Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Ennyire jó lehet ez a Táltos Paripám 2? :))

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#2) _AnTi_ válasza Quiksilver (#1) üzenetére


_AnTi_
tag

:D
Amúgy tök érdekes lenne ez a "ranglista" darabszámokkal is alátámasztva... Kíváncsi lennék, mibő mennyi fogyott kishazánkban!

Amúgy: [link]

[ Szerkesztve ]

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#3) D1Rect válasza Quiksilver (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Viccelsz alig bírom abbahagyni... :DDD

(#4) mg105


mg105
senior tag

sosem értettem, hogy miszerint választják ki a játékokat, amiket leszinkronizálnak :DDD

(#5) copin válasza Quiksilver (#1) üzenetére


copin
őstag

TPS csajoknak, fegyverek nélkül. :DDD

(#6) mad1


mad1
veterán

Xbox360

Mercenaries 2: World in Flames az elso a boxnal.
Gratula a sok igenytelennek. :C ez vicc? :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) Viktor77 válasza mad1 (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Nem ismerem a játékot, de igénytelen lenne, akinek nem egyezik az ízlése a tiedével, nem az a játék tetszik neki ami neked?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Mamuska


Mamuska
őstag

Táltos Paripámat feltétlenül ki kell próbálni. :D Majd haverokkal játszok egyet vele. Ha lenne kölköm ilyen játékokat vennék neki.

(#9) D1Rect válasza Viktor77 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Én sem ismerem, de a PC-n is szoktak lenni érdekességek

(#10) D1Rect válasza Viktor77 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Én sem ismerem, de a PC-n is szoktak lenni érdekességek :U

(#11) mad1 válasza Viktor77 (#7) üzenetére


mad1
veterán

Igen :U Mert nem csak nekem nem tetszik itt a phn,hanem senkinek. :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#12) Viktor77 válasza mad1 (#11) üzenetére


Viktor77
titán

Neked valószínűleg nem az a ezen tetszik ami nekem, igénytelen vagy.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) mad1 válasza Viktor77 (#12) üzenetére


mad1
veterán

Nah ezt joolmegasztmontad :)
En nem egozok,szoval felollem akar igazad is lehet.

Ne szemetelj ! = Steam

(#14) Sirandrish válasza mad1 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk nekem tetszett...időhiány miatt nem vittem csak a 2. bossig de nekem konkrétan bejött...akkor igénytelen vagyok? vagy most nem értem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Viktor77 válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Viktor77
titán

Mit nem értesz ezen? Hogy képzeled, hogy neked tetszik egy játék ami másoknak nem? Igénytelen vagy.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) Sirandrish válasza Viktor77 (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dejó nekem...akkor ezt úgy is felfoghatom hogy én más vagyok mint a többiek és mivel csak nekem tetszik így még pótolhatatlan is vagyok...Faiiiiint

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) copin válasza Sirandrish (#14) üzenetére


copin
őstag

A totyikban mászkálva, nekem az jött le hogy a progi bugos mivolta miatt nem közkedvelt. Ez nem ízlés dolga. Ez a program egyszerűen rossz.

(#18) Sirandrish válasza copin (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát lehet azért mert én nem vittem sokáig de én nemigazán találkoztam buggal...egyébként a GTA4 a top ha már bugokról van szó mégis sokan szeretik és játszák...
Egyébként meg nekem mindegy hogy kinek és miért nem tetszik..ameddig vittem addig nekem például tetszett:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) copin válasza Sirandrish (#18) üzenetére


copin
őstag

Ha már a Táltos Paripám 2 menő, akkor bármi lehet. :R

(#20) Sirandrish válasza copin (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jó...most bevallom..napi 16órát tolom és már 3 farku táltosom is van bibiii:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) D1Rect válasza Sirandrish (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Én már unikornissal tolom :P

(#22) fekeandras


fekeandras
őstag

9. Táltos Paripám 2 - no comment :(((

(#23) copin válasza fekeandras (#22) üzenetére


copin
őstag

Most miért? Legalább van benne tűz. :D

(#24) fekeandras válasza copin (#23) üzenetére


fekeandras
őstag

Azért "sok" játékot adhattak el ha ez is felkerült a listára ...

(#25) copin válasza fekeandras (#24) üzenetére


copin
őstag

A pesszimista.

(#26) Sirandrish válasza D1Rect (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tyüüüü...nem sz*r...és tényleg +50% speed-je van? :Y

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) D1Rect válasza Sirandrish (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, és a ha összeszeded a csillámkantárt ás csillámzablát, dupla lesz a bónusz így +100% speed... :P

(#28) Sirandrish válasza D1Rect (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

ááá, tudtam hogy nem az Istállóra kellett volna gyüjtögetnem hanem az aranypatkóra...affene :O :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) D1Rect válasza Sirandrish (#28) üzenetére


D1Rect
félisten

Bizony, mert ha nincs aranypatkód akkor megint végig kell csinálnod az egészet 7. ACT végéig, mert nem tudsz átugratni a sziklák között...... ;]

(#30) Sirandrish válasza D1Rect (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oda mondjuk még nem is akarok menni mert ott a sötét nagyúr..."Citrom nyeee" és tőle még félek mert még csak négy bála zabot sikerült szereznem:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) D1Rect válasza Sirandrish (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

Még 2 bála és jó leszel :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.