Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

pofám leszakad, dollármilliókat húznak be havonta a gyík wowelőfizetőiktől, és még egy streamért is képesek 30eurt leakasztani :U

(#2) alien_ válasza EyEsOnU (#1) üzenetére


alien_
őstag

Tökéletes flame-topic indítás.. :U

Swarm is coming.

(#3) EyEsOnU válasza alien_ (#2) üzenetére


EyEsOnU
tag

lehet, de mondd hogy nincs igazam!

(#4) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Engem csak a Diablo III érdekel majd a Blizzard-tól, más egyelőre nem. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Addig ütik a vasat amíg meleg : ) mondjuk rólam is lehúztak eddigi életem során vagy 350$-t... :O de legalább nem IP-tv-re lőttem el...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#6) aram01 válasza EyEsOnU (#3) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem igazad van

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) Viktor77 válasza EyEsOnU (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Profitorientált cég, addig ütik a vasat amíg meleg. Rossz cégvezető lenne belőled, ha nem facsarnál ki minden centet a céged hírnevéből.

Arról nem szól a hír, hogy az stream előfizetéshez jár egy WoW ingame pet, ami ennél sokkal többet ér.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Narxis válasza Viktor77 (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

"Arról nem szól a hír, hogy az stream előfizetéshez jár egy WoW ingame pet, ami ennél sokkal többet ér."

Ad +20 staminát vagy örökéletingyensört? Vagy a szokásos berakom bankba majd jó lesz menőzni cucc?

Thanos was right.

(#9) Viktor77 válasza Narxis (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tökmindegy? Többet ér mint 30 euró.

Szokásos értelmes kérdés volt.

MOD: És, hogy még egy kicsit borzoljam a kedélyeket, útnak indult a WoW magazin is.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) Vistaboy válasza Narxis (#8) üzenetére


Vistaboy
veterán

Arra értette, hogy ajándékba kapsz mellé egy olyan pet-et, amit amúgy ennél sokkal drágábban tudnál csak megszerezni. Persze ha nem játszol - vagy törtön játszol, ami ugye ugyanaz -, akkor nem is tudod értékelni.

Mint például, amikor egy 2000.Ft.-os újság mellékleteként "ingyen" kapsz egy 4000.Ft.-os játékot (Egyik korábbi GS mellé a GoW-t), de ez csak példa.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) EyEsOnU válasza Vistaboy (#10) üzenetére


EyEsOnU
tag

és aki nem wowozik, hanem élete van az mit kezd az "olcsón szerzett pettel"?

(#12) Narxis válasza Viktor77 (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egy szaros pet? Na ne vicceljünk már, ne beszélj mellé. Nem szeretem az ilyet.

Vistaboy: eredetin játszottam majdnem 3 évet, tavaly év végén hagytam abba. Akkor se tartottam többre a petet(tök mind1 milyen kinézetű) és most sem.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#13) Viktor77 válasza EyEsOnU (#11) üzenetére


Viktor77
titán

Semmit. Esetleg elEbayezi.

Narxis: Menj fel Ebay-re, és nézd meg mennyiért mennek az ilyen szaros petek.
Mellesleg mit nem szeretsz? Látszik, hogy lövésed nincs a dologról, de a kötekedés az megy.
Na, ha játszottál eredetin, akkor tudhatnád, hogy bármilyen ingame szarnak milyen értéke van.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) Vistaboy válasza EyEsOnU (#11) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az szerintem szimplán nem fizet elő, ennyi. :K Egyébként is:

1. Ajándék lónak ne nézd a fogát.

2. Ha neked nem kell, eladod a WoW-os haverodnak - gondolom egy kód, amivel aktiválod.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) Narxis válasza Viktor77 (#13) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem megyek fel e-bay-re megnézni, ha nevetni akarok inkább family guy-t nézek. Nem mondtam, hogy másnak nem érhet sokat, de azért köszi, hogy tiszteletben tartod a saját véleményemet.

Az azért érdekes, hogy te minden WoW-os hírnél ott vagy és ami nem pozitív, dicsérő hozzászólás azt kötekedésnek veszed.

Thanos was right.

(#16) Viktor77 válasza Narxis (#15) üzenetére


Viktor77
titán

Most mondd meg. Hogy merek hozzászólni minden WoW-os hírhez. Nem is értem.

A hozzászólások 95%-a fikázás, kötekedés, flame.

A tied is az volt. Neked nem ér semmit egy ilyen pet? A kutyát nem érdekli, nem fizetsz elő, nem kötelező ám. Hidd el, sokan vannak, akik csak a pet miatt fizetnek elő.
És én kérek elnézést, hogy kiegészítettem a cikket egy infóval, ami nélkül nem jöhettél volna kötekedni.

MOD: Ja, ha problémád van velem, akkor azt privátban, vagy a Jogos mod utódjában jelezd.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) Vistaboy válasza Narxis (#12) üzenetére


Vistaboy
veterán

"Vistaboy: eredetin játszottam majdnem 3 évet, tavaly év végén hagytam abba. Akkor se tartottam többre a petet(tök mind1 milyen kinézetű) és most sem."

