Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kymco


kymco
veterán

Ez jó hír nekem... Mert a cégünk épp most tárgyal a microsoft-tal, de a gépem most adja meg magát.... Remélem elég lesz 90 arra, hogy megegyezzenek.

www.refujvaros.hu

(#2) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Mondjuk ki lehet próbálni egy RTM lemezről is, mert ugye nem kötelező beírni a kulcsot a telepítésnél, sőt meg is lehet hosszabbítani a kipróbálási időt. Vagy ez nem számít legálisnak? :F

(#3) D4rkAv3ng3r válasza WonderCSabo (#2) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

De mert nem illegális. Elméletben még a rearm sem. Azzal meg jócskán ki lehet tolni a ciklust.
Vállalatokra lehet más az előírás, én otthoni környezetre tudom, hogy nem illegális.
Mondjuk az óránkénti újraindítás elég szar. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) atike válasza D4rkAv3ng3r (#3) üzenetére


atike
nagyúr

Sőt. Gyakorlatilag minden lesz tőle az oprendszer, csak nem használható... Egy emailt éppen meg lehet írni (meg a levelezést átnézni) egy óra alatt, de nem sok minden más fér bele...

(#5) kymco válasza D4rkAv3ng3r (#3) üzenetére


kymco
veterán

És ha úgy csinálja, mint az RC, akkor még csak nem is figyelmeztet leállítás előtt.

www.refujvaros.hu

(#6) kymco


kymco
veterán

Már fel is tettem :)

www.refujvaros.hu

(#7) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Szerencse...
jó h. nem teszik be steam-be:D :DDD

(#8) bigga


bigga
aktív tag

Alap hogy fenn van, ha már ingyé lehet :U (magyar mentalitás rulez)

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#9) Lauda válasza WonderCSabo (#2) üzenetére


Lauda
félisten

Ez csak attol fugg, hogy honnan van az rtm. A torrentes msdn verzio eleve illegalis, mert jogtalanul szerezted meg a termeket. ;)

(#10) kymco


kymco
veterán

De az gáz, hogy teljesen új telepítés kell 90 nap után... nem lehet aktiválni céges kulccsal.

www.refujvaros.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.