Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Remek kezdeményezés! :R

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2) qad


qad
senior tag

Hűűűhaaa, le a kalappal a kezdeményezésük előtt...Nem semmi, hogy egyáltalán kis hazánk szóba került. Más cégek is követhetnék ezt a remek példát.

(#3) Wa2x_ válasza qad (#2) üzenetére


Wa2x_
veterán

Egyelőre a Nokia és az Oppo azok, akik tesznek ez ügyben valamit kis hazánkban.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#4) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

csak nehogy jelentkezzek! :R

(#5) qad válasza MortalVenoM (#4) üzenetére


qad
senior tag

Jó lenne, első kézből kapnánk infót/tesztet az Oppo aktuális felső kategóriás telefonjairól. xD

Na meg persze a magyarítást is köszönnénk, te meg jól járnál az észrevételeinkkel.

[ Szerkesztve ]

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Na meg is lesem, hátha valami nekem való "munka".

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Lecs@ válasza Xaels (#6) üzenetére


Lecs@
addikt

Jó készülék ! De álarc nélkül jelentkezz ! :D

512 GB

(#8) Wa2x_ válasza Xaels (#6) üzenetére


Wa2x_
veterán

Hajrá!

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9) fornettisuti


fornettisuti
veterán

azért nem nevezném fizetség nélküli dolognak, tudván, hogy mik a juttatások.
munkának sem nevezném, inkább megtiszteltetés a helyes kifejezés.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10) RaveForce


RaveForce
veterán

azért egy telefon sw-nek a leforditása eléggé középsulis szint :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) MortalVenoM válasza RaveForce (#10) üzenetére


MortalVenoM
tag

csak 1 középsulisban valszeg nem lehet megbízni, hogy tisztességes, rendszeres és megbízható munkát végez. ráadásul időre. (persze tisztelet a kivételnek!) megértem, hogy nem küldözgetik csak úgy bárkinek a telefonokat, hanem megbízható és profi "munkaerőt" keresnek. még akkor is, ha egy épkézláb középiskolás is le tudná fordítani.

(és csak zárójelbe - nekem alapképzésen, pár csoporttársamnak 1 telefon sw lefordítása is gondot okozott volna. nem is kaptak diplomát azóta sem :DDD )

(#12) leslie_smith válasza MortalVenoM (#11) üzenetére


leslie_smith
aktív tag

Tényleg közép sulis,mert második éves ként is képes lennék lefordítani :DDD
Csak a fránya korhatár :(((
Volt,hogy unalmamban is szétszedtem egy MIUI-t és régiesítettem a magyarját :DDD
(Csak aztán nem mertem publikálni)

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#13) Pőze


Pőze
aktív tag

Ez jó! Nekem tetszik. Dániában élő magyarok jelentkezhetnek?

(#14) Xaels válasza RaveForce (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Azért olvasd már el, hogy nem csak erről szól ez a dolog...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) Tomajdon válasza MortalVenoM (#11) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Igazad van, én 5 évfolyamosba járok, utolsó előtti évnél tartok, és (nem nagyképűségből, csak a tényeket nézve) én is lefordíthatnám, azonban egy telefon op rendszere az nem lehet szedett-vedett fordítás, oda profi munka, felsőszintű tudás kell (angol és magyar elég széles szókinccsel), különben a vásárlók elégedetlenek lesznek, panaszkodni fognak. Nem tudom, hogy aki itt lefordítja, azt ellenőrizetlenül, rábízva adják ki? Mert az elég gáz, 2-3 embernek legalább át kéne néznie szerintem. Jelentkezhetnék én is, de egy ilyen világszintű cégnél jobb, ha egy "hivatásos fordító" végzi el (bármennyire is csábító az a teszt telefon).

[ Szerkesztve ]

(#16) #16820480 válasza qad (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem annyira meglepo, mivel egy magyar is dolgozik a nemzetkozi marketing csapatukban ;)

(#17) Tejes Pite válasza Pőze (#13) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

A Dániában élő magyarokat kizárták. :U

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#18) kentucky


kentucky
őstag

Erről szépen lemaradtam; az angol nyelv és az info. az erősségem, erre 18. szülinapom csak 2 hónap múlva lesz, szuper :W

[ Szerkesztve ]

(#19) fi:zi'k válasza Tomajdon (#15) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igazán nagy gyártók is adtak már ki telefont csapnivaló lokalizációval. Pontos típust nem tudok, de MA tesztekből több eset is rémlik.
Ettől függetlenül elég meglépő lenne, ha vmi minimális ellenőrzésen nem menne át. De azért keresnek megfelelő embert, hogy a lehető legkevesebbet kelljen dolgozni utána, tehát rendesen végezze el a munkáját.

