Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Silentfrog válasza aero. (#50) üzenetére


Silentfrog
veterán

Egyik ismerősöm megvette x boxon 18-a után ahogy megjelent a játékot Azt mondta,hogy a legszebb játék amit kiadtak boxra. Az x box 360 ugy tudom 6 éve 2006 ban debütált. Elég érdekes,hogy azóta ugyanarra a hardverre egyre szebb grafikával megáldott játékokat irnak aki meg pc vel akar vele játszani annak meg beirják e gépigénybe még a nagyi cipőméretét is.Utalva arra,hogy esetleg kellhet az is. Ha nem kell akkor meg mi értelme lenne ilyeneket leirni egy gépigénybe?
Az konzolos megjelenéskor sem irják ki,hogy vasemberes modinggos géppel futattják a játékot,dupla ventillátoros hűtéssel.
Buta vagyok,nem értem ezt sry

(#42) Sub-ZeRo .: Csak az a baj hogy az 515k-s géppel sem kapok többet mindha konzolon játszanék,akkor miért vegyek 450k-val többért pc-t?

[ Szerkesztve ]

(#52) aero. válasza Silentfrog (#51) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ha csak pl. egy Q9300, meg egy HD5850 létezne PC-kben, akkor az is kitartana egy laza 10 éves fejlesztési ciklust, így érted? De így, hogy rengetek féle cpu és vga van, mindegyik mást tud, nem lehet ugyanazt az eredményt hozni.

Nem kell 450k-s gépet venni, elég a 100 ezres is, ha kiadsz rá annyit, meg mellé egy konzol.

[ Szerkesztve ]

(#53) Silentfrog válasza aero. (#52) üzenetére


Silentfrog
veterán

Amit szerkesztésben irtam az imént Sub-ZeRo azzal van a bajom csak.

(#54) Löncsi válasza Silentfrog (#51) üzenetére


Löncsi
őstag

Buta vagyok,nem értem ezt sry

Én sem értem. Igazából senki sem érti. El is adom a gépem. Köszi az ötletet.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#55) Silentfrog válasza aero. (#52) üzenetére


Silentfrog
veterán

És ezt fogom csinálni... Egy virsli kis gép amivel megy a net +konzol. Ennyi
. Én meguntam,hogy egy rakás pénzt fizetek a hardverre kétévente,hogy tudjak játszani ,a konzolok meg 6-8 évig vigan elvannak ugyanazzal a belsővel.
Vagy nem is veszek semmit inkább veszek az árából sört! :DDD

(#56) csepelball


csepelball
tag

16gb ram? maradok a Duke Nukem 3d-nél vagy a Doomnál :) :) Az csak 16 megát eszik :)

[ Szerkesztve ]

(#57) Silentfrog válasza csepelball (#56) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nem kell 16 gb ram kissé feljebb leirták,hogy csak a tesztelt gépbe volt annyi..../én meg maradok a Heroes 3-nál! :DDD /

(#58) Sub-ZeRo válasza Silentfrog (#51) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hogy elmondhasd magadról, hogy egy játékért képes vagy ennyit kiadni, hogy full hd-ben megy minden maxon. Másért nem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#59) Silentfrog válasza Sub-ZeRo (#58) üzenetére


Silentfrog
veterán

És csodálkoznak,hogy "haldoklik" a pc-s játékipar....

(#60) enginev3.0 válasza Silentfrog (#59) üzenetére


enginev3.0
félisten

Persze, mert a gonosz userek nem veszik meg ;]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#61) Silentfrog válasza enginev3.0 (#60) üzenetére


Silentfrog
veterán

Konzolra is divik a warez.

Bár én nem tudom,csak ott voltam ahol mesélték! ;]

[ Szerkesztve ]

(#62) afterwhite09


afterwhite09
tag

Már csak azért is megnézem mire gépes az én masinámon quadkór nélkül :D

People had more, than they needed...

(#63) Cseneles


Cseneles
őstag

Nem semmi az a 16GB ram :Y

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

(#64) Low Noise


Low Noise
senior tag

Ehhez az Unreal Engine 3 szintű grafhoz elég soknak tartom a hardver igényt.
Bár korábbi játékaik egyike sem a jól optimalizáltságról lett híres.
így ez lehet valós.

[ Szerkesztve ]

(#65) peetmaster


peetmaster
senior tag

Mindenki, azért a sz**os 16GB ram-ért van oda, holott 25k-ért már lehet kapni. A 130k-s vga meg a hasonló árkategóriás i7 bezzeg nem drága... :N

(#66) Gergosz2 válasza peetmaster (#65) üzenetére


Gergosz2
veterán

+1

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#67) #81556480


#81556480
törölt tag

(#2) EyEsOnU

Első gondolatom ugyan ez volt :DDD pedig AMD-s vagyok!

(#65) peetmaster
Szerintem azért mert eddig 4gb mindenhez elég volt ( majdnem)
Nekem 8 van de semmibe nem láttam még hasznát.Valahogy nem érzem azt hogy kevés lesz.

