Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iBlast


iBlast
aktív tag

ez jó hír :D

(#2) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

nem bírjuk majd megunni ezt a game-t :C :R

PS4

(#3) julius666


julius666
addikt

Húha, ez ígérkezik a legjobb DLC-nek. Sejtettem hogy ez a szál majd meg fog jelenni, bár én a 3. részre tippeltem.

A legdurvább az lenne, ha utána megkapnánk megint csapattagnak!

ja, és ez majd pedig PC-re is ellátogat a szexi törpillánk GÁÁÁZ

[ Szerkesztve ]

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Kíváncsi vagyok ki lesz a Shadow Broker, de majdnem ugyanannyira arra is, hogy mit csinálnak a Liara-Shepard romantikus szállal, ha korábban áthozott mentés szerint összejöttünk vele az első részben. (És aztán vagy hűségesek voltunk hozzá, vagy nem a másodikban.)

Aki hülye, haljon meg!

(#5) GypsFulvus2 válasza L3zl13 (#4) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát azt nem nehéz kitalálni, mit fognak kezdeni a romantikus szállal... Benne van a hírben is:
"egykori hűséges társunk Liara T'Soni fog parancsolgatni Shepardnek egy- vagy több küldetés erejéig."
A "küldetés" fogalmába sok minden beleférhet :DDD Más kérdés hogy Miri vagy Tali mit fog szólni ehhez. Sok lehetőség van ebben a DLC-ben, még némi catfight is. ;]

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#6) glutamin válasza GypsFulvus2 (#5) üzenetére


glutamin
őstag

Helyes. Már épp ideje volt ennek a küldinek.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#7) Ryuu válasza mrhitoshi (#2) üzenetére


Ryuu
tag

De nem ám! Csak hát minden jó véget ér egyszer, mint ahogyan a DLC-k is.

(#8) L3zl13 válasza GypsFulvus2 (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha már megveszem, remélem, hogy bevállalják benne, hogy ilyenekre is kitérjenek benne. Viszont DLC-kben az ilyesmi (alternatív cselekmény az előzmények függvényében) nem éppen megszokott, szóval nem lennék meglepve, ha hanyagolnák a témát amennyire csak lehet.

Aki hülye, haljon meg!

(#9) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

VÉGRE! Ide vele!!

(#10) Darth_Revan válasza GypsFulvus2 (#5) üzenetére


Darth_Revan
veterán

"Más kérdés hogy Miri vagy Tali mit fog szólni ehhez."
Vagy inkább Liara mit szól, ha megtudja, hogy megcsaltad egyikükkel ;]

(#11) GypsFulvus2 válasza L3zl13 (#8) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Csak elragadott a (piszkos) fantáziám. :) Ahogy mondod, szinte kizárt, hogy ilyesmibe belemenjenek. Pedig kár, mert utána kiadhatnák a rákövetkező DLC-t:
"Hogyan vált szellemhajóvá az SR2 New Normandy" :DDD

Darth Revan: Ja, egy hirtelen biotikus ütés hátulról, az agyalapi mirigyeidre... ;]

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#12) Darth_Revan válasza GypsFulvus2 (#11) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát rákövetkező DLC már lehet nem lesz, máshol azt csiripelik a madarak, hogy ez az utolsó DLC :O

Én Sheppardom biztonságban érezheti magát (még), én azt a rasszista ribit, Ash-t csaltam meg Tali-val :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) Воланд


Воланд
titán

Értem én, hogy azt mondták a bioware-nél, hogy folyamatosan dobják ki a dlc-ket, de ezt most minek kellett? Az Árnybróker az simán beleillik az alapjátékba, úgy, mint az első és a második részben is épültek a személye köré küldetések, most akkor minek kell ezt a szálat egy dlc-vel lezárni? Meg most a mentések, hogy vannak? Mert ugye tovább lehet vinni a következő részre is, hogy normálisan folytatódjon a sztori, de igaz ez a dlc-k alatt bekövetkezett változásokra is? Vagy a legutolsó pont amit át lehet vinni az a végjáték utáni állapot?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) Dark Archon válasza Darth_Revan (#10) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát őszintén remélem, hogy ennyire nem mennek el a brazil szappanopera irányába. Az Ashley/Kaidan szál is majdhogynem magasról le volt szarva, szóval túl nagy elvárással hatalmasat lehet pofára esni. Ráadásul egy már végigvitt játékba nem igazán fog beleszólni a DLC annyira, hogy reagáljanak rá a karakterek. Baka meghalt az utolsó küldetésnél nálam, ahhoz képest Tuchankán úgy tesznek, mintha mi sem történt volna pl. De még van pár ilyen. Utólagos csapattagként sincs sok értelme, ki a franc akarja végigvinni pár extra képességért minden DLC után? :(((

