Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Ez is Gamer lesz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Somatom


Somatom
veterán

"A hardveres alapokat a Qualcomm kölcsönözte"

Ezt nem értem. Hogy kapja vissza?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Még mindig nincs AOD ha jól láttam.
Vastagabb lett, de nem lett nagyobb az akksi, és szerintem a kamera se lett jobb, de legalább még mindig van kamu háttér elmosás és csak ezért egy második kamera :W

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#4) ghiottone válasza Wesder (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Dehogy, már régóta használják a "Play" jelzőt az olcsóbb verziójú készülékekre.

Somatom: ;]

MrPetya19: nem is fogják belerakni. De ez az Moto Display jól működik. Azonban már ebbe is benne vannak a Z2 Force szenzorai + végre 4 mikrofont is kapott. Egy picit biztonsági játéknak érzem most ezt a modellt. Ois megint nincs, a 2. lencse nem monokróm, mint a Z2 Force-nál, vagy szeléslátószögű, mint az X4-nél.

Roaming: van Gamepad mod már egy éve lassan.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5) #81733120 válasza Wesder (#1) üzenetére


#81733120
törölt tag

Szerintem csinálnak majd hozzá egy gamer modot, aztán gamer lesz. :DDD

(#3) MrPetya19:

"Még mindig nincs AOD ha jól láttam."

Play Áruházból lehet letölteni AOD-os appot, szóval szerintem ezt ki lehet küszöbölni, bár a gyári általában jobb szokott lenni. :)

(#6) #16820480 válasza MrPetya19 (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Valahol úgy olvastam, hogy a dobozban adnak mellé Battery modot, szóval legalább nem azon akarnak lehúzni, de tényleg lehetett volna nagyobb akksi.

(#7) Somatom válasza #81733120 (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Már megcsinálták. Gamepad Mod.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) prolad válasza MrPetya19 (#3) üzenetére


prolad
őstag

Felesleges az AOD, ha itt is a moto z megoldást használják. Minek menjen a kiejlző, ha nem nézem.

Elég jó lett, de kaphatott volna egy rendes másodlagos kamerát.

(#9) ghiottone válasza #16820480 (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, a globális piacra szánt retail verziók dobozában egy 2200 mAh-s Moto power pack lesz. + Különféle mod verziós dobozok is elérhetőek majd.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#10) Somatom válasza ghiottone (#9) üzenetére


Somatom
veterán

Vajon autós tartóval is lesz csomagban? Vennék még egyet, hogy ne kelljen mindíg csavarozgatnom, ha hordoznám a jack miatt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) ghiottone válasza Somatom (#10) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem hiszem. :(

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#12) dzsi23


dzsi23
addikt

12+5 megapixel... a kedvenc kombóm! ;]

(#13) Somatom válasza ghiottone (#11) üzenetére


Somatom
veterán

Tényleg nem valószínű. Még direktben is nehéz hozzájutni Európában.
Kíváncsi leszek, hogy milyen kernelt raktak a Z3 Play alá. Remélem, nem 3.x -et, mert az már az első alatt is szégyen volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) jacis


jacis
nagyúr

Szerintem ez egy bitang jó telefon lett. Az ára is korrekt. 👍👌

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) Viper26 válasza MrPetya19 (#3) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pedig nem kell hozzá kettő... :DDD ;]

iPhone 14 | FR955

(#16) ghiottone válasza Somatom (#13) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tuti 4.x, ha a prerelease statuszú leaknél az volt. Amint nálam lesz megnézem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#17) Matada2.3 válasza jacis (#14) üzenetére


Matada2.3
veterán

Tényleg az lett, az árra is lehetett következtetni az elődökből, viszont az OP ára mellett más fórumokon nem volt annyira meleg fogadtatásban része a Z3P-nek.

Nagyon tetszik a teló tényleg, de ennyiért kicsit keveslem még mindig a 636-ot, a másodlagos kamera se lesz valami hasznos.. A design tökéletes, a Mod támogatás még mindig király + Qi schell istenivé teszi, de azért messze nem oké ennyiért.

