Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Azt lehet tudni milyen gyártók lesznek ott az MWC-n?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Jajdefogörülni Markó!! Meg én is.

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3) David3


David3
őstag

Tegnap a PSG-Chelsea bajnokok ligája meccsen is ott virított a HTC One 01.03 felirat...

(#4) Márko88 válasza A 2. Vesztes (#2) üzenetére


Márko88
aktív tag

Szenzáció lesz ismét ;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#5) Skorpio.59 válasza David3 (#3) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

A gond az,hogy nálunk a marketing legkisebb jele sem látható.Tudom,hogy drága a reklám ,de igazából akkor drága ha NINCS.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#6) papi77


papi77
addikt

Ha úgy fog kinézni,mint az előzetes képeken,akkor valószínűleg ez lesz a második one- om!
Habár még megnézem a többi gyártót is mivel rukkolnak elő a MWC- n. :)

Az első: NOKIA 1611

(#7) kolosanyi válasza Skorpio.59 (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Elég kis piac vagyunk ahhoz, hogy ne feltétlenül érje meg reklámozni.

(#8) Luck Dragon

1-2-3 jaj nem bírom már:D, Kíváncsi vagyok rá nagyon.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Matada2.3 válasza papi77 (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én is össze akarom mérni a versenytársakkal majd :)

Finn the human

(#10) GeryFlash válasza kolosanyi (#7) üzenetére


GeryFlash
veterán

De a Samsungak, Lg-nek és az Applenek igen? :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) Quasi_modo válasza GeryFlash (#10) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ott több lehet a pénz.

valami

(#12) kolosanyi válasza GeryFlash (#10) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nagy cégek, jóval nagyobb költségvetéssel. Itthon mindenki ismeri az általad említett cégeket, a HTC-t már sokkal kevesebben. Ráadásul nem a kedvező árazásról híresek, itthon meg tudjuk milyen a fizetőképes kereslet. Az ő helyükben én is inkább azokra a piacokra koncentrálnék, ahol jobban pörögnek amúgy is az eladások.

(#13) MarquesCSM


MarquesCSM
újonc

tegnapi bl meccs plakat ;)

(#14) OrangeBud válasza MarquesCSM (#13) üzenetére


OrangeBud
tag

Horvát fővárosban van pár gigareklám "felhőkarcolókon" :)

(#15) Skorpio.59 válasza kolosanyi (#12) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Pontosan ezek miatt kellene a reklám,amit leírtál.Azt azért nefelejtsük el,hogy van nyomtatott reklám is(plakát),ami jóval ólcsóbb mint a Tv-s média és avval is ott lehet lenni a vásárló szeme előtt.Aki közlekedik(és sokan így vannak vele)az az utak mentén látja,láthatja,hogy mi minden van reklámozva.Nem értem,hogy az itthoni HTC-nek ezek a felületek miért nem fontosak?Szerintem ,ez nem csak a pénz kérdése ez már igényelne egy kis szemlélet váltást is.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#16) blackydan


blackydan
senior tag

Most hogy mobil csere elott allok eleg erdekes lesz szamomra az MWC, hajra one! Foleg az uj kamerara leszek kivancsi :))

(#17) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Még jó hogy a február ilyen rövid :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) Garada válasza jacis (#1) üzenetére


Garada
őstag

Egy listára én is kíváncsi lennék, mert két kiszemelt gyártó adását már mindenképp nézni fogok. :K

(#19) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Alapvetően egy olyan gyártónak mint a HTC nem feltétlenül éri meg túl sokat bele feccölni reklámba M.O-n. Ha azt vesszük akkor 1 db frekventált helyen lévő óriás plakátnak is több száz ezer forintos bérleti díja van /hét - hónap plusz magában a plakát sem egy olcsó játék. És akkor ez összesen 1 db. A TV-s reklámok szintén horribilis összegekért mennek olyan műsoridőben amikor van is értelme reklámozni.
Egy hozzánk hasonló piacon, ahoz a vásárló kapacitás szinte a végletekig ki van feszítve, úgy lehetne nagyot dobbantanti, hogy ha szolgáltatókon keresztül megterítenék a kínálatot jópár modellel minimális haszonnal. (nem ismerős valahonnan?). Csak hogy a "nagyoknak" már előre lepapírozott szerződéseik vannak.
Egyszerűen a magyar piacból nem lehetne kisajtolni azt a 10-ezres nagyságrendű plusz készülék eladást, amiért már megérné pénzt pumpálni egy komolyabb reklám kampányba.

(#20) kolosanyi válasza B-Clone (#19) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ilyesmire gondoltam én is, csak nem tudtam így megfogalmazni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.