Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

most már legalább tudom, mit jelent a szlogenjük. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Es plusz egy nap, mire kiotlottek, hogy mit kozoljenek es hogyan :D
Az elorendeloket megis ketlem, hogy ez vigasztalna...talan ha a csomagba beledobnanak valami kis extrat.

(#3) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Hát ez elég gáz. Ebből látszik, hogy még nem egy túlságosan rutinos cég
sz.balazs.95: +1 :DDD

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#4) babkukta válasza Kasya (#2) üzenetére


babkukta
senior tag

Hehe, tudtommal bele fognak dobni.. egy védőfóliát :)

Egyébként tényleg korrekt a készülék, csak mire elérhető lesz, addigra már elavulttá válik (lassan :) )

Üdvözlettel, Tibi

(#5) vicze válasza babkukta (#4) üzenetére


vicze
félisten

Azért elég sokan mondtuk bejelentéskor, hogy paper launch és hogy mire kapható lesz, már egyáltalán nem lesz jó az ára. Főleg úgy, hogy amit mondtak az csak a nagyker ár és elég kevesen juthatnak úgy hozzá.
A lényeg a hírverés továbbra is. Akinek meg volt esze már rég vett egy Find 7a-t és elvan vele.

(#6) margithid


margithid
veterán

Jó kis telefon specifikációk alapján, no meg a Cyanogenmod se rossz.
Ha androidos telefont vennék vagy ezt vagy egy xiaomit. Kár, hogy teljesen kiábrándultam az androidból :(

(#7) Jaffa75


Jaffa75
őstag

van egy ilyen joghurtgyártó is hazánkban, aki 8-10 évvel ezelőtt hasonlóan gondolkozott... elkezdte a reklámot nyomni, de szándékosan tartotta vissza a terméket még két hétig! :DDD Mindenki arról beszélt, és az akarta... :C
Neki bejött, nekik miért ne jönne be? :P

(#8) halkow válasza Jaffa75 (#7) üzenetére


halkow
őstag

lehet benne valami :)
csak nehogy égés legyen a vége ...

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) doki13 válasza halkow (#8) üzenetére


doki13
aktív tag

Kis hazánkban nem is lehet kapni :DD

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#10) Jaffa75 válasza doki13 (#9) üzenetére


Jaffa75
őstag

a példa csak a párhuzamra, és a bevezetési "technikára" vonatkozott! :P

(#11) vicze válasza Jaffa75 (#7) üzenetére


vicze
félisten

Mert a joghurt nem veszíti el az árának a 70%-át 1év alatt... :U
Illetve ez nem éppen túl nagy tömeget érintő reklám, hanem olyanokat akik simán más választank gondolkodás nélkül, ha lehetőségük van rá vagy jobb.
Ezen a piacon az idő elég nagy tényező, és a késések elég nagy kiesét jelentenek eladásban.

(#12) Jaffa75 válasza vicze (#11) üzenetére


Jaffa75
őstag

igen, de nem egy (akkor) 69 Ft-os termékről szól... :N

Ahogy írtam, és ezt smile-val is jeleztem hogy viccesnek szántam.. :B max nem ment át... :(

vicze1 13#: lehet hogy az is bedöglött... :DDD! A D@none volt egyébként a pszichikai bűnsegéd... :K

[ Szerkesztve ]

(#13) vicze válasza Jaffa75 (#12) üzenetére


vicze
félisten

Megyek viszem a szervizbe az irónia detektorom. :P

Amúgy ez egy elég általános taktika, csak azért nem ilyen kis léptékben. Illetve főleg befutott termékeknél működik mint pl. az iPhone.

(#14) kekegsm


kekegsm
őstag

Szegény előrendelőket sajnálom. Megértem, ha most öngyilkosok lesznek, ezek után...
20 nap csúszás, mi értelme így az életnek...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#15) Nordic válasza kekegsm (#14) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Engem is csak azért érdekel, mert kíváncsi vagyok a tesztekre, pl mennyire bugos a szoftver/telefon. Látatlanba nem venném meg, de lassan kezd körvonalazódni bennem, hogy kár is ennyire várni, mert valami biztos nem lesz oké, ha ennyit csúszik(már az első negyed-évben meg kellett volna jelennie tudtommal), vagy a telefon lesz szar, vagy a szoftver. Egyszerűen túl szép hogy igaz legyen, ennyi pénzért ilyen telefont, ha egyáltalán az ár igaznak fog bizonyulni.