Finn the human

(#18) atike


atike
nagyúr

Na ez tetszik!

Szoftveresen mennyire (nem) hanyagolja el a cég az újabb telefonjait...? :U

(#19) #16820480 válasza Matada2.3 (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez igaz, viszont ennek elég hamar esni fog az ára, lesznek rá kedvezmények és akciók, szóval be lehet majd szerezni olcsóbban. Az OP6 pedig pont ennyibe fog kerülni végig, amíg csak van belőle készlet.

(#20) ghiottone válasza atike (#18) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A közel 2 éves Moto g4 plus most kap áprilisi security patch-et. Elvileg lesz Nougat is egy kis cirkusz utan.
- Az alap Moto C Plus is kap frissítéseket. A C/E szériában nincs főverzió frissítés csak biztonsagi.
- A G széria 1 főverziót kap és biztonsági frissítéseket.
- Az X és Z 2 főverzió frissítést kap.
A múlt évi X4 és Z2 Force pdául android enterprise eszközök, így 3 évig lesz security patch max 90 napon belül a Google általi hivatalos elérhetőséget követően.

Matada: Z2 Playt nem sokkal a megjelenés után 100 euróval olcsóbban adták az olaszok, itt se lesz másképp most sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#21) atike válasza ghiottone (#20) üzenetére


atike
nagyúr

Azaz akkor van rá esély, hogy ez a készülék is megérjen legalább egy főverzió váltást. és nem kevés security update-et is... :) Egyre jobban tetszik... :)

(#22) Matada2.3 válasza #16820480 (#19) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ebben maximálisan igazad van. Akkor már csak azt remélem, hogy a G6 szériákkal egyetemben ellátogat hozzánk is hivatalosan.

(#18) atike: Más részről eléggé meg vannak csúszva a mostani G5-ök a frissítésekkel. Még mindig nincs oreo egyikre sem, hiába közel tiszta androidot futtatnak. Az új és a régebbi E szériák alapból nem is kapnak frissebb droidot, csak biztonsági frissítéseket. A Moto 32-bites droid lustasága se valami szívlelendő, viszont ezen készülékek mögött elég nagy ROM community van.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#23) Millerchris


Millerchris
tag

Kissé csalódott vagyok,dizájn beli változás szinte semmi. :(

A holnap mèg messze van!

(#24) ghiottone válasza Millerchris (#23) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A korabban kiadott modokkal kompatibilisnak kell lennie, dizájn változással ezt nehezen lehetne. Kijelző nőtt, kávák csökkentek, ujjlenyomat olvasó oldalra került.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#25) Somatom válasza atike (#18) üzenetére


Somatom
veterán

Két főverziót ígérnek. Ez reális, mert a Play 6 -tal jött ki, és egyes régiókban már van rá hivatalos Oreo.
Ami viszont a hibákat illeti, hááát... A Modokat pedig szoftveresen sztem túlságosan szabadon engedte a Lenovo. Az nagyon jó, hogy bárki, szabadon fejleszthet Modot, de némi megkötés nem ártott volna a felhasználók érdekében. A Modok szoftverfrissítése pedig .....

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) #81733120 válasza Somatom (#7) üzenetére


#81733120
törölt tag

Ezt nem is tudtam.:DDD

(#27) Teal'C


Teal'C
addikt

Azért play mert ez egy játék telefon ;] Játszani tudsz velene nem rajta!

Mondjuk az árán ez érezhető is.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#28) Somatom válasza Teal'C (#27) üzenetére


Somatom
veterán

A Playeket nyilván nem gamer telóknak szánták. De, átlagos felhasználás mellett a 625 -tel sincs gond.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) [Anduriel] válasza ghiottone (#24) üzenetére


[Anduriel]
aktív tag

Azt esetleg nem tudod, hogy a sima Z3-ra és Z3 Forcera mikor lehet számítani? Tavaly mintha a Play után pár héttel később jelentették volna be. Az utóbbira különösen kíváncsi vagyok.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#30) Teal'C válasza Somatom (#28) üzenetére


