Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7time


7time
senior tag

Szemét AMD minden zárt kellene legyen, néz a Physx hogy terjed mint a futótűz 10 év/3 játék.

[ Szerkesztve ]

(#2) jedis


jedis
senior tag

"A vállalat régóta dolgozhat azon, hogy találjon egy olyan szellemi tulajdont, amelynek a nevébe nem kell belerakni a 3-as számot"

:Y :Y :DDD :DDD :DDD :C :C :C

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#3) Chp válasza jedis (#2) üzenetére


Chp
őstag

Pillanatok alatt kaptam fel a vizet erre a mondatra és megjelent a szemem előtt Gabe Newell bumburnyák feje, ahogy gúnyosan mosolyog...

(#5) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

"A vállalat régóta dolgozhat azon, hogy találjon egy olyan szellemi tulajdont, amelynek a nevébe nem kell belerakni a 3-as számot"

I see what you did there... ;]

(#2) jedis: Látom, nem én vagyok az egyetlen...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6) Chiller válasza #32839680 (#4) üzenetére


Chiller
őstag

Akkor tessék, itt van ez, már csak egy hónapot kell várni:
http://www.portalstories.com/

:C

(#7) vhw válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére


vhw
addikt

Az a sz*r, hogy lassan már nem folytatást kell kiadni a HL-nek, hanem rebootot... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8) Sinesol válasza 7time (#1) üzenetére


Sinesol
veterán

Hogy jön ez ide? Miert kell a hülyeségedet idekeverni? Elhiszem hogy hatalmas amd fanboy vagy és az ájemdé az isten, de már komolyan idegesitö hogy minden topikban ezt erőlteted.

[ Szerkesztve ]

(#9) alevan


alevan
őstag

"A vállalat régóta dolgozhat azon, hogy találjon egy olyan szellemi tulajdont, amelynek a nevébe nem kell belerakni a 3-as számot"

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#10) xtremez


xtremez
aktív tag

Source 2-ről csak ilyen szűkszavúan ? Azt hittem nagy csinnadratta lesz körülötte! Semmi prezentáció, hogy mire képes az új motor vagy bármi ?

(#11) 7time válasza Sinesol (#8) üzenetére


7time
senior tag

MI. hogy a Titánnal nagyon megszívták az Nvidia fanok, ezt 2x írtam le mindössze, ha netalán vettél belőle bocsesz de nem fogok a szegényektől kéregetni hogy egy újabbat vegyél..

[ Szerkesztve ]

(#12) Sinesol válasza 7time (#11) üzenetére


Sinesol
veterán

Öszintenszolva kit erdekel mindez? Ez egy hir jatekmotorokrol, ne itt eröltesd mar a dolgaidat.
Komolyan szerintem egy bébiétel reklámba is képes lennél valahogy nvidiat vagy amd-t belekeverni, már hányingerem van komolyan.

Titanrol szolva meg miert szivtak volna meg? Aki megvette leszarja a penzt és megkapta cserebe az aktualis legerösebb vga-t ennyi. Képtelen vagy felismerni ezen kártyák piacat az a baj.
Lehet hogy buktak rajta penzt, de szerinted megérinti öket?
Én sem fizetnék erte annyit, de attól még ugyanugy megértem hogy van piaca az ilyesmiknek is, és nem sirok vagy flamelek mer én nem tudom megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#13) Jack@l válasza 7time (#1) üzenetére


Jack@l
veterán

Ezt most nagyon nehéz értelmeznem. Szerintem neked is...
Az hogy egy engine-t szinte ingyenessé tesznek az indie fejlesztőknek attól még simán lehet zárt. (nem, még mindig nem olyan egyszerű a helyzet mint a gondolkodásod, hogy zárt = rossz, nyílt = jó )

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14) RECSKA válasza Jack@l (#13) üzenetére


RECSKA
veterán

Szerintem meg ennel is egyszerubb. Amd cpu, vga - jo. Minden mas rossz...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Kezdődik!

(#16) mikk2000 válasza Sinesol (#8) üzenetére


mikk2000
őstag

Én nem is értettem mit ír, többszöri elolvasás után sem.

(#17) vndlczndr


vndlczndr
tag

A Valve poénért fogadd el tőlem a (képzeletbeli) "Nap szövege" díjat! :D
G.

ex AtomNyúl

(#18) Crytek


Crytek
veterán

Source 2 ---> Jöhet a Dear Esther 2 techdemó!!! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#19) Sinesol válasza Crytek (#18) üzenetére


Sinesol
veterán

Egy Portal 3 milyen jó lenne. :B

[ Szerkesztve ]

(#20) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Abu! Összedobnál egy jó indie horror játékot? :F

(#21) FLATRONW válasza mikk2000 (#16) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nem vagy egyedül.

Én a Source 2-re vagyok kíváncsi, hogy mire lesz képes. Az elsővel készült játékok grafikája nagyon tetszett, főleg ha értő kezekbe került.

(#22) Chp válasza #32839680 (#4) üzenetére


Chp
őstag

A Portal 2 engem teljesen lenyűgözött amikor először játszottam vele 2012 márciusában, annak is tudnék ám örülni - viszont mivel 3-mas szám lenne a következő részében, nem hiszem, hogy lesz ilyesmi. :)) Mindenesetre a Source 2 sejtet valamit, bár fene tudja mi lesz a vége.

