Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TBT


TBT
addikt

Szuper! Akkor talán az idén valóban teljessé válik a StarCraft 2 trilógia! Várom nagyon!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

"Dead as Starcraft2"
Az előző 2 részt előrendelésben vettem meg, ezt majd féláron egyszer, talán, pedig alapvetően Protoss player vagyok.

(#3) #85552128 válasza TBT (#1) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ha a WOL/HOTS-ból indulunk ki akkor kb. 6 hónappal a béta után (szeptember) meg kellene jelennie. Bár egy júliusi megjelenés sem lenne rossz a WOL is úgy jött ki.

[ Szerkesztve ]

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én azt várom, hogy mikor lesz majd 3 in 1 bundle akcióban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) oriic válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arra szerintem varhatsz meg egy kicsit. :)

Live-Die-Respawn

(#6) #85552128 válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


#85552128
törölt tag

Már van 2in1 [link], 1-2 évre rá biztos lesz olyan is.

[ Szerkesztve ]

(#7) TBT válasza #85552128 (#6) üzenetére


TBT
addikt

Szerintem már az idén. A StarCraft II: Legacy of the Void már újfajta fájlrendszert fog használni (nemrég jelentették be, hogy megválnak a klasszikus MPQ fájlrendszertől - a Diablo 3 is megkapja hamarosan), a gyorsabb telepíthetőség, könnyebb és zökkenőmentesebb patch-elhetőség érdekében. Mindezt úgy, hogy Standalone cucc lesz (nem kell hozzá a WoL és HotS telepített példánya és teljes áron lehet adni - 12-13000 Ft).

Elképzelésem szerint ezt úgy oldják meg, hogy a LotV már tartalmazni fogja alapból a WoL és HotS játékokat is. A teljes StarCraft 2-t telepíteni fogja már az új fájlrendszerrel, a régiek meg kukázhatóak lesznek. A Battlenet profilból meg úgyis le tudja kérni a legfontosabb dolgokat a játék (CE vagy Deluxe példány-e, Ranglista, Profil ikon, Profil szintek, Achievmentek, Campaing előrehaladás), nem kell ahhoz telepíteni a korábbi verziókat.
Csak nem fogják külön patch-elgetni a Heart of the Swarm-ot és a Legacy of the Void-ot. Vagy képesek és duplamunkát csinálnak maguknak? :D
Valószínűleg ezért is dobtak ki most olyan StarCraft 2 Battlechest-et, ami a két felvonást tartalmazza.
A Legacy of the Void után lehet, hogy már nem lenne értelme ennek. Még le kell húzni egy kis pénzt a vevőkről, aztán majd jön a "hidegzuhany", hogy a Legacy of the Void tartalmazni fogja az eddigi kampányokat is (ha ősszel jelenik meg az tökéletes, hisz addig tud hozni valamennyit a konyhára és a játékosok sem fognak haragudni akkor már). Sőt az lesz maga a komplett StarCraft 2 trilógia. Az ember meg kénytelen lesz mégegyszer kifizetni a két kampányt újra, mert anélkül nem lesz Legacy of the Void játéka sem.

Fantasztikus és zseniális üzleti modell!
Ha most jelentenék be, hogy így lesz, akkor menne a hatetrain és rage az 1 hónapja piacon lévő Battlechest miatt, így viszont nem fog. Vagy nem olyan mértékben...
Én máshogy nem tudom elképzelni. Persze jobb volna a klasszikus Expansion modell, de így döntöttek a nagyok és nem véletlenül. Mert a Heart of the Swarm-ot (régi MPQ-s fájlrendszer) és a Legacy of the Void-ot (teljesen új fájlrendszer) biztosan nem fogja külön kezelni és patch-elgetni a Blizzard. Magának az e-sport részének is kicsit kapufa lenne egy ilyen lépés (külön lenne HotS és LotV bajnokság?). A Blizzard-nál meg van annyi eszük, hogy ne csesszenek ki saját magukkal.

A Blizzard jó játékokat készít, de durván meg is kéri az árukat és ez most sem lesz másként! :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8) Mister_X válasza TBT (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Valószínűleg ezért is dobtak ki most olyan StarCraft 2 Battlechest-et, ami a két felvonást tartalmazza.
A Legacy of the Void után lehet, hogy már nem lenne értelme ennek. Még le kell húzni egy kis pénzt a vevőkről, aztán majd jön a "hidegzuhany", hogy a Legacy of the Void tartalmazni fogja az eddigi kampányokat is (ha ősszel jelenik meg az tökéletes, hisz addig tud hozni valamennyit a konyhára és a játékosok sem fognak haragudni akkor már). Sőt az lesz maga a komplett StarCraft 2 trilógia. Az ember meg kénytelen lesz mégegyszer kifizetni a két kampányt újra, mert anélkül nem lesz Legacy of the Void játéka sem.
Fantasztikus és zseniális üzleti modell!"

Fuck logic. Ezek után is meg kell venni a Wings of Libertyt és Heart of the Swarmot, Legacy of the Void meg teljes áron a népnek! Nincs benned semmi üzleti érzék, muhahaw.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) #85552128 válasza TBT (#7) üzenetére


#85552128
törölt tag

Szerintem is egyesítve lesz a három játék, de a LOTV-vel megjelenéskor csak az lesz, hogy ugyanúgy benne lesz a két másik hadjárat, de nem lesznek elérhetőek ha nincsenek az accodon. Később pedig majd jön egy fullos kiadás - így egy ideig továbbra is árulhatják a 3 játékot + később még egyszer ki lehet adni teljes áron a "trilógiát".
(Ugyanezt csinálták a Battlechesttel is.)

[ Szerkesztve ]

(#10) TBT


TBT
addikt

Ez reálisabb elképzelés. Mert ugye a Battlenet azt is tudja, hogy melyik játék, milyen kiadásban van meg az accountodon. Szóval, ha megvan az első két kampány, akkor fullos StarCraft 2 trilógiát kapsz, ha nincs akkor így jártál. A Blizzard Wallet minden felmerülő problámában tud segíteni. :DD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11) Scholes9 válasza TBT (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Akkor ahogy vártam is, jó eséllyel megjelenik idén. Ezt biztosan megveszem majd 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) netpeti98 válasza TBT (#7) üzenetére


netpeti98
addikt

A WoL HotS váltásnál is ugyan azt a játékot és verziót használja, és a kulcs alapján dönti el, hogy milyen tartalmat töltsön be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.