Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Asari husk 1:27-nél brutális. :R

Aki hülye, haljon meg!

(#2) nofi


nofi
őstag

Hűazannyja! :C
Najó, lehet a sztori után picit belenézek a multiba is :P

Xbox GT: nozsolt

(#3) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nem gyenge lesz a multi kérem szépen. Ilyen hangulatos videó után szerintem mindenki ki akarja majd próbálni, még az is aki nem szeret multizni.

(#4) byZsolt


byZsolt
tag

nagyon ütős. de sajna , hun hiánya miatt nekem egyenlőre felejtős,.

Ez Itt a .....

(#5) maszi99


maszi99
őstag

Nagyon szép, és ütős lesz a játék, szinte csak ezt árasztja magából minden videó. :K
Látványvilágra tuti nem lehet panasz, a harcrendszerre viszont kíváncsi leszek.

byZsolt : ezzel én is így vagyok :O , a Skyrim-nél nagyon megéreztem, de szerencsére itt a ph-n sokan adtak jó tippeket, hogyan lehet nyelvi tudás nélkül is játszani jól :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#6) wednesday válasza byZsolt (#4) üzenetére


wednesday
őstag

Addig leesik az ára, javítják a bugokat, összegyűlnek a DLC-k is.

(#7) L3zl13 válasza maszi99 (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Fogd fel úgy, mint motivációt a nyelvtanulásra. :D

Aki hülye, haljon meg!

(#8) byZsolt


byZsolt
tag

engem sajna már nem motivál nyelvtanulásra. Még a sim city3000 -nél forditgattam mikor megjelent, de ma már se időm se energiám nem lenne ilyenre

Ez Itt a .....

(#9) alcsa


alcsa
senior tag

jaj jöjjön már :DD

(#10) kovsol válasza byZsolt (#8) üzenetére


kovsol
titán

én szinte teljesen filmekből és játékokból tanultam meg angolul, na jó azért a nyelvtant azt megtanultam külön, de nyelvvizsga azért sikerült, most már nem okoz gondot dragon age és mass effect angol nyelve egyáltalán, sőt én direkt nem is magyarul játszok már semmit.

May the Force be with you!

(#11) mrhitoshi válasza L3zl13 (#7) üzenetére


mrhitoshi
veterán

:DD Milyen szép lenne ha csak németül lenne.

Megnéztem a videót, és nem rossz. Kipróbálom majd a multit is. :K

PS4

(#12) maszi99 válasza L3zl13 (#7) üzenetére


maszi99
őstag

Végül is a motiváció mérvadó lehet :U , csak kevés, hogy össze is jöjjön :(((

kovsol : irigyellek, nekem sajnos nem ilyen érzékeim fejlődtek ki.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#13) WonderCSabo válasza maszi99 (#5) üzenetére


WonderCSabo
félisten

hogyan lehet nyelvi tudás nélkül is játszani jól

Sehogy.

(#14) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon látványosnak ígérkezik... :K

(#15) Góliát


Góliát
senior tag

Brutál jól néz ki! :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#16) maszi99 válasza WonderCSabo (#13) üzenetére


maszi99
őstag

Nem vagyok kiscsikó :N , az 5x közelebb van lassan mint a 4. :(((
386-on kezdtem a játékot annó, és a játékszeretetem nem lanyhult.
Tehát mondhatni akad némi rutin, és nem szégyellek tanulni a fiataloktól, mert sok okosat tudnak mondani, vagy mutatni.
Rengetek tippet kaptam pl a Skyrim-hez, amit majdnem abbahagytam inglishe tudás nélkül.
A legfőbb hasznos dolgok a rutin után, eredeti játék (van hozzá magyar leírás), youtube rengeteget megmutat (mikor, mit, merre, és hogyan).
Ha valami nem stimm, akkor jön a hsz-es segítségkérés, ilyen, olyan formában.
Na ha angol nyelvű oldalakra kalauzolnak mint te is tetted már velem, akkor segít a guglí, vagy egyéb más fordítóprogi (kissé nehézkes, de műxik), ha meg így se tiszta valami, akkor még rákérdezek hsz-be, hogy tuti úgy van e.
Nagyjából ennyi :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#17) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

