Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

És akkor most a Wreckfest az nem lesz Flatout?

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#2) oriic válasza hitvanyalak (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, azt teljesen más csapat csinálja. (Bugbear) FlatOut jogok most a Kylotonn-nál és a Strategy First-nél vannak.

Live-Die-Respawn

(#3) hitvanyalak válasza oriic (#2) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Az lehet, hogy baj... A Wreckfestben nagy potenciált láttam, bár mostanában mintha azt írnák, áll a dolog.
A régieket nagyon szerettem.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4) Wesder


Wesder
félisten

A 2-t sokat toltam, kàr hogy a 4 nem jön PC-re :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) djculture válasza Wesder (#4) üzenetére


djculture
félisten

Nem kár érte mert kókány csapat csinálja nagy csoda lenne ha nem úgy végezné mint a három. Ugyanez a kókány csapat hoz ki évente egyre gagyibb WRC részt.. Fizika mint olyan ami a FLATOUT-ok lételeme ezekbe nem létezik az irányitás meg egyre rosszabb minden évben, grafika meg egyre randább.

[ Szerkesztve ]

(#6) BiP válasza hitvanyalak (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Ne keseredj el, mert bár nem Flatout a neve, mégis a Wreckfest viszi tovább a Flatout örökségét.
Azért a Bugbear nem felejtett el játékot csinálni.
(más kérdés, hogy baromi lassan halad a dolog)

Ez a Flatout4 meg ugyanolyan sz*mét lesz, mint a 3 volt, tovább gyalázva a nevet.

(#7) GeryFlash


GeryFlash
veterán

A Flatout 2 az egyetlen játék amit a 3-szor is újrahasznosítottak. Először ugye az ultimate carnage, ami kb egy remastered edtionnek fogható fel az akkori új konzolokra, aztán jött pc-re is. Semmiben nem különbözött a 2-től, csak jobb grafika. Aztán jött a köpedelem 3, és most a 4. Mind ezt 2007-es grafikai szinten 2017-ben. Hányingerem van, és emberek azért bánkódnak, hogy nem jön PC-re ez a foshalmaz. Remélem az a minimális fejlesztési költség se jön vissza amit beleraknak ebbe a rókabőr szoftverhulladékba.

Wreckfest meg szintén hasonló, jöttek az ígéretek hogy itt az igazi flatout folytatás, meg is vettem 3 éve early accesbe, azóta nem csináltak vele semmit és semmi köze a Flatouthoz. Se zene, se hangulat, semmi. Egy nagy lehúzás volt, semmi több.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) szupermacs válasza Wesder (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor le vagy maradva. Az Ultimate Carnage nem volt már nagy cucc, a 3 pedig egy optimalizálatlan förtelem és ráadásul a legrondább az egész szériában. Már nagyon nem várom ezt a játékot, ha nem is az eredeti fejlesztőcég csinálja.
Egyébként akcióban Steamen be lehetett szerezni mindet, talán 1500-at fizettem a 4 részért együtt.

(#9) rdt89


rdt89
addikt

A Bugbear kezében jobban domborított volna, de nem leszek negatív, várom tárt karokkal csak ne okozzon csalódást. :)

(#10) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig aztán tényleg semmi mást nem kéne csinálniuk, mint a grafikát ráncfelvarrni. Igazán nem értem, mit tudnak ezen elrontani. Első rész döntött-borított mindent, a második ugyanaz volt, csak kijavítottak benne ezt-azt. Ultimate Carnage még játszható volt, azzal még sokat lan-partyztunk, aztán azóta semmi értékelhető. Wreckfestet előrendeltem én is, azért szeretném még egyszer készen látni, lesz, amilyen lesz.

Most pedig megkeresem a játék soundtrackjét, és beteszem nosztalgiázni. :DDD

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11) juhasz22 válasza parandroid (#10) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Kylotonn.... ójaj nagy a baj :(

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#12) maputo válasza juhasz22 (#11) üzenetére


maputo
tag

A Kylotonn név a játékok között olyan, mint Olivier Megaton a filmeknél. Azért jegyzi meg az ember, hogy ha meglátja, akkor jó messzire el tudja kerülni. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) ribizly


ribizly
veterán

Kár érte, hogy ez az egész elanyagiasodott.
Nyilván mindig is a profitról szóltak ezek a dolgok, de az már elég rosszul néz ki amikor 1-1 név megszerzése után hulladék szoftvereket gyártanak futószalagon, majd megy a név a süllyesztőbe vagy jobb esetben pihenni...
Nem jó ez így. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) maputo válasza ribizly (#13) üzenetére


maputo
tag

Találd ki, hogy vajon ki vette meg a Test Drive márkanevet is nemrég...

(#15) BiP válasza maputo (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

Ó, ajaj. Én nem is tudtam eddig, hogy átkerült a Bigben Interactive-hoz. Ők adták ki a "nagy sikerű" WRC játékokat.
Akkor ez a franchise (TDU) is kuka. Az első jó volt, a 2. szar, a 3-hoz már semmi reményt nem fűzök.

(#16) KisDre


KisDre
senior tag

Átlehetne írni a hírcímét: "A Flatout 4-et is temethetjük" -re

KisDre.artstation.com

(#17) buci30


buci30
addikt

flatout 4-nel mit kell teljesíteni hogy tovább tudjak lépni?
Mert első kettő pálya kész de akkor is lakat van a következőn
S újra csak az elsővel enged játszani aztán a második pálya ugye.
Vagy minden pályán 1helyen kell végezni esetleg?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.