Hát - már ne is haragudj -, de ha valaha is játszottál eredetin, akkor miért csodálkozol azon, hogy ennyien érdeklődnek a pet iránt? Hiszen akkor tudhatnád, milyen értéke van. Most ugyanis erről van szó, nem arról, hogy mire használod.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#18) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

ha igaz..

New Diablo 3 Character Class Announced: The Monk!

Ja D3as topicban vannak kamerás gameplay-ek gamescom-ról.

[ Szerkesztve ]

(#19) Wolverine válasza Narxis (#15) üzenetére


Wolverine
félisten

A tavalyi World Wide Invitational Tyrael-petje jelenleg 1000 dollár feletti áron megy el az eBayen. A fizetős stream egyébként rendes tv-adás, így nézd az előfizetést; ráadásul élőben feliratozzák is angolul... (a riporterek az IGN-től jöttek)

Nem mellesleg a stream műsora (az időpontokat átírtam magyarra):

# Friday, August 21st 20:00 Welcome to BlizzCon 2009
# Friday, August 21st 20:30 Opening Ceremony
# Friday, August 21st 21:30 World of Warcraft Preview Panel
# Friday, August 21st 23:00 Diablo III Heroes & Monsters Panel
# Friday, August 21st 0:30 StarCraft II Battle.net Discussion Panel
# Friday, August 21st 2:00 World of Warcraft Class Discussion Panel
# Friday, August 21st 3:00 Contests
# Saturday, August 22nd 20:00 Welcome to Day 2
# Saturday, August 22nd 20:30 Diablo III Open Q&A Panel
# Saturday, August 22nd 22:00 World of Warcraft Dungeons & Raids Panel
# Saturday, August 22nd 23:30 StarCraft II Lore Panel
# Saturday, August 22nd 1:00 StarCraft II Gameplay Panel
# Saturday, August 22nd 3:30 Closing Ceremony

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) Viktor77


Viktor77
titán

Két, perpillanat müködő stream.

[link]
[link]

Ez kicsit csúszik, de nézhető.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21) Wolverine


Wolverine
félisten

Hopp: mindkét BlizzCon-jegyelőadásnál 30 másodpercen belül be kellett lépni a sorba, hogy jegyet kapjon valaki :Y

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) DeckardCain válasza DeckardCain (#18) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Erről mi a vélemény, ha igaz?

(#23) Wolverine válasza DeckardCain (#22) üzenetére


Wolverine
félisten

Még nem volt semmilyen bejelentés eddig hivatalosan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) sirdond válasza DeckardCain (#18) üzenetére


sirdond
őstag

szerintem erősen fake
de hétvégén úgy is kiderül

(#25) Viktor77 válasza sirdond (#24) üzenetére


Viktor77
titán

Ebben a pillanatban jelentették be.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26) Wolverine válasza Viktor77 (#25) üzenetére


Wolverine
félisten

Ja, Metzen szépen felhúzta a tömeget :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27) Viktor77


Viktor77
titán

Cataclysm. Hivatalos.

Goblin-Horde, Worgen-Alliance. Átalakul szinte egész Azeroth, egy nagyon korai kinézetre.
Levelcap 85. Új szakma, Archeologist.

Rázott a hideg rendesen. Ehhez ért a Blizzard. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28) Wolverine válasza Viktor77 (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem korai; ez új lesz ;) Azért az őserdő Desolace-ban kissé megdöbbentett :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) Wolverine


Wolverine
félisten

Most kezdődött a streamen a D3 Heroes&Monsters panel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) N3ST1C


N3ST1C
tag

Ez a Worgen nekem valahogy nem tetszik, a Goblinnal nincs bajom de ez valahogy nem illik oda. Következő Mókus fejű lesz mint az Everquestbe? :D

(#31) Wolverine


Wolverine
félisten

Most kezdődik a SC2 Battle.net panel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32) Gergo88


Gergo88
tag

van már nem kamerás Monk gameplay is, 12 perc. a youtube-os verziónál késik kicsit a hang, azért linkeltem ezt. minőség amilyen, remélhetőleg a Blizzard feltesz egy HD videót. némelyik szörny durva, és a négyes party aprítás sem tűnik rossznak

[ Szerkesztve ]

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#33) Wolverine válasza Gergo88 (#32) üzenetére


Wolverine
félisten

Itt a hivatalos videó.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) Gergo88 válasza Wolverine (#33) üzenetére


Gergo88
tag

ez a másfél perces téma, amit én linkeltem az 12 ;)

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#35) Vistaboy válasza Wolverine (#33) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jónak tűnik a kaszt, leginkább az Assassinéhoz hasonlítanak a skilljei - melee attack mágiával keveredve -, majd meglátom, annak idején nekem az Assassin nagyon bejött. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) DeckardCain válasza Gergo88 (#34) üzenetére


DeckardCain
senior tag

itt van jobb minőségben:[link]

(#37) DarkByte


DarkByte
addikt

Na szép, tavaly még ingyen lehetett nézni, nem is rossz minőségben. Ha nekik jó az hogy most kizárnak egy rakás érdeklődőt akik annyira nem fan -ok hogy fizessenek egy stream -ért..

(#38) Gergo88 válasza DeckardCain (#36) üzenetére


Gergo88
tag

nem kicsi... azért lekapom

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.