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#15) GypsFulvus2 válasza Darth_Revan (#12) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Pontosan ugyanezt az életpálya-modellt követtem magam is. :)

woland: Minden bizonnyal az utolsó mondatod szerint alakul majd a 3. részbe történő importálás. Az 1. részhez kiadott két DLC-nek sem volt semmi szerepe a 2. részbe való importálásra. A játék készített egy pillanatképet a főküldetés lezárásakor és annak az adatait vitted tovább. Nagyon valószínű, hogy ez lesz a 3. résszel is.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#16) Darth_Revan válasza Воланд (#13) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Igen, a DLC-ben történtek is tovább mennek majd az ME3-ba.

(#17) GypsFulvus2 válasza Darth_Revan (#16) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez tuti? Írták valahol?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#18) Воланд válasza GypsFulvus2 (#17) üzenetére


Воланд
titán

Gondolom, hogy ha az alapjáték befejezése előtt viszed végig a dlc-ket, akkor megy a következő részbe amik ott történtek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) Darth_Revan válasza GypsFulvus2 (#17) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem, de amit csináltam ME1 DLC-iben az visszaköszönt ME2-ben :) Legalábbis a Bring Down the Sky.

(#20) GypsFulvus2 válasza Dark Archon (#14) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Mmmmmm. Brazil szappanopera-szál? Nem is rossz! :D Pl. Liara fegyverrel a kezében "szoktat le" a félrelépésektől, majd kicsivel később kiderül, hogy gyermeket vár Jack-től, miközben Garrus öszjön Samarával, Jacob pedig féltékenységében kinyírja a Mirit kerülgető Grunt-ot... Eddig bele se gondoltam mennyi lehetőséget rejt magában ez a rengeteg csapattárs... :DDD ;]

Darth Revan: Konkrétan miben? Én is megcsináltam, de nem tűnt fel semmi. Figyelmetlen voltam?

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21) Darth_Revan válasza Dark Archon (#14) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát én személy szerint ennyi szappanoperát még elviselnék :D

Engem picit az szomorított el, hogy amikor visszatértem a Omega 4 Relay küldetés után 0 áldozattal, elmentem Anderson kapitányhoz, de semmi szép volt fiúk-lányok...mintha nem is történt volna egy öngyilkos küldetés amiben SPOILER kinyírtuk a Prothean faj túlélőit :(

[ Szerkesztve ]

(#22) L3zl13 válasza GypsFulvus2 (#20) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hírekben volt szó arról, hogy megmenekült-e kolónia, illetve, hogy életben maradtak-e a túszok meg hasonló.

Aki hülye, haljon meg!

(#23) Darth_Revan válasza L3zl13 (#22) üzenetére


Darth_Revan
veterán

+ jött köszönet e-mail az egyik megmentett tudóstól:)

[ Szerkesztve ]

(#24) GypsFulvus2 válasza Darth_Revan (#23) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát akkor figyelmetlen voltam. Vagy pedig azt hittem hogy arról a kolóniáról jött az az üzenet, amit a négyszemű tezsvírek próbáltak lerakétázni.
Hát ha minden DLC szervesen beépül akkor rosszul járok, mert én ennyi DLC-t tuti nem veszek meg. Hacsak nem adják ki az egészet GOLD vagy GotY vagy ilyesmi verzióban, cakli-pakli. De erre kicsi az esély.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#25) L3zl13 válasza Darth_Revan (#10) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ne feledjük el, hogy az első részben csak Ash volt felháborodva, ha az édeshármast javasoltad, talán Liarának lehet, hogy mások a nézetei ez ügyben. :D

Aki hülye, haljon meg!

