vajon miért nem mozdul el, szép lassan, a kutatás-fejlesztés mondjuk a kicsi(!), de cserélhető elemekből összeépíthető ún. cella- vagy sejt-rendszerben felépülő képernyők felé, ahol a fejlesztés végcélja az lenne, hogy - mondjuk - tenyér méretű, vagy kisebb - de egyforma elemekből - egy tetszőleges nagyságú és alakú kijelzőt össze lehetne rakni úgy, hogy közben a kapcsolódó elemek közötti határ (zavaró) láthatósága minimálisra csökken...?

Ekkor mindenki akkora képátlót építene magának, amekkorát csak akarna...
Csak mert így szerintem lassan értelmetlen lesz az ajtónk (házunk, villánk, felhőkarcolónk, szigetünk, bolygónk, kinek mire futja.. :) .) méretét meghaladó, de fix méretű kijelzőt legyártani... (merugye mivan, ha egyszer majdcsak nem fér ki a cucc a gyárkapun...? :) )

Plusz egy vetítő képe már most is rendelkezik az előbbiekben leírt "személyre szabható" tulajdonsággal, és az bizony rugalmas mind képméretben, mind képalakban (igen, a kép alakja is rendkívül fontos lesz a jövőre tekintettel!), vagyis a vetítőkben - hosszútávon - nagyobb potenciál van... hiába is lesz egyszer 3 méteres egy OLED...

[ Szerkesztve ]

(#28) caprine


caprine
aktív tag

Ezen a moncsin van VESA rögzitő pont, falra felfurható? :DDD

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#29) caprine válasza Glomgold (#27) üzenetére


caprine
aktív tag

Ha több elektronikai tapasztalatod lenne látnád, hogy nem efelé megy a világ. Ez a sejt szerű felépítés nagyon kevés területen érvényesül, az egyik a LEGO, vagy pl. a panelházak :D

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#30) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Kezit csókolom lízingelni lehet?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#31) ripla


ripla
őstag

ennek is rozsdásodik a hátulja?

(#32) jocomen válasza caprine (#29) üzenetére


jocomen
aktív tag

(#33) Reggie0 válasza Glomgold (#27) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem sokkal jobb lenne, ha egy darabbol lenne, de addig nyujthatom a konyhai sodrofaval amig igenyeim tartjak.

(#34) Georgexy_hun


Georgexy_hun
tag

27 misiből építek egy moziszobát. Valódi 7.1-es hangrendszerrel és még a csajra is marad pénz. :)

Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

(#35) Rick4


Rick4
félisten

ugyanazokat a technikai paramétereket vonultatja fel, mint a Samsug UN105S9W

Onnan hiányzik egy betű. Nekem aláhúzza a firefox még itt is, a szerzőnek nem?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.