Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

....megváltás... Az... :DDD

(#2) ALBY


ALBY
senior tag

mindig van lejjebb :C

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#3) Elemííír


Elemííír
lelkes újonc

Anno a 90es évekbe is voltak ilyesmi körbe világítós hangszórójú ultra gagyi magnók. :C

(#4) mad823


mad823
őstag

Viszont ezzel versenyhelyzetet teremtettek: a hangszórók és BT audio kodek versenyzik, hogy melyik lesz a szűk keresztmetszet a hangminőségben. :DD

(#5) Lacok


Lacok
őstag

Így kerek a világ. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#6) Yodafon


Yodafon
senior tag

Whoaa előlapi bekapcsoló! :Y :Y Miért van az hogy az összes értelmes hangú hangfalnak hátra rakják a bekapcsolót? :W Ki az a hülye állat aki ott kapcsolgatja ki-be a hangszórót??? :(( :((

I'm gangsta!

(#7) rgranc válasza Yodafon (#6) üzenetére


rgranc
aktív tag

És a legjobb helyen van! Ahogy az ember kihúzza belőle a fülest, tuti hogy oda támasztja majd egyik ujját megtámasztásként, tehát rögtön ki is kapcsolja a hangszórót :D :D :D

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

The end is coming ! :C :D

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) KRi2


KRi2
aktív tag

Halelujah :R Az egész család nevében köszönjük Genesis!

||| | || ||||| | ||| ||

(#10) E.Kaufmann válasza Elemííír (#3) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Jajaj FIRST (én mindig FIAST-nak olvastam), villogtak a ledek körbe. Első mod-om, a kiiktatásuk volt :D

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#11) sMogyi86

Ilyenkor az jut az eszembe, hogy az emberiségnek mekkora szűkölést kell megélni végre, hogy ráébredjen, szemetet nem kéne termelni. :F

"A félelem az elme gyilkosa."

(#12) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Minden RGB bazdki, bill, egér, monitor, füles, hangfal, kávéfőző, mosogató...már csak az a kérdés ennyi sz*r RGB mellett, hogy az istenben látod a monitort? Elvakit a p*csába. :DDD

(#13) kakuk.tamas válasza BoneDragon (#12) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha magában is képes világítani (nem kell, hogy szóljon a zene), akkor konyhában a szegény tetején eltudnám viselni. De kizárólag ott.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) Elemííír válasza E.Kaufmann (#10) üzenetére


Elemííír
lelkes újonc

Hát ez haláli, nekem csak most esett le h nem FIAST volt. :D Amúgy már a márkára sem emlékeztem, csak így ugrott be h írtad. :))

(#15) E.Kaufmann válasza Elemííír (#14) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Elvileg még léteznek (de a márkajelzést megváltoztatták :DDD ), a 2020-as dátumozású oldalukon ez szerepel:
For more than 25 years, the FIRST Austria brand has combined affordable products with a trendy design and great functionality. FIRST Austria is the brand for practical household appliances through to exciting entertainment products and belongs to the brand family of Timetron Warenhandels GesmbH, headquartered in Vienna.
Régi szép piacozós idők :D

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#16) twollah1976


twollah1976
őstag

Ha ugy nezem nem rossz otlet.
Beallitom egy meleg sargas fenyre es nem kell felkapcsolni a szobaban a vilagitast.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) biscuit válasza E.Kaufmann (#10) üzenetére


biscuit
aktív tag

Ohh, azok a régi "szép" idők...! Az enyém a hangerő szabályozására emelte/csökkentette a fényerőt és ütemre (próbált) villogott, de minden led más színű volt. Ez volt vajon a mostani "szivárványos" mozgalom előszele?!? (Vicc, még mielőtt nekemugranátok) :))

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#18) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Már nem elég, hogy a lábamnál világítson valami, az arcomba is tolni kell.

(#19) #31600896 válasza Elemííír (#14) üzenetére


#31600896
törölt tag

Mi is FIAST-oztuk, de rég láttam ilyen gagyi hifit. Műanyag, piaci feeling kb. külsőre próbálták lemásolni a Panasonicot, de amúgy fillért se értek. Ilyen volt még az Elta. :D

(#20) E.Kaufmann válasza #31600896 (#19) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Aztán a nagyobb gyártók szépen elkezdtek magnóban ugyanolyan vackokat gyártani, hasonló mechanika, állandó mágnes törlőfej, bóvli kinézet. Igaz legalább ha ráírták, hogy Stereo, az az is volt, nem úgy mint a piacos vókmeneknél :DDD

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#21) #16939776


#16939776
törölt tag

Csalódott vagyok! Mert a hátulján és a talpán nincsenek RGB led-ek!!

Én azt várom, hogy fel legyen tüntetve a készülékeken, hogy hány WATT rgb világítás beépítve, és a gyártóik végre ebben versenyezni tudjanak egymással, láthassuk végre a szó szerinti "paraszt-vakítását", mert ez így langyos víznek is gyenge. ;)

[ Szerkesztve ]

(#22) #31600896 válasza E.Kaufmann (#20) üzenetére


#31600896
törölt tag

Ma már tényleg silány a "felhozatal". Ami megmaradt régről meg kell becsülni. :D

(#23) E.Kaufmann válasza #31600896 (#22) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Jaja, csak ékszíjakat be kell tárazni. :D

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.