Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Samsung D980 és F480 feeling.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Drága..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) Murderer69


Murderer69
őstag

extrán bejön de 100k az nem kevés de ha az elődökből indulunk ki hamarosan esik akkorát az ára hogy simán válalható lesz... :K

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#4) tgabi333


tgabi333
tag

A windows mobile 6.1 felhasználói felülete van a készüléken vagy valami saját mio-s cucc?

Ha simán wm6.1es kezelőfelülettel szeretnék eladni szerintem jelentős hátrányból indul a készülék a mai piacon....

(#5) aram01


aram01
nagyúr

nem kicsit drága

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) EczkE


EczkE
addikt

drága, de szép :K

Asszem mindenféleképpen!

(#7) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Ilyen szar hardverrel ne várjanak csodát :U

(#8) madarasz92


madarasz92
őstag

Jo kis mio itt egy kis teszt rola..
Mio K70 Explora teszt

(#9) madarasz92


madarasz92
őstag

119.800 Ft-ba kerűl azta.. :O :N :DDD

(#10) czipaocsi válasza tgabi333 (#4) üzenetére


czipaocsi
aktív tag

Sajat kezelofeluletet csinalt a Mio, ami nem is olyan rossz egyebkent. En meg beta allapotban lattam annak idejen, ha kicsit csiszoltak rajta, akkor jo lehet... :DDD

Róma... Gondolák...

(#11) domi007


domi007
őstag

Mi kulonbseg van hardverben ez es pl. HTC Diamond kozott?

Aztan hozzateszem azt a rakat praktikus HTC szoftvert...meg hogy a dia sokkal olcsobb...hoppa, elnezest :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#12) DeltaPower


DeltaPower
őstag

egy ilyet szívesen megnéznék, bár a702 után csodát már nem várok.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#13) erdoke válasza domi007 (#11) üzenetére


erdoke
titán

Diamond: 2,8" VGA kijelző, 192 MB RAM.
Mio K70: 3,5" WQVGA kijelző (pixeles), 128 MB RAM (szűkös, de bele lehet férni).

Inkább az Omnia ellenfele ennek, vagy a rövidesen itthon is elérhető OmniaLite, de jön WQVGA LG is, és ezek mind olcsóbbak.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.