Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gainka


Gainka
őstag

Tetszik, és a gépigény is oké :K

(#2) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Aha...
Minden hülyesége ellenére a harmadik részt is sokat játszottam örömmel, ezt is fogom. DE miért nem Commando Jack 4 a címe? :D

Vajon valóban rombolhatóak lesznek az épületek?A meglehetősen szerény grafikát az sokban ellensúlyozhatná nekem.

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#3) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

i7 8 giga ram meg 970?Ehez a kinézethez jajajajajaj

Szeretem múgy a sororzatot buta egyszerü 5-7 órás fun darabokban...

Leárazva 5 dollára jó lesz...

Abe due dembella

(#4) kripe


kripe
csendes tag

Hali All!

A játék nekem nagyon tetszik változatos pályák. A grafika is jó bár már megint csak rövid lett a single rész :(
Nekem sikerült 16 óra alatt végigvinni és eléggé el voltam kalandozva a pályákon.
Próbáltam minél több mindent megcsinálni, de ha valaki ügyes ezt 10 óra alatt is letolja.

(#5) hitvanyalak válasza kripe (#4) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Nem holnap jelenik meg?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#6) asvald válasza hitvanyalak (#5) üzenetére


asvald
senior tag

elméletileg igen,de már lehet kint van a virágboltban , ha a kolléga lenyomta... :U

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#7) hitvanyalak válasza asvald (#6) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Azért megjelenés előtt ott is érdekes. Mindegy

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#8) #41133696


#41133696
törölt tag

Nem valami szép. Néhol még a III szintjét sem éri el grafikailag.

(#9) kripe


kripe
csendes tag

De elvileg holnap jelenik meg azaz 15 perc múlva. Én is meglepődtem szombaton a mediába. (természetessen Németországba)
A pályák elég nagyok 8 pálya a single részbe bár nálam 10-et mutat de 8 után vége volt. Lehet a dlc ami majd jön feloldja nem tudom.

Kételkedőknek :)

[ Szerkesztve ]

(#10) hitvanyalak válasza kripe (#9) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#11) asvald válasza kripe (#9) üzenetére


asvald
senior tag

:R

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#12) tibaimp válasza kripe (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

És az épületek szétlőhetőek, mit a videóban?

szerk: ja, most látom, ahogy hitvanyalak kolléga is kérdezte...

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) hitvanyalak válasza tibaimp (#12) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Tényleg!

Rombolhatóság milyen szintű?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.