Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért nem az E3-on? Ezt nem értem.
A fele banda lesz most csak ott.
Ennyire félnek a Microsoft előadásától? Ekkorát fog szólni? Hogy elvesznének ők a rivaldafényben?
Vagy ennyire nem bíznak ebbe a Stadia-ba?
Mert ha a gamereket célozzák, akkor csak az E3 lenne a legjobb helyszín erre..
Nem kóser itt valami sztem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) hombre[EU] válasza .LnB (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gondolom ōk is olvassák a híreket. Mikor bejelentették még nem hangzott rosszul,hogy stadia a konzolok ellen, de mostanra a stadia (szerintem) a legrosszabb választás lesz az xCloud és PSNow mellett. Igen, várjuk meg az infokat...de nem tudom elképzelni,hogy a Google olcsóbban tud olyan software katalógust biztosítani,mint pl. a MS

Life, Uh, Finds A Way

(#3) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Google esetében nem lepne meg ha lenne ingyenes változat reklámokkal kibélelve.

/s

(#4) hombre[EU] válasza wjbhbdux (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és melyik multi szeretné a reklámját viszontlátni egy Doomban? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#5) Televan74 válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Coca cola! Ha elfáradtál a szörnyirtásban akkor pattints rá egy coke -ot! ;]

A Stadia -val egy nagy probléma van,hogy van mellette más alternatíva.De nem szabad elkiabálni még a sikertelenségét,mert lehet tőlünk nyugatabbra sikerere lesz.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) savior


savior
őstag

Én reménykedem, hogy lesz ingyenes verziója is.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7) D1Rect válasza Televan74 (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Ázsiában lehet ez sikeres, a nyugati játékosok már el vannak kényeztetve.

(#8) Shepard


Shepard
tag

Ha lesz is ingyenes verzió, szerintem csak ilyen egy hetes beetetésnek, mint a PS now esetében. Tesztnek mondjuk az sem utolsó.

(#9) savior


savior
őstag

Én olyasmire gondolok, hogy bizonyos játékok ingyen játszhatóak lesznek rajta.
Például f2p mikrotranzakciós mmo vagy valamilyen egyéb mikrotranzakciós játék.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#10) Kicsimix válasza .LnB (#1) üzenetére


Kicsimix
őstag

Vagy eppen annyira biztosak a dolgukban, hogy a tobbi cloudgaming bejelentes a Stadia melett nem tud akkorat utni, hogy elebe mentek a tobbieknek..Beszeljenek inkabb roluk.. Mielott az MS valami nagyot mutatna talan mutat valami megnagyobbat a Google.. Ezzel csirajaban elfolytva a tobbi probalkozast es letorve a tobbiek szarvait. Azert a Googleval eleg nehez lehet versenyezni.
Csak tipp..
Meglatjuk..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#11) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Értem én ezt a stream dokgot mert így nem kell az a hardver de szerintem ehhez még kurvakorán van vagy én vagyok még kúrva régomódi.
Az addig oké hogy nem.játékot veszek hanem szolgáltatást és addig játszhatok míg fizetem.
De könyörgöm had töltsem már le és ne azon muljon a buli hogy mennyire okádék éppen a net.
Én kipróbáltam a psnow-t egy játék miatt és a menü is laggolt elég szépen, játszani meg nem is tudtam mert kidobott.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

leak [link]

Novemberben 14 országban (nálunk biztosnem :( )
31 játék pl Destiny 2, Assassin's Creed Odyssey, The Division 2, Doom 2016, Shadow of the Tomb Raider
Kotaku szerint az új Ghost Recon is jön.
12 (kanadai?) dollár havonta, 4K60 stream, de az újabb játékokat ezen felül meg kell külön venni.
Eleinte csak Chromecast és Stadia controllerrel használható a szolgáltatás, 170 (kanadai?) dollár 3 hónap előfizuval bundle),
A browseres/telefonos lehetőség csak jövőre lesz vmikor.
Szintén jövőre lesz 1080p havidíj mentes változat, amihez minden játékot meg kell venni.

[ Szerkesztve ]

/s

(#13) .LnB válasza wjbhbdux (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát na ne.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.