Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leviske


leviske
veterán

A Spotify és Zune 15 és az iTunes 21 millió zeneszámához viszonyítva nem rossz a kínálat. Az árral sincs szerintem gond. Háromezerért cserébe azt hallgatok amit akarok és még le is tölthetem offline hallgatásra.

Viszont kissé zavar, hogy ÉN nem jutottam különösebben lényeges információkhoz az oldalukon, miközben pl a Spotify igyekszik teljes körű betekintést nyújtani a szolgáltatásba.

(#2) moli.hu


moli.hu
őstag

akkor a WD TV-n mar mukodni fog?

(#3) Sofian


Sofian
őstag

Jujj de jó!!!! 5 EURO-ért megkaphatom azt amit a Grooveshark-ban ingyen.... :C
Rohanok is vásárolni...

[ Szerkesztve ]

(#4) unrealnoise válasza Sofian (#3) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Hát én pedig nagyon örülök és befizetek. :D bár most egy kis átveréssel ugye regisztráltam a Deezeren, és hát a felülete nagyon jó, letisztult szép. mondjuk ebben a Grooveshark sem szar, de a Deezerben van egy csomó jó más dolog. profil nézet, barátok, az összes kedvenc bandám ott van FB-ről rögtön, egyszerűen nagyon jó.

Grooveshark-ban nekem kicsit kusza volt. nem olyan szép. keresésnél beírom, hogy neuosis, azt bead egy csomó találatot (bal oldali "sidebar"-ban kész kupi van, albumborítót nem is tudom hol lehet lehozni, oké, alul mutatja, ha lejátszom, vagy playlistbe rakok valamit, de nem az igazi.

Azzal pedig, hogy a Deezer ennyi ország előtt kinyit, hát lehet, hogy lépéselőnybe kerül. Spotify jó, remek, de túl puritán és buta, a dizájn is elég kevéske, Deezer földbe döngöli felhasználói élmény tekintetében. Én bizony perkálni fogok.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#5) aram01


aram01
nagyúr

kipróbáljuk

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) unrealnoise válasza unrealnoise (#4) üzenetére


unrealnoise
senior tag

akarom mondani neurosis... egyébként aki nem tud regisztrálni, annak annyit kell tennie (ha türelmetlen), hogy leszedi ezt, futtatja, jelszónak be kell írni azt amit ezen az oldalon találtok a password-nél. (nyolc óránként változik). csatlakozzatok, és itt ellenőrizhetitek, hogy hol is vagytok most net ügyileg. ha oké minden akkor lehet regisztrálni, ha van facebook accotok, csatoljátok, mert elég jó statisztikákat nyom ki a timeline-ra is, szóval érdemes. (minden hónapban más statisztika, évi összegzés is van, meg ilyenek). persze a Deezer appot ehhez használni kell, azaz engedélyezni.

Spotify-re azt mondják sokan, hogy jobb, meg amellé nem kell a Deezer, de szerintem tényleg ez a jobb. Zenéket pl én pont hogy a Deezeren találtam többet, mármint a kedvencek közül így első blikkre. (kábé olyan 500 albumom van ami 4,5 illetve 5 pontos. :D)

Szóval hajrá mindenki! :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#7) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Érdekes, kipróbáljuk. Az árazásra viszont kíváncsi leszek én is.

essexboy

(#8) Depression


Depression
veterán

Egyre több olyan oldal jelenik meg idehaza, akiknek egyetlen célja, hogy a nagy semmiért egyenesen külföldre utaljuk a fizetésünket. Lehet örülni. :(

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) moli.hu válasza Depression (#8) üzenetére


moli.hu
őstag

nem lenne ilyen problema, ha a magyar emberek beszelnenek angolul.
de igy kicsi a piac, hatekonytalan.

(#10) unrealnoise válasza Depression (#8) üzenetére


unrealnoise
senior tag

talán ha lenne itthon ilyen működőképes oldal, ekkora tartalommal, és normális árakkal, akkor oké, de addig amíg nincs ilyen, mire fel sírunk, inkább örülni kellene...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#11) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Kipróbáljuk hátha... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#12) aram01 válasza unrealnoise (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

csinálni kéne egyet :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) leviske válasza Depression (#8) üzenetére


leviske
veterán

Ha csak magyar előadókat hallgatsz, akkor semmi akadálya annak, hogy magyar megoldást használj. Nem egy alternatíva áll rendelkezésedre. Ha meg Te is külföldi zenészeket hallgatsz és fair módon honorálni akarod a számodra nyújtott szórakoztatást, akkor ígyis-úgyis kikerül a pénzed külföldre. Ami meg az adott cég profitja ebből, az ígyse-úgyse az államé, hogy ez amolyan "visszaforgatjuk a közösbe" módon működjön.

(#14) daninet


daninet
veterán

Nincs kedvem proxy-val szöszölni, hogy belenézzek. Elektronikus zenei kínálat érdekelne.

Ha valaki regelt megnézné, hogy vannak-e ilyen nevek, hogy oliver koletzki, yonderboi és house producerek.
Itt folyton tallózni kell, vagy ha berakok egy zenét rak nekem playlistbe hasonlót?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15) unrealnoise válasza daninet (#14) üzenetére


unrealnoise
senior tag

nagy szöszölés az az egy perc sem...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.