Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iBlast


iBlast
aktív tag

...tipikus...wow pre card átvette a vezetést.
Én már csak azt nem értem, hogy ennyi éven át mit lehet még fejlődni abba a játékba vagy nemtom...szerintem gagyi xd :DDD

(#2) Viktor77 válasza iBlast (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Érdekes, ezeket még senki nem mondta.

Bár azt én sem értem, hogy a GC mit keres a listán, pedig nem is játék.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) scyllafren


scyllafren
senior tag

Darabszámot miért nem látunk?
Pl:

PC

1. World Of Warcraft Prepaid Card - 30 db - mondjuk ezt én se értem, ez nem játék...
2. Battlefield Bad Company 2 - 27 db
3. Call of Duty Modern Warfare 2 - 25 db
4. Need for Speed Shift - 22 db
5. Call of Duty 4 - 21 db
6. Mount & Blade: Warband - 21 db
7. Counter-Strike: Source Dvd - 18 db
8. World of Warcraft: Wrath of the Lich King - 15 db
9. The Sims 2 Dvd - 5 db
10. Call of Duty 4 Goty - 3 db

a többit nem vették, vagy csak 1-1 példányt :D

[ Szerkesztve ]

(#4) #41133696 válasza scyllafren (#3) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezek a darabszámok honnan vannak ?:D

(#5) HaaS válasza Viktor77 (#2) üzenetére


HaaS
addikt

Felröhögtem:D.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#6) scyllafren válasza #41133696 (#4) üzenetére


scyllafren
senior tag

Hasraütés, de szerintem nincs messze a valóságtól :D Ki vesz mostanában Mo-n játékot?! :D

(#7) GegeWarrior válasza scyllafren (#6) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

pölö én:) És szerintem vagyunk egypáran még;)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#8) BloodyEddie válasza Viktor77 (#2) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ennyi erővel felkerülhetnének a mobilszolgáltatók feltöltőkártyái is ;]

(#7) GegeWarrior: +1

[ Szerkesztve ]

(#9) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Megint wow :W ;] Mi olyan jó abban a játékban? :U

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#10) #65675776 válasza scyllafren (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Meglepődnél rajta milyen sokan...

(#11) Narxis válasza scyllafren (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sajnos senki. Ez a lista csak mi lenne ha... :P

(#9) Janika!2:

El lehet benne menekülni a világ bajai elől. A valóságban csak egy ember vagy a sok közül, de Kalimdor-ban lehetsz egy híres varázsló vagy félelmetes harcos is! Társad a fegyvered, segítőd a paripád. Nevedet csak suttogva ejtik ki a falvak rettegő lakosai! What's your game?

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#12) kenny123 válasza Narxis (#11) üzenetére


kenny123
addikt

Háh, mint valami PR szöveg:D:D

yo

(#13) kovsol válasza GegeWarrior (#7) üzenetére


kovsol
titán

+1
én pl most vettem meg pár perce a cod4-t steamen 3333Ft volt nekem pl megér ennyit egy játék, mikor nem bagózok, nem iszok akkor legalább marad játékra

bár a steames eladásokat nem számolja ide bele gondolom senki, de ha azt is hozzáadnánk meg egyéb ilyen internetes vásárlást akkor lehet borulna néha a sorrend

amúgy 4 éven át wowoztam és összesen egy GC -t vettem, mert épp nem volt pénz a kártyámon és lusta voltam bemenni a bankba és pont az MM fele jártam

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14) Sicilian


Sicilian
addikt

Shift egész jól tartja magát...

nothing is true everything is permitted..

(#15) Janika!2 válasza Narxis (#11) üzenetére


Janika!2
aktív tag

Játszottam vele már egy párszor de engem nem fogott meg igazán... :N Amúgy jó ez a szöveg... :DD

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#16) iSonic


iSonic
addikt

Hát a WOW Pre-Paird kártyák elpusztíthatatlanok :P de azért még mindig második helyen a BF BC2..

(#17) teeem


teeem
aktív tag

Éljen a szimsz! :P

(#18) deter válasza scyllafren (#6) üzenetére


deter
aktív tag

Többen, mint gondolnád... :U

Kérem a gamepod szerzőit, hogy minden ilyen top10 hír elején előre írják oda, hogy WoW PrePaid kártya nem is játék, a WoW egyébként is sz@r, illetve csak valódi élet nélküli kockák játszanak vele. Köszönöm. Így a trolloknak nem sok minden marad.