(#16) sheratan
Azt se értem hogy került oda. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#20) zdanee


zdanee
őstag

Remek üzleti modell :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#21) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Kár, hogy világéletemben németet tanultam, angolt csak beszélgető-szinten ismerem :(

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#22) #16820480 válasza fi:zi'k (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én is majdnem mentem, de aztán végüls mégsem :B

(#23) fi:zi'k válasza #16820480 (#22) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Majd ha ő is jön fülest próbálni, akkor megkérdezem tőle, hogy miként volt. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24) blueMerle


blueMerle
veterán

Szlovákia kimaradt? :U Pedig jelentkeztem volna, sajnos a magyar szókincsem nem a legtökéletesebb :(

(#25) #16820480 válasza fi:zi'k (#23) üzenetére


#16820480
törölt tag

Majd szólok neki, hogy ugorjon be egyszer :D

blueMerle: Szerintem ha komolyan érdekel a dolog, akkor írjál nekik, elképzelhető, hogy működni fog a dolog. Az Oppo az egyik olyan cég a világon, ahol még hallgatnak a felhasználókra.

[ Szerkesztve ]

(#26) Sir Ny válasza Tejes Pite (#17) üzenetére


Sir Ny
senior tag

Mindig ez történik. :O

-

(#27) sNake^


sNake^
tag

Hurrá, úgy örülök, hogy a 18-adik életévemet csak Februárban töltöm, komolyan....Angol nyelvvizsgára készülök (ami nagy valószínűséggel simán meglesz), és pont kitelne szabadidőmből is...Már csak azért jó volna, hogy tudnám hogy az én munkám van benne, nem is a meghívókért, vagy a telefonért, hogy jobb legyen nekem, akár még 2 posztra is jelentkezhetnék a román nyelv miatt :( Sok sikert a jelentkezőknek...:)

Ha indulsz, ha érkezel, éjjel-nappal étkezel.

(#28) fonix232 válasza Pőze (#13) üzenetére


fonix232
aktív tag

Te is?
Ertem itt Daniara ill. a jelentkezesre :D

Amugy nem, nem vagyunk kizarva. Az orszag nem meghatarozo szempont, csak a nyelv.

Mert csak.

(#29) sNake^ válasza fonix232 (#28) üzenetére


sNake^
tag

Nem is a nyelv, inkább a kor, Február 1.-én töltöm csak a 18-adik életévem, ezzel meg kapásból a legfontosabb szempontnak nem felelek meg...Pedig akár mindkettőre lefordíthatnám, minden gond nélkül...

Ha indulsz, ha érkezel, éjjel-nappal étkezel.

(#30) fonix232 válasza sNake^ (#29) üzenetére


fonix232
aktív tag

Ahogy en is, mint anno Android 1.5-el is ahogy elbohockodtam G1-en. Viszont ha megnezed a valaszom nem neked szolt ;)

A 18 ev csak jogi szempontbol fontos, ugyanis ala kell irnod egy NDA-t. Amit ugye kiskoru/gyermekkoru nem tehet csak ugy meg, meg szuloi/gondozoi beleegyezessel sem (egyreszt mert felul kene vizsgalniuk az NDA altal fedett minden reszletet, masreszt pedig mert az NDA kizarolagos es igy oket nem lehet belefoglalni.
Tovabba az NDA feltetelez egy bizonyos onkentes-szerzodest, amit 18 ev alatt megint nem tehetsz meg.

Viszont ahogy nezem az Ambassadorok folyamatosan cserelodnek, illetve valoszinuleg bovites is lesz. De errol Adamot kerdezzetek, magyar srac, o intezi az egeszet.

Mert csak.

(#31) sNake^


sNake^
tag

Ja tudom mi az az NDA...

Ha indulsz, ha érkezel, éjjel-nappal étkezel.

(#32) fonix232 válasza sNake^ (#31) üzenetére


fonix232
aktív tag

Az rendben van, de a jogi kovetkezmenyeivel/kovetelmenyeivel tisztaban vagy-e? Ugyanis ez az egyetlen egy dolog ami tenylegesen meggatol a jelentkezesben :)

(Mellesleg, nekem is van nyelvvizsgam bibibi, kozepfoku, nyolcadik evfolyam vegevel :P )

Mert csak.

(#33) dsr


dsr
senior tag

Nem lenne rossz, ha felvennének :C

[ Szerkesztve ]

(#34) sNake^


sNake^
tag

Nagyjából vágom miről szól:)

Ha indulsz, ha érkezel, éjjel-nappal étkezel.

(#35) FalconKnight


FalconKnight
aktív tag

Én szerintem teszek egy próbát, ez nagyon jól hangzik :C Az Oppo egy kimondottan szimpatikus cég, nagyon innovatívak, és komoly prémium készülékeket tettek le az asztalra. :K

Falcon

(#36) MurdR válasza Tomajdon (#15) üzenetére


MurdR
veterán

Szerintem,pont hogy nem csak,hivatásos fordítóknak kéne jelentkezniük. Biztos lenne a baráti társaságodban olyan haver aki segítene átnézni a fordításodat, nem? Vagy akár valaki innen fórumról, ha nyitsz neki topicot...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#37) Napfénysüti

Jó kezdeményezés egy kicsit még én is elgondolkodtam a jelentkezésen. :)

Més que un club!

(#38) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Jelenleg úgy harmincan vagyunk eddig. Szoros lesz a küzdelem.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.