Teal'C
addikt

Igazad van én csak viccnek szántam, maximálisan elég is lenne ez a teló a mindennapokra csakhát a kiegészítők szerintem gusztustalanul drágák.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#31) Somatom válasza Teal'C (#30) üzenetére


Somatom
veterán

Ez sajnos igaz. Ráadásul nem is hibátlanok. Nekem a meló miatt az autós tartó fontos volt. Eddig a legfontosabb elvárásaimat teljesíti. Egyszerű, egykezes csatlakoztatás, a teló USB portjának kímélése. Sajnos, az audió rész nem tökéletes. Eddig ezt úgy hidaltam át, hogy a teló jack csatlakozóját használtam. A Z3 Play -ről viszont lehagyták a jack csatlakozót, tehát muszáj lesz a tartóét használni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#32) ghiottone válasza [Anduriel] (#29) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Force most nem lesz elvileg, csak sima Z3. Valószínűleg tartják az ütemezést most is és júliusban jöhet a bemutató.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#33) Golyo69


Golyo69
senior tag

A kijezo az ami esetleg jobb mint a Xiaomi Redmi Note 5.kisebb akksi is van ebben. Ugyanaz a soc.
Annyi hogy ez xiaomi 60 k... Ez meg 135.000...sztem ez nagyon sok ezert e telo ért

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#34) ghiottone válasza Golyo69 (#33) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Így azért nem lehet összehasonlítani a kettőt.
Az első lépcső - van mod a Xiaomi-n? Nincs.
Második lépcső - Miui vs stock. Kinek mi jön be.
A minőségbeli különbségeket már nem is említem. Jó a Xiaomi, de nemhiába olcsó. 2xer vettem (RN3Pro és Mi5s), de soha többet.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#35) Golyo69 válasza ghiottone (#34) üzenetére


Golyo69
senior tag

Azok a Modok nem annyira jöttek be eddig sem sok embernek más gyártóknál...

okés hogy adnak hozzá 1-et de utána még sok ezerért vegyél már meg minden cuccot hozzá...aztán szedegesd szét mert milyen jó az....

minőségbeli különbség ??:) oda raknám nagyon szivesen a RN5--t mellé mind minőségben mind teljesítményben

okés lenne ez a teló olyan 70-80 k ár sávban max....
meg ugye azt is nézd ez mire mondjuk mire ide ér 150-160 k ..

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#36) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Akku gyenge...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#37) ghiottone válasza Golyo69 (#35) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hagyjuk inkább. ;)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#39) #16820480 válasza Golyo69 (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mivel a RN5-ön MIUI fut, így egy fillért sem ér, ahhoz képest az is drága :D

Amúgy meg ennek is csökkenni fog az ára idővel, szerintem 1-2 hónap múlva már lehet kapni 100 ezer köröl.

Sebhelyes: Igazából 5200mAh van ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#40) Golyo69 válasza #16820480 (#39) üzenetére


Golyo69
senior tag

Azért ezzel sztem pár ember vitatkozna :D

Esetleg azért lesz 100 ezer körül mert a kutya nem fogja venni :D de még 100 ért sem sztem. Nekem ez nem egy fillért sem....

majd nézzük meg az eldási számokat .....

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#41) griffin90


griffin90
csendes tag

500dodó??? :D :D most vettem xiaomi redmi note 5-t (pro keleten) ugyanezzel a spec-cel, kivéve, hogy ips kijelző, de cserébe +1000mAh. ja és 62 ezerbe került xiaosmishop.hu-n 2 év magyar garival...
az a hátlapi parasztvakítás nem teszi a telefont kétszer drágábbá szerintem. de vegyétek :C

Google Pixel 7

(#42) atike válasza griffin90 (#41) üzenetére


atike
nagyúr

Még jó, hogy egy telefon milyenségét csak az határozza meg, hogy milyen a procija és mekkora az akksi.... :U

