Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Remek. Az Activison mindig tudta, hogy mitől dől a lé.

Az megvan, hogy az eredeti játékok (COD1, COD2, nem MW) darabjáért még mindig elkérnek €20-t?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Chapel válasza AxBattler (#1) üzenetére


Chapel
addikt

Nyugi, minden évben remasterelik a sorban következő régit...tádá...20 évre előre fixálva az évi egy COD, kevesebb költség, teljes áron.

Ha megveszik, nem a cég a hülye... :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3) 30z.Samu válasza Chapel (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azért egy CoD 2 Remaster-ért lehet adnék pénzt. :B

Sic Parvis Magna

(#4) Hopkins95 válasza Chapel (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Inkább menjenek biztosra és adjanak ki egy befutott szériából felújított verziókat, mint új játékot de szart. Én szívesen adok érte annyit, sőt, a Cod 1, UO és 2 felújításának még jobban örülnék! Gyermekkoromban az volt az első igazi FPS játék, amivel játszottam és emlékszem mekkora „váo faktor” volt benne akkoriban! :Y

Mit meg nem adnának a Battlefield fanok is egy régi Battlefield játék felújításáért, de hiába könyörgünk évek óta az EA-nek, nem hallgatnak a játékosokra.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) myckey válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


myckey
veterán

Tuti lenne rá vevő :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Végigmennek az összes COD-on. Mondtam én, hogy ez lesz, ahelyett, hogy tolnának egy jókis Soldier Of Fortune remastert... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) Plazmacucci válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jó játékoknak nem kell remaster ;)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) Chapel válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


Chapel
addikt

Ohh hát igen, amikor még a COD az volt ami. ~30 éve játszom, bezony, azok valóban szép idők voltak. A gyártók még a friss kontentre mentek, se dlc se semmi :)

Emlékszem mikor bejött a Medal of Honor és megvolt a partraszállás; biztosra vettük hogy ilyen reális semmi se volt és nem is lesz :D

Az a gond, hogy azokat már csak úgy lehetne felújítani hogy totál újra írnák és biztos nem hagynák annyiban, valamivel tuti elcsesznék. Meg hát valljuk be, az játékmenet már nem állná meg a helyét.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) 30z.Samu válasza Chapel (#8) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha már itt tartunk, abból is jöhetne valami Remaster, csak úgy tudom hogy a MoH csapatát elkaszálták.

Sic Parvis Magna

(#10) Chapel válasza 30z.Samu (#9) üzenetére


Chapel
addikt

Amit műveltek (művelt velük Activison) meg is érdemlik, már bocsánat.
Ez a csapat max nyomokban tartalmazta a régieket...ha egyáltalán volt olyan benne még :(

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11) snecy20 válasza Chapel (#8) üzenetére


snecy20
veterán

Már-már fotorealisztikus volt az akkori grafika. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#12) 30z.Samu válasza snecy20 (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Régi emlékek... :D Hát ez akkor csúcs volt, menő is voltam az osztályban, hogy nekem ment 800x600-as felbontással medium grafika mellett. :D

Sic Parvis Magna

(#13) Hopkins95 válasza Chapel (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem értek egyet, ott a Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, az is Activisionos és nézd meg milyen milyen szépen megcsinálták. Spyrot úgyszint.

A régi Cod 1, UO meg Cod 2 remakelve, bérelhető, moddolható szerverekkel(big jump szerverekre emlékeztek? :D ) visszahozná nekem a hangulatot nagyon. :K Nem ilyen Cod WW2 szarok, hiába új, hol van az az eredetitől...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) snecy20 válasza Hopkins95 (#13) üzenetére


snecy20
veterán

Igen, főleg egy Cod2 remake lehetne ütős. Talán jobban érdekelne, mint az elmúlt 5-6 év COD-jai együttvéve.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#15) 30z.Samu válasza snecy20 (#14) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szintén zenész.

Sic Parvis Magna

(#16) Chapel válasza Hopkins95 (#13) üzenetére


Chapel
addikt

Oké, én az új MOH sorozatra gondoltam.
Amiket Te írsz nem ismerem, biztos jók, elhiszem :)

30z.Samu: Ohh a gazdag gyerek, tipikus ;] nyugi, nálam is ez volt. hozzánk járt a fele baráti banda Mortálozni meg ami volt :D


snecy20: Ez akkor az volt és pont. Vállalom :C

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#17) 30z.Samu válasza Chapel (#16) üzenetére


30z.Samu
félisten

Inkább mondjuk úgy, hogy jobban értettem a gépekhez, mint a többiek együttvéve és tudtam mit kell belepakolni. ;]

Sic Parvis Magna

(#18) Hopkins95 válasza Chapel (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én játszottam anno a MOHAAval is, de emlékszem mikor a játék elején egyből megölték a társaimat és aztán a repülőgéphangárnál nem tudtam továbbjutni benne, mert folyton kevés HP-m volt és meghaltam, elment tőle a kedvem és félre is tettem - ellenben a Coddal, ahol újraspawnoló társaim voltak meg végtelen életűek, akik segítettek előrehaladni és zárótüzet biztosítottak.

De én az EA-től nem is várom régi játékok felújításait, mert ők mindig valami új dolgot akarnak eladni skinekkel meg hasonlókkal, pedig mit meg nem adnánk sokan egy Battlefield 1942 Remakért is. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) Chapel válasza Hopkins95 (#18) üzenetére


Chapel
addikt

.. és egy Bad Company és kiegyeztünk :K

30z.Samu: Jóvanna, én akkor még nem értettem hozzá, ellenben volt két bátyám aki vette bele amit kell...én csak kihasználtam a helyzetet :D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.