Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Ha szétesik a boxom, :U a következő masina ps3 lesz az tuti...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) hejesírásó válasza nrgia (#1) üzenetére


hejesírásó
senior tag

miért is?

(#3) Siera


Siera
senior tag

mért ne? :DDD

(#4) dudika10


dudika10
veterán

50%-os csökkentés után is maradna haszon a Wii-n? :Y
Ez aztán az extraprofit.
A wii ha fele ennyibe kerülne még akkor is termelne hasznot, ps3 meg drágább alapból mint a wii és már így se termel hasznot. Nesze neked sony. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5) littlelion21


littlelion21
addikt

Azért ez besz*rás...meddig is fogja húzni így a PS2...? :Y

(#6) Psych0 válasza dudika10 (#4) üzenetére


Psych0
őstag

azért mást nyújtanak. a ps3-on egy game látványvilága eléggé odabasz, míg a ví még régi tévén is gázul néz ki...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#7) hejesírásó válasza Psych0 (#6) üzenetére


hejesírásó
senior tag

nem gázul....csak játékélményre kihegyezetten :P

(#8) dudika10 válasza Psych0 (#6) üzenetére


dudika10
veterán

A grafika nem minden.
A crysis-nek pl.: elég szép grafikája van de én 30 perc után meguntam, warhead még rosszabb... :U
A játékélmény hiányát semmilyen grafika nem tudja helyettesíteni szvsz.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9) AnimX


AnimX
csendes tag

ugy tűnik, nagyon lassan, de biztosan feljebb és feljebb lép az eladási listákon

[ Szerkesztve ]

http://baratcsaba.hu

(#10) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szép kis haszonnal mennek...

...

(#11) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

Hajrá PS2 :C :DD Nekem mai napig alkalmas játszani :K

(#12) dezz


dezz
nagyúr

"A szakértők szerint a Playstation 3 szárnyalása az újonnan megjelent játékoknak volt köszönhető, így jó esély van rá, hogy a jövő hónapban minden visszaáll a megszokott kerékvágásba."

Abba már nem nagyon: [link] A Wii eladásai egy éve folyamatosan csökkennek Japánban (kiv. december), miközben a PS3 ugyanazon a szinten volt január-februárban, mint most a Wii, és innen ugrott ki márciusban a PS3. Ergo várhatóan egálban lesznek az elkövetkező időszakban.

"a Playstation 3 gyártása még mindig veszteséges, ami főleg a Blu-Ray meghajtónak köszönhető."

Ezt mire alapozod, Abu? Van erről konkrét infód? Én a követketőket tudom: még tavaly nyilatkozta azt Reeves, hogy abban az üzleti évben nem lesz árcsökkentés, mert legalább nullszaldósra akarják kihozni a PS3-at. Idén januárban közölte, hogy várhatóan nem csak elérik, de minden bizonnyal meg is haladják ezt a célt. (Ebben sokat segített az ősszel piacra került új PS3 verzió is, kisebb és alkatrész-takarékosabb nyákkal, továbbá 65nm-es RSX-szel (a Cell már 65nm-es volt egy ideje).

"Ennek eredményeképpen a Sony nem is tervez árcsökkentést a közeljövőben"

És ezt? Azt is közölte januárban, hogy a következő jelentősebb gyártási költség csökkentés valószínűleg elhozza a következő árcsökkentést is. Nos, tudni lehet, hogy már gyártják a Cell 45nm-es változatát, és nemsokára megjelennek az ezt tartalmazó PS3-ak is...

Persze az említett üzleti eredménytől is függhet a dolog -- asszem náluk márciustól márciusig tart az üzleti év, így szerintem éppen most értékelik azt kifelé.

[ Szerkesztve ]

(#13) Abu85 válasza dezz (#12) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Minden gyártási infót egy TSMC-s kapcsolattól szerzek. A Blu-Ray meghajtó a legdrágább alkatrész, azon próbálnak javítani.
Legjobb esetben a nyáron éri be a PS3 gyártási ára a jelenlegi listaárat. Persze az árcsökkentés rövidesen elkerülhetetlen lesz, de a közeljövőben tuti nem ... ezek az eredmények nem rosszak a PS3-tól, figyelembe véve, hogy az elmúlt években mennyire szenvedett. Ha tartják a jelenlegi eladásokat, akkor két-három hónapra el lehet felejteni az árcsökkentést. Egyszerűen üzletileg jobb ha most nem nyúlnak bele a dolgok alakulásába.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#14) he7edik. válasza Abu85 (#13) üzenetére


he7edik.
addikt

Én úgy tudom hogy már most sem veszteséges a PS3 gyártása pedig még nem álltak át a 45nm-es Cell-re

Égő szöveg a flém vázon

(#15) he7edik. válasza hejesírásó (#7) üzenetére


he7edik.
addikt

Mesélj a kibebaszott nagy wii játékválasztékról...