(#26) Darth_Revan válasza GypsFulvus2 (#24) üzenetére


Darth_Revan
veterán

"Vagy pedig azt hittem hogy arról a kolóniáról jött az az üzenet, amit a négyszemű tezsvírek próbáltak lerakétázni"
Azt hiszem te is a Bring Down the Sky-ra gondolsz...és nem lerakétázni akarták, a hajtóművekkel elterelték az aszteroidát, hogy becsapódjon a kolóniába :)

A DLC-k meg nem fogják szerves részét képezni az ME3 történetének, max beszélgetés/e-mail/hír formájában fognak visszaköszönni...nélkülük is megy tovább az ME3, max a hangulatot és a játékélményt növelik tovább :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Darth_Revan válasza L3zl13 (#25) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nah igen, Liara még fiatal, érintetlen és kíváncsi volt...reméljük még mindig az ;]

(#28) GypsFulvus2 válasza Darth_Revan (#26) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem, nem arra gondoltam. Hanem a 2. részben van egy kolónia amit a tesók rakétákkal akarnak embermentesíteni, és a végén választanod kell, hogy a katonai bázist vagy a fővárost mented meg. Én utóbbit választottam, de most nem tudom hogy akkor ők dicsőítették-e Isteni Nagyszerűségemet, vagy pedig a BDtS-ben megmentett humanoidok. :D De végül is mindegy. Mindenesetre történeti szinten nem épült be a BDtS a 2. részbe.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#29) echterion


echterion
nagyúr

Hm, érdekesnek ígérkezik. Sok lehetőség van benne, ezért akár nagy csalódás is lehet a vége. De reméljük, nem lesz. Viszont nálam is visszaköszönt a BDtS DLC az első részből, úgyhogy szerintem is benne lehet a játék végi mentések között. Bár én azt még az első rész befejezése előtt megcsináltam. Azt nem tudom, ha a befejezés után csinálom meg, akkor is lett volna-e következménye.

**********

(#30) Darth_Revan válasza GypsFulvus2 (#28) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nah nekem meg ez a DLC maradt ki amiről te beszélsz :D

Viszont én személy szerint ki nem állhatom a DLC-ket, főképp az ilyeneket nem...olyan mintha egy 20 perces részt a kedvenc sorozatodból 4x5percre felbontanának és 2 havonta nézhetnéd meg :((( Inkább várnék, hogy összegyúrjanak annyi anyagot ami elég lenne egy igényesebb kiegészítőlemezhez :(

(#31) GypsFulvus2 válasza Darth_Revan (#30) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez nem DLC, ez egy sima mellékküldetés volt!
Ja én is et utálom bennük, egy játék könyvtára lassan úgy néz ki mint a system root... Ráadásul hajlamosak a főküldetést és a többi dlc-t bebugzani. Mondjuk ez inkább a Dragon Age-re jellemző, de a nevezett BDtS telepítése után az első részben a Therumon előjött egy " a fél bolygó textúrái eltűntek" típushiba. Fenének van kedve ennyit vacakolni. Pakolják be mindet majd egy csomagba, 'oszt csókolom.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#32) Darth_Revan válasza GypsFulvus2 (#31) üzenetére


Darth_Revan
veterán

hoppá...újabb ok végigvinni még1x ;]
Megkérdezhetem hol sikerült felvenned ezt a küldetést?

(#33) GypsFulvus2 válasza Darth_Revan (#32) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Háát őő így kapásból sajnos nem emlékszem. Az omega relére való átlépésre gyúrtam, kreditet, xp-t, és technológiát gyűjtve. Végignéztem az összes rendszert úgy, hogy minden bolygót megszondáztam, de csak gyorsan, hogy kiderüljön van-e valami anomália. Az egyiknél jött egy rádióüzenet, hogy "segítsél mert gáz van". Csak arra emlékszem, hogy egy olyan rendszer volt, ahol a bolygón volt az emberi kolónia, és annak volt egy holdja. A kis holdon lévő katonai támaszpontot foglalták el a gonosz láncdohányos négyszeműek, és onnan rakétáztak. Majd megpróbálom googlival előkukázni.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#34) Darth_Revan válasza GypsFulvus2 (#33) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én is sok-sok bolygót leszkenneltem nyersanyag miatt+reménykedve, hogy találok mellékküldetést...kb 60-70%-nál abbahagytam, mivel 1 melléküldetést se találtam és azt feltételeztem, hogy szkenneléssel nem lehet találni+Normandy már mindennel fel volt szerelve és még mindig tele voltam nyersanyaggal :(

[ Szerkesztve ]

(#35) leviske válasza julius666 (#3) üzenetére


leviske
veterán

Engem viszont meglepne, ha maradna csapattagként a küldetés lezárta után. Én inkább arra tippelnék, hogy felvezetik, hogy miként is tér vissza a 3. részben.

(#36) echterion válasza GypsFulvus2 (#31) üzenetére


echterion
nagyúr

Hopp, erre én is kíváncsi lennék.

