Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) AGE-T válasza tomboy0013 (#29) üzenetére


AGE-T
senior tag

Szaladj venni okosórát! Ki tart vissza? Nem értem mivel trollkodok...

Mint írtam (ez valahogy elkerülte a figyelmed), van olyan okosóra, ami már szerintem is egész jó. Én ebben a topikban csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy egy divatmárkás okosóra csak lehúzás és ahogy előttem is írta a kolléga, sokszor értelmetlen is. De nem kell egyetértsünk, erre való a fórum, hogy megvitassuk dolgokat.
Magam is örülnék egy olyan készüléknek, ami külsőleg egy kiforrott, minimalista, belsőben egy komoly időtálló technológiával felvértezett IOS kompatibilis szerkezet. Ilyen jelenleg nincs!
Nem fogom töltögetni fél naponta, kevés a tárhely, bután néznek ki, és a külsőt tekintve általában igen sérülékenyek is. Frontier, vagy a Garmin fēnix már tetszik. De nézd meg az árát mennyibe fáj.
Az a bajom még ezekkel, hogy egy vagyon kifizetni őket, és mérget mernék venni rá, hogy pár év múlva azért megoldják az aksi problémát. Akkor pedig ezek ára a padlón fog kikötni.
Úgyhogy most inkább én arra használom az órákat, amire valók. Ékszernek. Ha pedig HR mérés kell veszek egy strappes Polart, ami legalább pontos is. Nem csak a parasztvakítós zöld fényes technológia.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.