[ Szerkesztve ]

(#16) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Rég lehet már kapni....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Nordic válasza Graphics (#16) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hol? Európában kizártnak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#18) Terentius válasza Nordic (#17) üzenetére


Terentius
őstag

Senator fórumtársunknak például van már egy.

Poco F5 12/256 Gb

(#19) Graphics válasza Nordic (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aki meg akarja venni, meg fogja venni.

Aki csak szeretné... annak nem lesz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) Nordic válasza Graphics (#19) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez nem válasz a kérdésemre... Nem lehet kapni csak ha van meghívód, vagy ha megveszed 3x annyiért e-bayről. Az emberek elég nagy százalékának egyik sem opció.

(#21) Graphics válasza Nordic (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Milyen 3x annyi? :U ezt honnan veszed?

380$ netto...minideal-rn 110k-ba megvan. Aki meg is akarja venni. Nem csak Ebax létezik

De mondom, megvehető, és nem 3x annyiért...

És még számtalan lehetőség.

Bocs, de Abszurdisztán nem lesz piaca ezeknek...

De nem egy ember vett már ilyet.
Érdekes modon van már rola magyar teszt is...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Josh777 válasza Nordic (#15) üzenetére


Josh777
tag

Tesztek vannak már, videókkal legalábbis tele van a net. Nem hallottam még súlyosat, sőt sokan nem győzik dicsérni. A mai napon rakott fel a Phone Dog vagy mi egy rövidke "egy hét elteltével" visszajelzést a telórol, méretén kívül semmit rosszat nem tudott/akart mondani.
Az árra mondom én is, hogy nem biztos h az lesz amire számítunk, de ha mégis konkurencia alatt marad akkor már csak az IP védelem hiányával kell megbarátkoznom (illetve pénzt kell szereznem) és jöhet is.

(#23) halkow válasza Terentius (#18) üzenetére


halkow
őstag

nem igazán dicsekszik vele a xiaomi mi3 és mi2 mellett :)

[ Szerkesztve ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#24) Nordic válasza Graphics (#21) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kb egy hónappal ezelőtt láttam csak, hogy árulta egy csomó ember aki meghívóval tudott szerezni 3x-os áron. Én kb azóta nem is követem, hogy hol lehet megvenni, illetve, hogy mennyiért. Annyi viszont biztos, hogy eu-ban még nem lehet kapni.

(#25) ucli válasza babkukta (#4) üzenetére


ucli
senior tag

Bele rakják 5dodóért :DDD

(#26) Luck Dragon

sz.balazs.95
:DDD
A cikkhez, majd ki fórja magát a cég:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) judas13


judas13
addikt

Sosem ért ide a tokunk csak a hitegetés /Ali/ 60 nap alatt legalábbis...pénz most vissza adott "kereskedő" 1 csillagos lehúzása + tőlük többé nem rendelünk....lesz/van más:/

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#28) doki13 válasza judas13 (#27) üzenetére


doki13
aktív tag

Most láttam egy videot hogy az oneplusone vizállo,csak azért nem kértek rá ipét,mert az megdrágitotta volna a telot

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#29) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

És hány nap volt kitalálni ezt a sok kamu dumát?

(#30) Josh777 válasza doki13 (#28) üzenetére


Josh777
tag

Erről nyomnál egy linket? Én csak azt a vidit láttam mikor srác esőben pakolja bele a pocsolyába a telefont.

(#31) vicze válasza Josh777 (#30) üzenetére


vicze
félisten

Igen arra gondol valószínűleg. Manapság a legtöbb teló kap egy úgynevezett nano bevonatot, aminek hatására a víz nem fog semmit rövidre zárni. De ha bizonyos alkatrészek, amiken nincs ez a bevonat, hosszabb ideig érintkeznek a vízzel ugyan úgy korrodálódhatnak.
Nano bevonat szinte minden felső kategóriáson van. IP védelem, meg csak egy cert és sok mindent nem garantál. One is ugyan úgy bírja víz alatt mint egy S5.

[ Szerkesztve ]

(#32) Josh777 válasza vicze (#31) üzenetére


Josh777
tag

Ez beindította a fantáziámat. Hosszú másodperces vízalatti felvételeket ezek szerint bírnia kellene, mondjuk fél méternél nem mélyebben? :))

(#33) vicze válasza Josh777 (#32) üzenetére


vicze
félisten

:D Azért azokkal én maradék a Z2-nél, azt azzal reklámozzák. :)
Ilyet még S5-nél se ajánlanak. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) doki13 válasza Josh777 (#30) üzenetére


doki13
aktív tag

Ugyan azt láttam szerintem én is....

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.