Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) raper


raper
senior tag

"adatátviteli fejlesztési lehetőségek": mi adjuk az észt és a kivitelezést odakint, ők meg cserébe olajat adnak. Így tudom ezt elképzelni.

(#2) bambano válasza raper (#1) üzenetére


bambano
titán

ez jó üzlet... inkább, mint baltát...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Mooka-Miki válasza bambano (#2) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

De gonosz ;]

(#4) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Most már látom a biztos jövőjét az országnak....

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#5) pilóta


pilóta
nagyúr

Azeri-Magyar Hi-Tech.
Nem is találok megfelelő hasonlatot, amivel ezt ki lehetne fejezni, vagy hogy a Méhek-től idézzek: "A világ összes szuperlatívusza közt se találnál megfelelőt..." :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#6) #51736960


#51736960
törölt tag

eléggé unortodox ötlet...

;]

(#7) McSpy


McSpy
őstag

Ez csak puhatolózás

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#8) inferno88


inferno88
őstag

Nem akarok negatív lenni,de nekem erről az egészről a "bullshit" szó jut eszembe.

Semper fi!

(#9) bambano válasza inferno88 (#8) üzenetére


bambano
titán

miért, technológia- és tudásexporttal közgazdaságilag semmi probléma sincs. attól, hogy esetleg felmerül benned némi összeesküvés-elmélet, a fedőtevékenység teljesen józan és értelmes.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) #06658560 válasza bambano (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

A hír alapján csak vakartam a fejem, mégis mire gondolnak ezzel, mert nem látom miben lenne ez kölcsönösen elönyös. A postai szolgáltatások résznél meg végképp megakadtam a közös fejlesztésen, még postagalambbal sem egyszerü áthidalni a problémákat... Ahogy interentes közös fejlesztésnél is számomra a távolság miatt kissé furcsa a kép.

(#11) bambano válasza #06658560 (#10) üzenetére


bambano
titán

nekik van pénzük, nincs hozzá tudásuk. nekünk van tudásunk, nincs pénzünk. kicseréljük, amink van.

sima kereskedelmi ügylet, eladjuk a tudásunkat a pénzükért. ez a publikus része. utána meg mindenki olyan összeesküvés-elméletet gyárt hozzá, amilyet akar, hogy miért azután jön az üzlet, hogy elengedtünk valakit. de a fedősztori ettől még kerek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) #06658560 válasza bambano (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ez ok, csak a cikk van eég hülyén megfogalmazva.

@Pali: Baku az nem Baki manapság?

(#13) dajkopali válasza #06658560 (#12) üzenetére


dajkopali
addikt

helyénvaló kérdés
mivel csak egy MTI-közlemény állt rendelkezésemre, amit több ponton módosítottam, ez nem jutott eszembe
de most utánanéztem: a főváros nevét helyi írásmód szerint így írják: Bakı
de ez egyrészt nem Baki, magyarosan, világosan kiderül ez, ha meghallgatjuk a helyi kiejtést
vagyis kompromisszumról van szó
a másik példa Párizs: itt sem követjük a hazaiak kiejtését és írásmódját: magyarul nem 'Paríí', hanem Párizs

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#14) #06658560 válasza dajkopali (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért kérdeztem, mert futottam már bele királyi tv-benés egyéb helyeken a Bakiba is, akkor néztem bambán mi is az, miért nem Baku Amit még Chrudinák háborús riportertöl Panorámáztam anno.

(#15) dajkopali válasza #06658560 (#14) üzenetére


dajkopali
addikt

mivel kopiztam a helyi írásmódot, akkor láthatod, hogy az nem a magyar "i", hanem egy másik hang jelölése - tényleg érdemes meghallgatni bármelyik wikin az eredeti kiejtést

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#16) raper válasza bambano (#2) üzenetére


raper
senior tag

A baltát az örmények kapják.

(#17) pakriksz


pakriksz
őstag

csak nehogy valaki átvágja a tengelyt egy baltával :)

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.