Szerintetek a "MAGAS" beállításokhoz elég a gépem?
x6 1055T 3.6 ghz
8gb ram
GTX 460 2GB SLI ( sli csak jövőhéten lesz, most egy db van)
vagy a 460 még sli ben is kevés lesz?

[ Szerkesztve ]

(#68) peetmaster válasza #81556480 (#67) üzenetére


peetmaster
senior tag

Persze, hogy elég. A kutya nem írta, hogy a Max Payne 3-hoz 16GB ram kell. Ennyi volt a a legbikább rendszerben, amin tesztelték, és ennyi. Más kérdés, hogy a 16GB-ból max 3GB-ot ha lefoglalt a játék.

Az érettségin nem hiába van olvasás-értés. Nem csak látni kell a szöveget és düledezni a nagy számokra, hanem meg is kell érteni azt. Akinek nem inge, az természetesen ne vegye magára. :N

Ui: bőven jó lesz a konfigod HIGH beállításra! ;) VGA is okés lesz, SLI-vel meg húzhatod a plafonig az összes grafikai csúszkát!

[ Szerkesztve ]

(#69) #81556480 válasza peetmaster (#68) üzenetére


#81556480
törölt tag

az hogy elég-e nem kifejezetten a memóriára értettem. mert abban majdnem hogy biztos vagyok. inkább a VGA. :P

" ...értem én hogy gőzgép. de mi hajcsa ? .. " :DDD

(#70) Ps Vita válasza EyEsOnU (#2) üzenetére


Ps Vita
őstag

;]

(#71) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Marha jó, hogy van alacsony meg magas szint, de közepes az nincs :P
Mondjuk ha abból indulok ki amilyen eddig volt az optimalizáltság a Rockstárnál, jaj nekünk ;]
Mondjuk én azon is kiakadtam, hogy 35 Gb helyet foglal :o
Mire föl ???? :F

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#72) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Jó eldöntöttem, mégiscsak a Spec Opsot veszem meg először!

Live poor, die ritch.

(#73) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#74) Sixty21


Sixty21
aktív tag

Játékot már várom. De ez gépigénynek kicsit durva lenne amit megadtak. Tuti a tesztelt gépek leírását adták meg.

Nem az számít, hogy hány Pirosom van!

(#75) x_o_n válasza freelancer (#43) üzenetére


x_o_n
veterán

ugyan már két szegmenst már legyürtek,ez sincs messze...mindig fordul a kocka

(#76) Low Noise válasza Silentfrog (#48) üzenetére


Low Noise
senior tag

Igen én is ezen gondolkodtam, hogy nem egyértelmű, hogy ez igény-e vagy csak ilyen konfigon is kipróbálták. (Hibakeresés, tesztelés céljából, hogy hogy viselkedik egy extrém konfigon a játék)

(#77) StarKiller89 válasza Jhonny06 (#28) üzenetére


StarKiller89
senior tag

miért lenne szar? r* csinált már szar játékot?

Samsung Galaxy S23

(#78) Angel1981 válasza EyEsOnU (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez gonosz volt! ;]

(#79) haddent válasza #81556480 (#67) üzenetére


haddent
addikt

Nekem egy szimpla, szingli húzott GTX460 -om van és elég lesz 1680*1050 High beállításokra, mert ha nem a lelkét is kihajtom, csapom alá az 1.2V -ot ha kell :C
Na de komolyan... Bőven elég lesz az az SLI.

[ Szerkesztve ]

(#80) bestyen

Feltéve, hogy támogatja majd rendesen az SLI/CrossFire-t. Korábbi Rockstar-os játékok PC-n támogatták rendesen?

[ Szerkesztve ]

(#81) BeLucZ válasza bestyen (#80) üzenetére


BeLucZ
addikt

gta 4 nem volt egy bajnok a multigpu kihasználásban a hallottak alapján, kellett egy rakás patch mire ért valamit a sli is, de szerintem akkor se ugy duruzsolt a dolog mint mondjuk egy bf3ban vagy egy igényesen megirt játékban

(#82) Talma


Talma
tag

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a 4500MHD-m ehhez kevés lesz :-P

(#83) Ryder62


Ryder62
őstag

Látom sokaknak leesett az álla. Szóljatok a megtaláltátok a földön...

Megvan?

Nah, és ezek után vajon milyen lesz a GTA V gépigénye? ;]

Szvsz minden a Max Payne 3-nál fog eldőlni. Ha optimalizálatlan lesz mint a GTA 4 akkor felejtsétek el az V-t pc-n. Ha optimalizált lesz a MP3, akkor van esély hogy az V is az lesz. A GTA 4 30-40 fpssel döcög a konfigomon, néha még le is esik 25 alá. Holott már full rondának látom a játékot. A Mafia 2 is vagy 2-szer szebb, és kétszer, ha nem háromszor gyorsabb.

(#84) mrlt


mrlt
tag

Követelem hogy adják ki Wii-re is! ;]

Go Pack Go!