Égő szöveg a flém vázon

(#16) Abu85 válasza he7edik. (#14) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sajnos még mindig az. Amit a Sony bejelent annak a fele sem igaz, de ez nem újdonság.

Igazából nem baj, ha veszteséges a gyártás, a játékokon kell ezt visszahozni. Végre rájött a Sony, hogy szart sem érnek a névvel az ütős exkluzív címek nélkül. A mostani erősödés ennek köszönhető.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#17) hejesírásó válasza he7edik. (#15) üzenetére


hejesírásó
senior tag

wikipedia->list of wíííí gémsz :C

(#18) zed1983


zed1983
őstag

Konzol csak lúzereknek való :DDD

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#19) hejesírásó válasza zed1983 (#18) üzenetére


hejesírásó
senior tag

minden ember más, ebből következik h az igényik is eltérnek. De van benne vmi. :DDD

(#20) ilyen_85 válasza dezz (#12) üzenetére


ilyen_85
senior tag

"Persze az említett üzleti eredménytől is függhet a dolog -- asszem náluk márciustól márciusig tart az üzleti év, így szerintem éppen most értékelik azt kifelé."

Igen! A Sony-nál most zárták az üzleti évet. Van is most egy kis hiány az új lcd tv szériáknál, mert inkább a könyveket bújják :)

(#21) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Na, én biztos nem fogok szurkolni a PS3-nak.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#22) dezz válasza zed1983 (#18) üzenetére


dezz
nagyúr

Amennyiben lúzerség jópofa, hangulatos, nem 5 perc alatt összedobott játékokkal játszani, amik nem jönnek ki PC-re. Nem csak FPS van a világon! A WoW is társai sem érdekelnek mindenkit.

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

Hurrá ezt a cikket harmadjára olvasom......(Gamepod, IT Cafe) Ennyire uborkaszezon van? :U

(#24) Power válasza dezz (#12) üzenetére


Power
senior tag

Abba már nem nagyon: [link] A Wii eladásai egy éve folyamatosan csökkennek Japánban (kiv. december), miközben a PS3 ugyanazon a szinten volt január-februárban, mint most a Wii, és innen ugrott ki márciusban a PS3. Ergo várhatóan egálban lesznek az elkövetkező időszakban

Nem csökkentek folyamatosan. Ezzel az erővel azt is mondhattad volna, hogy a ps3 a békasegge alatt volt folyamatosan, kivéve 1-2 exclusive kiadás idején.
A Nintendo úgy játszik a Sonyval ahogy akar.

Power

(#25) dezz válasza Power (#24) üzenetére


dezz
nagyúr

Akkor nézd így (eredetileg is így akartam linkelni), és mondd azt, hogy nem csökken folyamatosan (szinte egyenes vonalban)... :U Kivéve ünnepi szezon, mint írtam -- csakhogy az előző évivel hasonlítva kb. felére esett... 2009 első 3 hónapját hasonlítva 2008 első hónapjával (ahogy a piaci elemzők szokták) még drasztikusabb a változás: 1/3 eladások...

Még most is, a 2 slágerjáték miatti kiugrás lecsengése után is a PS3 van az első helyen.

Ami meg a béka segge alatt volt/van itt, az az Xbox360.

[ Szerkesztve ]

(#26) he7edik. válasza Abu85 (#16) üzenetére


he7edik.
addikt

Jó példa erre a japán piac

Égő szöveg a flém vázon

(#27) Mappa


Mappa
addikt

jó lenne olcsóbb is lenne már a ps3...álom álom :U

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#28) utomi válasza Power (#24) üzenetére


utomi
senior tag

Nana. Azért a Sony egy csöppet nagyobb cég mint a Nintendo. Én a Nintendo helyében nemigen húznék újat a Sony-val.

/off
Azért a hányinger elfog, hogy egy hardverileg ilyen szar géppel milyen eladásokat elér a Nintendo. Senki ne értsen félre semmi bajom azzal, hogy valakinek nem a grafika számít vagy az FPS de könyörgöm ekkora ótvar hw-et ennyi pénzért eladni 2009-ben, az aztán a művészet kérem szépen.

(#29) dezz válasza utomi (#28) üzenetére


dezz
nagyúr

De hiszen már húzott. ;) Csak úgy látszik, a japcsik kezdenek ráunni.

FPS = First Person Shooter
fps = frames per second

[ Szerkesztve ]

(#30) arty válasza dezz (#25) üzenetére


arty
veterán

japánok :)

az xbox1-hez képest még mindig királyul megy :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#31) Abu85 válasza utomi (#28) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nagyon attraktív a Nintendo Wii ... a casual réteg erre harap. A jelen állás szerint a hardcore játékosok képzik a piac kisebb részét. A Nintendo rájött erre és most learatják az elgondolás gyümölcsét.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.