(#23) AxBattler válasza vhw (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Az a Black Mesa... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#24) Levwi


Levwi
aktív tag

Ha nem szeretik a 3-as számot akkor hagyják ki és jöjjenek minden játéknak a 4. részével. Az ms is kihagyta a windowsnál a 9-est így lett 10. Akkor legyen half-life 4, portal 4, left 4 dead 4 nem érdekel csak végre adjanak ki valami értelmes játékot, mert a többi gyártó csak a tucatjátékokat tolja kifele és nem sok jót látok bennük. A source 2-re meg én is kíváncsi vagyok.

Huawei P20 Pro Black

(#25) =WiNTeR= válasza Chiller (#6) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

A trailerének a legelején nem egy jóféle UV villamos robog el? :D

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#26) Taposo válasza Crytek (#18) üzenetére


Taposo
aktív tag

Tudod még nagyot is mondtál, mert még az is nagyon jó lenne, csak sajnos az sem lesz :(((

(#27) he7edik.


he7edik.
addikt

Remélem ezerrel fejleszti már a Valve a CS 2.0-át.

Égő szöveg a flém vázon

(#28) gtamate2 válasza Sinesol (#12) üzenetére


gtamate2
veterán

Valakinek nem hozott Titant a Jézuska és csak itt tudja kitölteni a mérgét.... ;]

*Sn0w

(#29) Penguin95


Penguin95
senior tag

Az már beszólás. :DDD Feldobtad a reggelem.

(#31) haddent válasza 7time (#1) üzenetére


haddent
addikt

:DDD Jogos! Valamint buta hülye AMD minek kezdett bele az APUkbas, a 8 milliárd tranyós dVGA -jé a jövő, hiszen végtelenségig lehet csökkenteni a sávszélt és növelni a die méretet/tranyószámot, tök fölösleges a mélyintegráció, a konzolokból is alig fogyott vagy 40 misi 1 év alatt ;]

ДарСтав egy élmény lehet neked bejelentkezned ilyen felhasználónévvel :DDD :DDD

morgyi hát ezt mondták anno a Source -ra is, hogy minek a GO. Én megértem, de én pl imádtam/imádom a GO -t szerintem nagyon eltalálták mindenét.

[ Szerkesztve ]

(#32) Penguin95 válasza haddent (#31) üzenetére


Penguin95
senior tag

Mivel e-mail címet kell megadni, így nem gond. :D

Leginkább akkor kezdődnek a bajok, mikor valaki megpróbálja kitalálni, mi ez. Tomi_Ohl például ezt hozta össze. :D

(#33) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Remélhetőleg holnap meglátjuk a Source 2-t, mert holnap demózni fogja a Valve a saját fejlesztésű VR kütyüjét.

(#34) he7edik. válasza #32839680 (#30) üzenetére


he7edik.
addikt

A GO sok minden de hogy nem "igazi" CS az tuti

Égő szöveg a flém vázon

(#35) wjbhbdux válasza Pekkk (#33) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Source 2 mozgásban. Nem Portal 3 készül, csak csináltak egy VR demot.

/s

(#37) tDr1v3r válasza he7edik. (#34) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az igazihoz a te minositesed is kene esetleg?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#38) haddent válasza #32839680 (#36) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem kiváló, a legjobb verseny FPS a GO, mostmár van linuxra is, örömbódottá mindenkinek mindenhol.
Szvsz. a Source egy istentelen szar CS volt, egy melléfogás. Az egész mozgáskultura, az a lomha, leragadós, nem mozdulós késleltetett undormány mintha egy lápban gázolna mindig az ember.. borzalmas. Az 1.6 jó volt :K

Meg is jött a kedvem (megint) visszatérni, kevés az az 1200 óra amit megjelenéstől számított 1 éven belül pakoltam bele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39) he7edik. válasza #32839680 (#36) üzenetére


he7edik.
addikt

Egy Promod szerű folytatás kellene a CS-nek. Ezt a microtranzakciós, fegyver festős, konzolos menűs, killcam-es valamit meg játsza az aki a Modern Warfare-n szocializálodott.

Égő szöveg a flém vázon

(#40) Zedz


Zedz
addikt

Source motorhoz milyen nyelven íródnak a scriptek, C++?

(#41) he7edik. válasza haddent (#38) üzenetére


he7edik.
addikt

A nem létező mezönyből persze hogy kimagaslik...

Égő szöveg a flém vázon

(#43) wjbhbdux válasza he7edik. (#39) üzenetére


wjbhbdux
veterán

neked már nem mind1? az ilyen 1.6szökevény vénf*szokat úgyis lelövik a 14 éves újoncok akiknek még van reflexe
amint a hírben látod, ingyen használható az engine, bármikor csinálhat a közösség promodot. ja hogy már csinált és senkit sem érdekelt :)) .

/s

(#45) he7edik. válasza wjbhbdux (#43) üzenetére


he7edik.
addikt

ROTFL :))
Hát pont az a baj hogy nem, a gift cserélgetés jobban megy nekik mint a játék. :K

Égő szöveg a flém vázon

(#47) wjbhbdux válasza #32839680 (#46) üzenetére


wjbhbdux
veterán

te nem ismered a he7ediket? pedig egyszer UNQL szerveren top4be került CT oldalon cs_assaulton :P

/s

(#49) he7edik. válasza wjbhbdux (#47) üzenetére


he7edik.
addikt

Ne, mert könnyes lesz a szemem :D

Égő szöveg a flém vázon

(#50) VinoRosso


VinoRosso
veterán

majdnem a kutya sem sz.rik. A source 2 viszont jónak tűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.