Megmondtam, hogy kis fantáziával ki lehet hozni ebből egy jó multit és tényleg veszett jól néz ki!
Co-op-ban aztán végképp csúcs, ide vele! :C

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#18) tiv83us válasza maszi99 (#16) üzenetére


tiv83us
veterán

Gondold el milyen fasza lenne ezekre mind magadtol rajonni/ralalalni, ha lenne angolod /vegulis ez lenne a lenyege/.

wednesday - #6: Sorolj fel nekem a ME2-bol harom olyan bugot, amit az elmult ket evben patch-ekkel javitottak. Igen, nincs, 0. Ugyhogy ez jo kis onamitas, minthogy inkabb kicsit angolozni kelljen :K

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#19) csab991


csab991
senior tag

Jól néznek ki ezek a páncélszettek, kiéve a sisakot.

(#20) wednesday válasza tiv83us (#18) üzenetére


wednesday
őstag

Ez nem önámítás, nálam pl a "vadi új" játék azt jelenti minimum 1 éves, de inkább több. Általánosságban mondtam, hogy ilyen időtávra egy sokkal jobban használható játékkal lehet már játszani, mint egy frissel. És ebből a magyarítás csak sokadik szempont. Évi 3 (nagyobb terjedelmű) játéknál úgyse lehet többel játszani, mert egyszerűen nincs rá idő.

(#21) Tibicsucsu válasza maszi99 (#16) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Németül vagy oroszul se tudsz? Gondolom meg lehet oldani, hogy ezeken a nyelveken is tudj játszani.
Ha viszont nuku nyelvtudás, akkor szerintem lemaradsz egy csomó érdekes dologról. Mondjuk túl sok újat szerintem nem nagyon fogunk megtudni a világról a harmadik részben és új szereplő se sok lesz a játékban. Sajnos már a második rész is nagyon elmaradt sztoriban az elsőtől.

(#22) nemethati


nemethati
senior tag

Azt hiszem lassan illene elővenni az első 2 részt, hogy legyen mit importálni :)
Én álllat reinstallkor gyalultam azokat is :W

(#23) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A 2. részt először ügy játszottam, hogy nem importáltam semmit, így az importos verzióban sokkal szembetűnőbbek voltak a korábbi kalandjaim következményei.
Még megfontolom, hogy itt is alkalmazzam-e ezt a módszert.

Ráadásul ez a verzió elég közel állt a worst-case-scenarióhoz a 2. rész esetében. Arra meg nincs türelmem, hogy végig vigyek egy szándékosan elrontott játékot, csak hogy megnézzem "mi lenne ha?".

Aki hülye, haljon meg!

(#24) WonderCSabo válasza maszi99 (#16) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Most akartam vmi hosszú választ erre írni, de látom, hogy tiv83us már összefoglalta egy mondatban.

(#25) M3Ny3'T válasza tiv83us (#18) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Azért egyet igazán javíthatnának...
Ha egy lépcső mellett előbújsz fedezékből, gyakran a levegőben (a plafonban) kötsz kis és eléggé sokat kell küzdeni, hogy kikeveredj onnan. :)

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#26) tiv83us válasza L3zl13 (#23) üzenetére


tiv83us
veterán

Tibicsucsu - #21

Eleg sokat nem tudunk meg a jatekrol, pl a Reaperekrol szinte semmit! Ez a harmadik reszben fog kibontakozni. No meg hogyan beszelgetsz emberekkel, ha nem erted, hogy mit mondanak, mit mondasz nekik? Vegulis lesz benne story mode, ahol nem kell emiatt aggodni, de en pont leginkabb a tortenett es a nagyszeru parbeszedek miatt imadom a sorozatot, nem az esznelkuli lovoldozes miatt.