**********

(#37) Morden24


Morden24
nagyúr

Jöjjön csak jöjjön!
Eddig minden ME2 (és ME1) DLC-re vevő voltam, ezzel sem lesz másképp. Lenyűgöző a Mass Effect világa, és eddig nagyon jól sikerült DLC-k jöttek ki (ellentétben a DAO-val)... nem lennék túlzottan megsértődve, ha max. 3 havonta kidobnának egy DLC-t a 3. részig.

Sectumsempra - For Enemies

(#38) GypsFulvus2 válasza Darth_Revan (#34) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Pedig de. A bányászást utáltam, csak pár másodpercig szkennelgettem hogy kiderüljön, van-e anomália egy bolygón, vagy sem. Én jópárat találtam meg így szkenneléssel. Pl. az a küldetés ugrik be így kapásból amikor a lezuhant teherhajó alkatrészei közöt kellett mászkálni (nem a nagy roncs ahol a frászt kaptam amikor billegni kezdett, ez egy másik), aztán meg a másik hajó amit elraboltak a geth-ek és zuhanópályára állt. A nyomorult heretic-ek persze nem téríthették el céljától a Galaxis Legnagyszerűbb Emberét. :D
Na itt van a nevezett rakétás küldi: [link] Nézd meg ezt az oldalt, mert jópár van még itt.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#39) Morden24 válasza GypsFulvus2 (#38) üzenetére


Morden24
nagyúr

A bányászást utáltam, csak pár másodpercig szkennelgettem hogy kiderüljön, van-e anomália egy bolygón, vagy sem.

Én konkrétan végigmentem minden rendszeren, és beléptem minden bolygóhoz illetve egyéb objektumhoz (Xboxon nem kell szkennelni, ha belépsz a planétához, EDI egyből mondja, hogy van-e anomália or not, és ha van, akkor kell szkennelni a pontos koordináták miatt), egészen addig, ameddig a teljes galaxy map-en minden rendszer 100%-os nem lett :)

szerk.: A billegő hajó nagyon komoly volt :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#40) Darth_Revan válasza GypsFulvus2 (#38) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azt a rohadt :Y Amiket most említettél egyiket se csináltam meg :Y Nah lépek is ME2-zni :D
Francért kellett ezeket így elrejteniük :(((

(#41) GypsFulvus2 válasza Morden24 (#39) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez szerencsére nem csak kexboxos privilégium. :) Így volt PC-n is. Be is xartam volna, ha minden bolygó teljes felületét meg kellett volna szkennelni, hogy kiderüljön, van-e anomália rajta. De azért muszály volt néha bányászni is, amit rühelltem. Én is minden rendszer minden bolygólyát megszkenneltem, molyolós típus vagyok, 100% galaxis map alap. :)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#42) GypsFulvus2 válasza Darth_Revan (#40) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát kérem, a legtöbb RPG (szerű) játékban jellemző, hogy jutalmazzák azokat akik fel/leugrálnak a lehetetlen helyekre, minden sötét sarokba benéznek, és minden bolygót megszkennelnek :) No mindenesetre nézd meg ezt az oldalt, mi maradhatott még ki. [link]

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#43) Darth_Revan válasza GypsFulvus2 (#42) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Általában én is ilyen vagyok, de ez az unalmas bányászgatás valahogy elvette a kedvem tőle :U

(#44) Morden24 válasza GypsFulvus2 (#41) üzenetére


Morden24
nagyúr

A bányászástól én is görcsöt kaptam, mert kialakult egy agyi kattanásom, miszerint addig nem hagyok ott bolygót, ameddig nem kapta meg a depleted státuszt... :U
Igazából azzal múlattam az időt, hogy próbáltam kikövetkeztetni, milyen mértékegységben lehetnek a megadott alapanyagok. Összehangolva a bolygókon néha található "táskákkal", az eezo nagyon-nagyon ritka mivoltával és azzal, hogy szondákkal feltételezem csak felszíni betakarítást lehet végezni, nagyjából az a tippem, hogy dkg-ról van szó :))

Én most játszom a második ME2 kampányomat (először úgy, hogy importáltam ME1 karaktert), és most tartok ott, hogy minden le lett rendezve, és már csak a Launch Suicide Mission jelzés árválkodik a galaxy map-en :)
Asszem ma be is lesz fejezve, tekintettel arra, hogy betegen rohadok itthon... :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#45) GypsFulvus2 válasza Morden24 (#44) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