(#43) #16820480 válasza Golyo69 (#40) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szoktak is vele vitatkozni, csak nem érdemes :N Nekem fabatkát nem ér a MIUI, ahogy a többi kínai csodarendszer sem. Hardveresen meg a Redmi telóknál igaz az, hogy olcsó húsnak híg a leve. Oké, van benne valami menőbb SoC, aztán a kamera ótva, nincs NFC, néha B20 sem, nincs Qi töltés, és még lehetne sorolni mennyi dolgok kihagynak. Valahogy meg kell termelni az árkülönbséget.

griffin90: Ennek a dobozból kivéve 5200mAh az akksija, csak harmadszor írjuk itt le. Az a 2 év magyar garancia meg csak úgy mellékesen ugyanúgy bolti garancia, nem hivatalos gyártói (főleg, hogy a Xiaomi semmire nem ad két évet, Kínában főleg nem).

(#44) ghiottone válasza atike (#42) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1
Felesleges bármit is írni, van a Xiaomi és ahhoz képest minden drága. :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#45) Phoenixy válasza #16820480 (#43) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Ugyan én is túlzottan drágának találom ($400-ért lenne reális szerintem), de az tény, hogy kapásból az NFC hiánya miatt a Xiaomi Redmi Note 5 egy fillérért sem kéne.
Azt ne feledjük el, hogy ebbe van Moto Display, aminek párja nincs hiába telt el már majdnem 5 év a Moto Display bevezetése óta.

Motorola Edge 20 Pro

(#46) griffin90 válasza atike (#42) üzenetére


griffin90
csendes tag

hát szerintem igen erősen meghatározza ez a két dolog, tovább az ár. az, hogy hogy néz ki szerintem másodlagos, illetve a felhasználói felület szerintem a legtöbb vásárlónak az utolsó szempont.

Google Pixel 7

(#47) Somatom válasza Golyo69 (#35) üzenetére


Somatom
veterán

Ennek a sorozatnak a lényege a Modok csatlakoztathatósága. Akinek nincs erre szüksége, annak tényleg fölösleges kifizetni a felárat. De, aki emiatt veszi, annak nem alternatíva az RN5. A Modok visszafelé kompatibilisek. Mivel már megvettem, amikre szükségem van, ezért azokra már nem kell költenem. Két és fél év után fogom cserélni a Z Play -t. Ha az új is elmegy ennyit, akkor 5 évre ruháztam be a Modokra. Nekem az belefér. Az akciókról nem is szólva. Az Euronics nemrég cirka féláron akciózott modokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48) Lovi24 válasza ghiottone (#44) üzenetére


Lovi24
senior tag

És még +2 dolog a Moto mellett: jó térerő és a beszélgetések minősége. Nem elhanyagolandó:)

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#49) Golyo69 válasza #16820480 (#43) üzenetére


Golyo69
senior tag

Én sem akarok belemenni , kinek mi jön be...

Nekem meg nem ér ennyit ez a teló az biztos..sőt a gyenge akksi miatt egy fillért sem adnék érte....sokat utazom, mikor nem én vezetek akkor szeretem nyomkodni a telót és yt, filmnézés, stb. nekem ne kelljen már tölteni kétszer egy nap a telót, mert ezzel az akksival az én használatom mellett tuti délután már töltőre kéne rakni

Az hogy kamera ótvar...a régebbi Redmi szériára ez igaz is volt..de Note 5 pl egész jól sikerült ilyen téren is...
B20 van ha a Globál verziót nem a kínait veszed...
Nincs QI..volt ilyen telóm amiben volt, nem nagyon használtam, nem rossz dolog de nem ennyi felárért....

NFC okés nincs, de hidd el hogy nagyon sok embernek olyan telefnoja van ami tudja az NFC funkciót de az emberek többsége azt sem tudja mi az..csak oda van irva NFC és hú de jó az....kb ennyi
ha lenne én használnám fizetésre de ennyi felárat ez ér nekem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#50) Golyo69 válasza ghiottone (#44) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nem azt mondom hogy a Xiaomi az alap és ahhoz képest minden drága.

De ár/értékben azért neked is el kell ismerned hogy nem nagyon van jobb.

nézzük már meg mennyi Xiaomi teló van most forgalomban és mennyi motorola?
Nem véletlenül hidd el

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.