#22: Ez teny, bar velem a kb 3-400 ora jatek alatt egyszer sem esett meg. :N

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27) L3zl13 válasza tiv83us (#26) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem igazán értem mire írod amiket írsz.
Én is a történet miatt játszom elsősorban. És attól, hogy nem importálom be az előző játékot, attól még játszottam vele, tehát miért ne érteném, hogy miről van szó?

Lehet, hogy a 3. rész különbözni fog, de a 2.-ban az egyetlen negatívum amivel szembesültem az import nélküli első végigjátszás miatt, hogy pár mellékszereplővel nem futottam össze.
A fő történetelemek ugyanúgy megvoltak, egyszerűen csak választottak hozzá egy default verziót, ami többnyire egyezett a renegade választással, vagy egyfajta worst-case scenarióval.

Ha minden lehetőséget ki akarok próbálni (mi alakul másképp, ha az előző játékban ezt vagy azt másképp csinálom), akkor ez is köztük kell legyen. Hogy elsőnek vagy utolsónak az szerintem csak ízlés kérdése.

Vagy kitalálnak megint egy default történést, amivel megegyező mentésem valószinűleg nem lesz, de a különböző végigjátszásokból tisztában leszek vele, mi miből következik, és onnan folytatódik minden, vagy valahogy máshogy oldják meg amit viszont megintcsak érdemes lesz megnézni.
A második végigjátszás alkalmával pedig külön érdekes lesz figyelni azokat az extrákat amit az importált előző játék ad.

Aki hülye, haljon meg!

(#28) maszi99 válasza tiv83us (#18) üzenetére


maszi99
őstag

Teljesen igazat adok +1
Rengeteg játékot minimális angol tudással végig lehet játszani.
De akad pár manapság amihez a minimális az már nagyon gyenge, és ekkor jön az alkalmazkodás készség amit soroltam.
Ezek közé tartozik, Skyrim, Mass Effect, és még pár játék.
Jó esetben a maradék 10-15 évemmel talán elboldogulok így is.
Annó oroszt kellett tanulni, alig 10 éve angolt, és 20-30 múlva kínai lesz a menő, változik a világ, meg némiképpen mi is (legalábbis a felfogásunk).
De mint minden hiánynak, ennek is kifejlődnek az előnyei is, jelen esetemben sok hasznos, és értelmes dolog ami nem lebecsülendő.
Tudnék szép listát, hogy mit miért, és még azt sem mondhatnád, hogy önámítás :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#29) tiv83us válasza L3zl13 (#27) üzenetére


tiv83us
veterán

Obazze, a #21-re akart menni a valasz :)) Sorry!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30) tiv83us


tiv83us
veterán

SPOILER ALERT

Az arcok a hangok mogott, a ME3-ban. :K

Ismet uj tagot ismerhetunk meg - Diana Allers.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#31) M3Ny3'T válasza tiv83us (#30) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

THX a videót, érdekes volt! :R

SPOILER

Mégérdekesebb, hogy az "új tag" nem csak az illető hölgy hangját kapta meg, hanem konkrétan le is modellezték. :DD

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#32) L3zl13 válasza M3Ny3'T (#31) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Annyira nem egyedi. Ugyanez volt Mirandával is.

Kíváncsi vagyok ezek az új emberek csapattagok lesznek-e az egész játék alatt, vagy behoznak újdonságként egy olyat, hogy bizonyos emberek csak a játék egy adott szakaszában lesznek elérhetők. (És itt nem olyasmire gondolok, mint Jenkins az első részben, vagy a kutató fickó a másodikban.)
Azt meg kétlem, hogy megjátszanák, hogy a bizonyos csapattagokkal csak akkor találkozunk, ha a második részt egyik vagy másik társunk nem élte túl.
Vagy ennyi ember még belefér úgy, hogy nem mindenki csapattagként vissza a korábbi részekből?

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#33) tiv83us válasza L3zl13 (#32) üzenetére


tiv83us
veterán

Jokerrol meg nem is beszelv. Sot meg Taria 'Loak is hasonlitott Carrie Ann Moss-ra (akiknem nem ugrik be a nev, o volt Trinity a Matrixban.)

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.