MINDEN bolygót depleted-re bányásztál??? :R Pedig én ezt még Bobby Kotick-nak sem kívánnám... ;]
És a legénységet elrabolták már? Mert nekem az első végigjátszásnál volt némi szívás. Ha csak egyetlen-egy küldetést is bevettem a legénység elrablása és az öngyi küldetés megkezdése közé, akkor a legénység fele elcseppfolyósodott. Ha többet is akkor meg mindenkiből májkrém lett :( És hát azt az ember nem tudja előre, hogy az IFF megszerzése után ketyegni kezd az óra. Mindenestre ha végigjáttszom még egyszer, akkor minden létező küldetést megcsinálok az IFF megszerzése előtt, hogy a ketyegés alatt csak Legion küldetésével kelljen foglalkozni, és a gonoszok attakja után azonnal lehessen a legénység után menni. Így viszont nem tudsz Legion-nal eleget dumálni. Ez elég hülyén van megcsinálva.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#46) Morden24 válasza GypsFulvus2 (#45) üzenetére


Morden24
nagyúr

MINDEN bolygót depleted-re bányásztál???

Majdnem. A végére telelett a tököm, és az utolsó 4-5 rendszert már csak anomáliák miatt szkenneltem.
Most, második végigvitelre még kevesebbet törődtem ezzel, mert ilyenkor "bónuszként" alapban kapsz egy halom resource-t.
De ha egy bolygót elkezdek, akkor addig kell bányásznom, ameddig depleted nem lesz :D

És a legénységet elrabolták már?

El. Hoppá :B
Na seráfütty. Amúgy is kell tolnom majd még egy komplett ME1-ME2 végigjátszást a 3 előtt. Akkor majd figyelek erre :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#47) Dark Archon válasza GypsFulvus2 (#20) üzenetére


Dark Archon
addikt

Lehet, kiadják majd Mass Sims néven :D szerk.: ja, az emberi üzemanyag részt én is beszívtam, bár azért a párbeszédben ott van, hogy a legénység rámehet, ha késlekedünk, csak nem vettem komolyan. Ez van, Kelly helyett teljesen jó EDI, a mérnökök sem hiányoznak, ott van Tali :D

Darth_Revan: igen, a legénység reakcióin kívül semmi jele annak, hogy csináltunk is valamit :(( Bizonyára későn, a DLC-k miatt tették bele a folytatás lehetőségét is, így elsunnyogták a részletes Omega 4 relé utáni történések kidolgozását.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#48) GypsFulvus2 válasza Morden24 (#46) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Őrült ember. :) Szívesebben úszkálnék slaugtherfish-ektől hemzsagő vízben, mint mindent végigszkennelni. :D

Ez legénységelrablós kérdés érdekelne, hogy csak nálam, volt-e így vagy másoknál is. Szóval azért csak próbáld meg, kíváncsi leszek mi történik. Azt tudom, hogy az elrablás után még mászkáltam föl alá-sokat, és a mentéskor csak a dokinő maradt életben a legénységből. Ezen bedühödtem, visszatöltötem egy régi mentést és úgy alakítottam a programot, hogy csak Legion küldetése esett az elrablás és az öngyi küldetés közé. Gondoltam egy küldetés csak belefér már... Hát nem, amikor a dokinőt kiszedtem, közölte, hogy jöhettem volna hamarabb mert a legénység fele odaveszett köztük a kicsi Kelly is. Mivel IFF szerzés előtti mentésem nem volt, dühömben uninstall történt.

Dark Archon: Akkor már inkább Sims Effect :D Nemmis rossz ötlet. Á EDI nem jó, mert Joker féltékeny lesz. Hoppá tényleg ez sem rossz elgondolás, Joker olyan szerelmes lesz EDI-be, hogy bekattan, és megpróbálja megszerezni Kelly testét, hogy a szoftvert beleaplikálhassa. Nem is értem, miért nem megyek el forgatókönyvírónak a Barátok Közt-be :DDD

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#49) vitaro


vitaro
senior tag

Eleinte reméltem, hogy a Shadow Broker elleni harc megér majd egy rendes kiegészítő lemezt, de így is jó. Jöhet. Második kép mekkora már! :D Just like old times, ahogy Garrus mondaná. Amúgy a Shepard kezében látható fegyverek valami korábbi DLC-ből származnak vagy teljesen újak?

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#50) Morden24 válasza GypsFulvus2 (#48) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megnézem mindenképpen. Egyelőre túl meleg van... :D

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.