Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pampali167


pampali167
újonc

Feliratkozva!
De ha ez is olyan lesz mint a Watchdogs, hogy a videók alatt keressük az állunkat megjelenéskor meg meg se közelíti a beharangozókban látottakat, akkor lesz megint lincshangulat.

[ Szerkesztve ]

(#2) Chrys_


Chrys_
addikt

Ubisoft játékot előrendelni? nane... :)

(#3) gianni85 válasza Chrys_ (#2) üzenetére


gianni85
veterán

van várólista, én oda jelentkeztem, aztán meglássuk :)

(#4) ribizly válasza Chrys_ (#2) üzenetére


ribizly
veterán

Bizony! Csak akkor vagyok hajlandó ilyet tenni, ha Far Cry-ról van szó. Minden egyéb esetben hanyagolom a pre- és úgy egyébként az order-t! :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) dhstyle


dhstyle
tag

amúgy csak nekem tűnt fel , hogy ahogy "közeledik" a megjelenés a frissebb vidikbe egyre "csúnyább" a játék? E3as videó meg a legelső között azért van különbség... bár ígyis szép a játék !

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#6) Benito94 válasza dhstyle (#5) üzenetére


Benito94
tag

Én is ezt vettem észre.. Van egy olyan érzésem, hogy ez is hasonló lesz mint a Watchdogs, de talán nem lesz annyira elrontva. :D

(#7) dhstyle válasza Benito94 (#6) üzenetére


dhstyle
tag

Amúgy most , hogy van "bitang" gépem a WD ultrán egészen szépen fest... 1-2 szituációban.. de pl ígyse ér utol egy kimaxolt GTA 5öt..

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#8) Thodeus válasza dhstyle (#5) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ubisoft... náluk ez már védjegy, hogy csúnyul megjelenésig.

(#9) csabsz13


csabsz13
aktív tag

gyanús.
1. mert Ubisoft :DD
2. mert ezt is jóval korábban bejelentették (a mostani megjelenési dátum alapján majd 3 évvel!!! előre), ezt már sokszor eljátszották a kiadók, aztán csak jött a várakozás, meg a halasztás, meg a sipákolás mert végül félkészen jött ki/nem úgy néz ki, mint amit mutattak.

most már bőven a 30as éveim közepén kezdek kiábrándulni a nagy kiadókból...tisztelet a kivételnek.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#10) exedoc válasza dhstyle (#5) üzenetére


exedoc
senior tag

Nem csak neked tűnt fel, elég sokat visszanyestek belőle. Ahhoz képest amiket mutogattak 1 éve, a közelébe se lő. :/

(#11) dhstyle válasza exedoc (#10) üzenetére


dhstyle
tag

igen.. egyéve még tényleg olyan volt , hogy csak nézted csöpögött a tátott szádból a nyál hűűű meg haa most meg ilyen hmm.. miez szint.. :D de van helyette Ghost recon Wildlands a gameplay trailer valami irdatlan gyönyörű aztán megjelenésig kitudja még misül ki belőle :DDD

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.