Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mmdms


mmdms
addikt

Az az óra nagyon komoly. Nem rossz elgondolás.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#2) Stiky válasza mmdms (#1) üzenetére


Stiky
senior tag

Aha, a Nokia 2 éve kijött ezzel az elgondolással 'Morph' néven: [link] :D
Ettől függetlenül persze még mindig baromi jó koncept. :K

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#3) mmdms válasza Stiky (#2) üzenetére


mmdms
addikt

De ez szebb és asus! :D

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#4) pschio


pschio
őstag

nagyon szép meg minden. de mikor és hol lehet megvenni? :U

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

hú, ez a reklámfilm... ha fél perccel tovább tart, rózsaszínt hányok :( jókis "kábító" videó... eszembe juttatja a ds-reklámfilmet, amin nagypapa+nagymama gyűri ezerrel... hasonló exkluzív megoldásokból m$-ék dohányzóasztala még mindig jobban tetszik... :) igaz, az teljesen más, de nem csak papíron létezik...

a gamer konfig meg elég középkategóriás... i5+gtx260... nem mondom, hogy nem elég játékra, de egy 5850-nel szebb lett volna...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Móci


Móci
addikt

Az az óra feketébe' jó lenne, legalább nem kellene félnem, hogy szétcseszem. :DDD
A gamer gép meg lol. De nagyon.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) Straw


Straw
senior tag

Itt vannak róla képek meg vidi is, volt kiállított darab a ces-en mind 3 eszközből, de hogy mennyire működőképesek az passz.

[ Szerkesztve ]

42

(#8) moha21


moha21
addikt

Úgy látom az óra tetszik itt mindenkinek :)) Sensation white-ra jól jönne.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9) Spancho


Spancho
őstag

Az nem csak óra hanem okostelefon is ,meg minden egyben.
Amugy megnézném hogy hány rétinéger probálná meg elötrni az emberek csuklóit ha ilyennel mászkálnának :DD

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#10) kozmi55


kozmi55
tag

Ha már gamer, akkor mért nem i7? Meg én gamer configba atit raknék, de ez csak privát vélemény.

(#11) Ayg0 válasza mephi666 (#5) üzenetére


Ayg0
senior tag

lehet, hogy már az nv fizet ázuszéknak, hogy 'könyörgöm, szórjátok ki a raktáron lévő gtx szériát!' ;]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#12) Lustig


Lustig
tag

látom benne a fantáziát csak sajnos fölösleges ;]
tuti drága elég törékenynek nézem és ha csira vagy és sokat villogsz vele le is húzzák :D

Holt-Tisza ágánál horgászoknak kertészeknek nyaraló eladó //// http://hardverapro.hu/apro/holt-tisza_aganal_horgaszoknak_kerteszeknek_teglahaz_elado/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.