Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Mi ennyire jó a fifa 10-ben?:/

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#2) predakon


predakon
őstag

Kiváncsi lennék a konkrét számokra is. Nem lepne meg ha olyan számok szerepelnénk mint pl: 10DB COD MF2 :):)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#3) konas válasza predakon (#2) üzenetére


konas
senior tag

Na az a Modern Warfare 2 es szamok azert ezres nagysagrenduek...
De hol a Dirt 2???

(#4) hommeros


hommeros
őstag

A Forza 2 engem eléggé meglep.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#6) Dani811 válasza HyP3b0y (#1) üzenetére


Dani811
aktív tag

igen, tényleg, miért jó? Wii-n talán szórakoztatóbb, de valóságban ezerszer jobb focizni, évről évre új fifát adnak ki, mind ugyan olyan, csak más a cím és a menü lecserélődik, és a grafika vagy jobb v. rosszabb lesz. Wii-n szvsz jobban megéri, bár lehet nehéz :)

(#7) Beerwolf válasza HyP3b0y (#1) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Nagyon egyszerű.
PC-re a szülők nem tudnak róla, hogy a FIFA már vagy 5 éve semmit sem fejlesztett, konzolokon pedig fejlesztenek és ott tényleg élvezetes játszani vele.

(#8) Fortissimus válasza ,,no name" (#5) üzenetére


Fortissimus
őstag

a neve meg mindig eladja

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#9) ksasa


ksasa
tag

Ne cseszegessétek annyira az új FIFA-t. Tényleg sokat javult a tavalyihoz képest. Persze szigorúan csak a boxos verzióról tudok nyilatkozni.

(#10) yakuza.tora válasza predakon (#2) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Asszem, a COD MW2-ből messze nem az általad megjelölt mennyiség fogyot Magyarországon! :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#11) leviske válasza predakon (#2) üzenetére


leviske
veterán

Ha ilyen nagyságrendekben fogynának, hidd el, hogy nem élne meg ennyi játékbolt. Ott a cdgalaxis, ott az 576, és még sorolhatnám.

Azért Magyarországon egyelőre olyan 35% körül van a warez, nem 99. ;) Van aki veszi a fáradtságot és támogatja azt a stúdiót, amelyiknek a termékével tud magának szerezni pár könnyed órát/napot.

(#12) MmDorian válasza predakon (#2) üzenetére


MmDorian
őstag

mw2... :B

a dirttel mivan ? nem jelent még meg hivatalosan ?

(#13) konas válasza MmDorian (#12) üzenetére


konas
senior tag

Hat a listan hol a dirt 2..Azt mondtam en..

(#14) yakuza.tora válasza leviske (#11) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ezzel én is így vagyok. A kedvenc játékaim mind eredetiek. Nem azért, mert szétvet a pénz. A megjelenés követően úgy fél évvel veszem meg, amikor már "beállt egy viszonylag korrekt szintre az ár". Ha nem, akkor kicsit többet is kivárok...

Alléz Olympique de Marseille!

(#15) leviske válasza yakuza.tora (#14) üzenetére


leviske
veterán

Így igaz. A jó játékokat megéri megvenni, a rosszabbakat meg letölteni se érdemes, hisz az ember úgyis max kipróbálja, arra meg ott vannak a demók.

Annyira jó játék meg mostanság ritkán jön, hogy megérje az "újdonság árcímkét".

(#16) yakuza.tora válasza leviske (#15) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Eddig az egyetlen, amit megbántam, az a World in Conflict volt...
Valamiért nem jött be. :(

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.