(#19) adalbert1 válasza #65675776 (#10) üzenetére


adalbert1
veterán

Én inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy a magyarországi játékvásárlók milyen hányadban költik külföldi online shoppokban (beleértve a digitális disztribúciót is) és itthon a pénzüket? Habár ilyen statisztika valószínűleg sose fog készülni, csak kíváncsi lettem volna. :)

(#20) CptMisi


CptMisi
őstag

ezeknek egy virtuális kutyasz@rt is el lehet adni? :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#21) HaaS válasza CptMisi (#20) üzenetére


HaaS
addikt

Sosebánd... ők boldogok, mert megveszik, amazok boldogok, mert eladják, mi meg boldogok vagyunk, mert vicces:)!

szerk: #17 Teeem: éLLYen:D!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#22) Viktor77 válasza CptMisi (#20) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem fingod sincs róla miért veszik meg.

1. Használati értéke van. Skálázódik az adott szintedhez, így 20-80-ig megvan a mountod, többet nem kell vele foglalkoznod. Minden eddigi, és jövőbeni karaktered automatikusan megkapja.
2. Gyüjtők nem sokat gondolkoznak, hogy megvegyék-e, még ha esetleg nem is tetszik nekik.
3. 20 euró. Ugye tisztában vagyunk vele, hogy tőlünk pindurkát nyugatabbra ez mennyire nevetséges összeg?
4. Talán azzal is tisztában vagy, hogy a legtöbb "ingyenes" MMO az ilyen micropayment-es tranzakciókra épül. Viszont ott valódi előnyöket biztosító itemekért fizetsz (azért, hogy a játék ne egy végtelenbe nyúló grindfest legyen), sokszor többet mintha havidíjat fizettél volna.

Bár nekem, nem tetszik az elgondolás, amíg a Blizzard nem tesz be olyan megvásárolható itemet a játékba, ami valódi előnyt biztosít, addig felőlem azt raknak be amit akarnak.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#23) Killing válasza scyllafren (#6) üzenetére


Killing
addikt

Akkor azért van mindíg elöl a prepaid card metr azt nem lehet letölteni. ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#24) Zolás válasza Killing (#23) üzenetére


Zolás
addikt

Ott a pont.
De miután feltörték az Assassin Creed 2őt is ehhez is nemsokára érkezik a krekk és lehet ingyé Wowozni ;] ;] ;] Addig még pár évig fizet mindenki aki akar játszani vele :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25) bLaCkDoGoNe válasza adalbert1 (#19) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A kérdés érdekes, én gyorsan összeszámoltam:
- Xbox 360: 8 játék, ebből 3 külföldről, 5 itthonról
- PSP: 9 játék, ebből 3 külföldről, 6 itthonról
- PC: 32 játék, ebből 1 külföldi dobozos, 16 digitális disztrib., a maradék itthoni
- Wii: 10 játék, mind itthoni

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#26) Daczy válasza scyllafren (#6) üzenetére


Daczy
aktív tag

főleg pc-re ;]

(#27) adalbert1 válasza bLaCkDoGoNe (#25) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi, akkor már én is megszámoltam (csak kereskedelmi egységeket néztem, tehát hiába van az Orange Box-ban 6 játék, 1-nek vettem, ugyanígy a C&C : The First Decade-et is, vagy a Heroes V Gold-ot és a Civilization Chronicles-t is, Steamen vásárolt játékok közé pedig nem számoltam bele az itthon vásárolt dobozos játékokat amiket regisztrálni lehet steam alá):
- Xbox 360: 17 cím, 13 külföldről, 4 itthonról
- PS2 (ugyan a gép már nincs meg): 2 játék, mindkettő itthonról
- PC: 56 játék, ebből 31 játék digitális diszribúció (25 steam, 6 gog.com), 25 pedig dobozos, amiből 1-et vettem külföldről, a maradék 24-et itthon.

Én pl. árérzékeny fogyasztó vagyok, ezért a sok külföldi Xbox 360 rendelés, és ezért a sok itthon PC-s játék vásárlás (a legtöbb játék pár névtől eltekintve 2-3k volt PC-re), a digitális disztrib. játékok nagy részét is akciósan vettem.

(#28) CptMisi válasza Viktor77 (#22) üzenetére


CptMisi
őstag

Szerinted ezt nem értem? :U Szerintem ne nézz hülyének. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.