(#85) Manbal válasza Silentfrog (#51) üzenetére


Manbal
senior tag

Ez pont az a játék ahol ég és föld a különbség a konzolos gagyi és a PCs verzió között! Már évek óta amúgy is kb. 5-6x-os a textúrák felbontása közötti különbség, ha másban nem is egy "multiplatform" játéknál... konzolon olyan mosottak a textúrák hogy az már az okádékkal egyenlő! ;]

(#86) Silentfrog válasza Manbal (#85) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nézd,meg majd hasonlitsd össze,hogy megér e neked egy bőrönd pénzt azt,hogy pc-n futtatod nem boxon.
Volt ugyebár a Crysis 2, amiben a dx 11 tapasz után volt látható a különbség egyébként szinte ugyanugy nézet ki a grafika
Én már nem hiszek el semmit a mostanában elterjedő konzol átiratok idejében...

[ Szerkesztve ]

(#87) Gude


Gude
senior tag

Magas részletességhez 480 v 5870?.....Nem mind1! ;]

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#88) wolfman


wolfman
veterán

úgy látom ez a játék se lett potimalizálva

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#89) wolfman válasza Manbal (#85) üzenetére


wolfman
veterán

és ne feledkezzünk meg az élelmosás teljes hiányáról sem!

PCn legalább párszor sikerül betenni a játékokba! :DDD

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#90) peetmaster válasza wolfman (#89) üzenetére


peetmaster
senior tag

Négyszer nagyobb felbontású textúrák a pc változatban...

Minden benne van ebben a cikkben! Nagyon úgy néz ki, hogy nagy felbontásban grafikailag a pc-s változat megint "alázza" a konzolost. :K

Na de nem akarom itt az XBOX-osok és PS3 tulajok falára festeni az ördögöt, inkább beszéljenek jövő héten a tények. :)

[ Szerkesztve ]

(#91) TeeBee73


TeeBee73
addikt

16GB RAM?
Na, ja. 32bit-es exe-vel. :U

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#92) x_o_n válasza Ryder62 (#83) üzenetére


x_o_n
veterán

nos igen..az tiszta vicc volt ahogy kinézett a gta4 egy i5--8gb-5870 konfigomon...az xbox után sirni tudtam volna....

(#93) JanR


JanR
addikt

Azért egyeseknél jellemző:

Sírás : 5
Szövegértelmezés: 1 ..

Nem is tudom minek csámcsogni rajta, megjelenik a játék és kiderül, hogy kinél, hogyan fut.

(#94) F e Z o válasza GegeWarrior (#71) üzenetére


F e Z o
veterán

Ezért.

H2O über alles!

(#95) Jhonny06 válasza JanR (#93) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyetértek. Az az utolsó konfig csak a legerősebb, amin tesztelték, de senki nem írta, hogy ténylegesen kell is hozzá. Másrészt a gépigényt mindig túlozni szokták, a magas beállításokhoz ajánlott rendszernél gyengébb bőven elég lesz neki.

[ Szerkesztve ]

(#96) JanR válasza Jhonny06 (#95) üzenetére


JanR
addikt

Látod. Ennyi erővel Én is elkezdhetnék sírni, hogy nem elég hozzá a gépem. Na mindegy, nem is ragozom tovább, kiderül, ahogy kijön a játék!

(#97) Vigilante


Vigilante
őstag

Ez a Magas beállításhoz ajánlott rendszer az abszolút fullot takarja 1080p-ben? :U

mert ezt elnézve, nem nagyon kell félni a gépigényétől! :D Csak azért legyen SLI támogatás, jó skálázódással! :K

FXAA-val szép is lesz, meg kevésbé kajálja majd a gépeket, mint az MSAA-val. Látszik, hogy Nvidia-s game! :DDD Lehet a pirosaknak nem fog annyira jól menni, mint remélik... :P

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#98) Löncsi válasza Vigilante (#97) üzenetére


Löncsi
őstag

Csak azért legyen SLI támogatás, jó skálázódással!

Lesz,lesz,lesz,lesz.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#99) Vigilante válasza Löncsi (#98) üzenetére


Vigilante
őstag

Remélem is, elvégre ilyen nagy címeket nem szarhatnak le! :)

Jah itt is van: 301.42-es driver-nél:

NVIDIA SLI Technology – Adds or updates the following SLI profiles:

Alan Wake
Call of Juarez: The Cartel
Counter-Strike: Global Offensive
Deus Ex: Human Revolution - The Missing Link
Left 4 Dead
Orcs Must Die!
Portal 2
Resident Evil: Operation Raccoon City
Risen 2: Dark Waters
The Darkness II
Battlefield: Bad Company 2
Crusader Kings II
Max Payne 3
Sniper Elite V2
Street Fighter X Tekken

Akkor már csak a jó skálázódás kell és menni fog ez, mint az álom! :DDD Mondjuk a 1,5GB Vram-ot élből lekajálja, majd a game 1080p-ben sztem, ha csak nem olyan parasztvakítás ez, mint a GTA IV-ben, hogy 1600MB-ot ír ki, a graf beállításoknál, full pirosban van már a GTX480-ok Vram-ja, közben meg Afterburnerrel, max 1150MB-ot mutatott a game alatt, amit megevett... :W

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#100) ledgeri


ledgeri
nagyúr

mit találtam !!!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.