Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordX


LordX
veterán

Lehet, hogy ingyen van, de LTE-t nem adnak, ha egyébként nem érhető el a csomagodban.. :U

(#2) Out


Out
addikt

Esetleg egy ilyen hírt nem lehetne pár nappal korábban közzétenni? Vagy volt előzetes bejelentés?

Ennél már csak azok a hírek jobbak, amik arról számolnak be, hogy tegnap milyen jó akciók voltak itt és itt.....

jFox: Hozzám nem ért el semmi, pedig SMS-ben is mindig küldözgetik ezt a MyMenu-s baromságot.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#3) jFox válasza Out (#2) üzenetére


jFox
őstag

G+-on jött valami hír tegnapelőtt erről. Annyira ajánlgatta annó a Telenor, hogy kövessem hát felvettem. :)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#4) mikung válasza Out (#2) üzenetére


mikung
aktív tag

Már én is várom a hírt hogy hétfőn ingyen volt a Tropico Steamen. :DDD

(#5) dajkopali válasza Out (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

nem írtak nekünk korábban, én 11 körül kaptam meg a közleményt

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#6) Out válasza dajkopali (#5) üzenetére


Out
addikt

Sejtettem, hogy nem a PH! sara és főleg nem a cikkíróé. Köszönet az írásért. Kérhetek egy FEKETE PONT-ot a Telenor-nak? :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7) Kokkantas válasza Out (#6) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Én adnék nekik 120-at is. Főleg a 14 év kártyás ottlét utáni kemény 1500 Ft-nyi kedvezmény miatt...

(#8) Out válasza Kokkantas (#7) üzenetére


Out
addikt

Az még jó is, én 13 éve vagyok náluk kártyás, kedvezmény 0 Ft :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#9) Entryy


Entryy
aktív tag

Én már éjszaka sejtettem,hogy lesz valami.
Láttam a standokat... pl. Az Astoriánál.

Pls Almát a kínálatba!

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#10) repvez


repvez
addikt

Ha én bele futnék egy ilyen kérdezőbe biztos elmondanám a véleményem és nem biztos hogy tetszene nekik.
Addig ne verjék itt a nyálukat a hypernettel meg 4G/LTE-vel mig az ország nagy részén nem hogy 3g-t de mégcsak 2g-t is alig lehet elérni vagy csak a telefont használni mert nincs térerő.
Amig egy technológiát nem tudnak országos szinten szolgáltatni addig az ujat ne is kezdjék el, mert ha 1-2 éven belül ez nem sikerül akkor jön az ujabb technológia azt megint csak a nagyvárosokban kezdik kiépiteni és igy a kisebb települések maradnak a kőkörszakban ,de persze a készülékeket meg meg kell hozzá venniük olyan tulajdonságokkal amit nem tudnak kihasználni ,de mindezért jól lenyulják őket mert sok ezer forintba kerül .

(#11) kelepce válasza repvez (#10) üzenetére


kelepce
tag

Teljes mértékben igazad van! Ez viszont nem zavarja a Telekomot a parasztvakításban. 10GB-os Hipernet előfizetésem van. Dunaújváros belterületén nincs hipernet, viszont a környező szántóföldeken van. Ott lehet internetezni a Telekommal akár Hipernettel is. Bent a városban, lakott területen belül még a 3G is ritka, leginkább a GSM a jellemző. Működő internetkapcsolat alig van. Ma a belváros kellős közepén 2,38 mbps volt a letöltési sebesség szabadtéren. A város külső részéhez közeledve az internetkapcsolat megszünik. Ha a telefonom WCDMA-ra van állítva: Nincs elérhető hálózat még beszélgetéshez sem!

[ Szerkesztve ]

(#12) malnabokor


malnabokor
senior tag

Akkor a kolléga tapasztalata alapján jövőre kérhetsz 1500 Ft kedvezményt :D

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#13) zoo8800 válasza LordX (#1) üzenetére


zoo8800
veterán

A cím és a cikk nem fedi egymást :))

rip and tear, until it is done

(#14) Menslee


Menslee
tag

Reggel 05:45 körül láttam a keletinél egy ilyen standot, mostmár tudom hogy ez volt ott.(Bár elég kevés érdeklődő volt olyankor :D )

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#15) Outlander válasza Kokkantas (#7) üzenetére


Outlander
őstag

Kártyásként miért vársz kedvezményt? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#16) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ahham. Akkor azért volt ma olyan tetű lassú a net, mert boldog-boldogtalan a neten lógott...
És fura, mert a netcsomagomból ugyanúgy levonta a megákat...

Jah, nekem a myTV szólt, hogy netezzek ma ingyen.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#17) Kokkantas válasza Outlander (#15) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Miért ne lehetne adni kedvezmény az olyanoknak akik már 10+ éve náluk vannak és kártyások? :U

[ Szerkesztve ]

(#18) DVlad válasza Outlander (#15) üzenetére


DVlad
őstag

94 októberében lettem pannonos (kártya 25k, ericsonGh198 100k). Volt olyan, hogy 3 éve megszūnt csomagban voltam. A diszpécser konkrétan kinevetett, mikor panaszkodtam, és egybōl átrakott egy harmad annyiba kerülō csomagba. Tavaly kiléptem, mint magán személy, kaptam egy kb 3-5k értékū telefont.
Térerō szinten botrány a mai napig a cég, hogy a többirōl ne is beszéljünk.

(#19) Outlander válasza Kokkantas (#17) üzenetére


Outlander
őstag

Van köztetek bármilyen szerződés vagy valami "kötelezvény"?

Nincs!

Tehát te nem vagy potenciális ügyfél.. mivel bármikor foghatod és kidob a kártyát...Miért adna kedvezményt?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#20) ntomka


ntomka
nagyúr

Az egészből nekem csak annyi jött át, hogy ha képesek az egész országot full korlátlanba nyomatni egy teljes napig, akkor miért is vagyok belassítva 200MB után? :U

ツ Headphones on - World off

(#21) kelepce válasza ntomka (#20) üzenetére


kelepce
tag

Maximum ott képesek ahol a vezetőség és a sajtó éppen megfordul. Kettő órája próbálok Telenor mobilneten bejelentkezni a céges számítógépen. Minimális adatforgalom után hosszú percekig áll az internet forgalom. Hipernet? 3G? Ugyanmár, a GSM is alig megy.

(#22) premete válasza kelepce (#11) üzenetére


premete
veterán

Mióta a Telekomé a Hipernet?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#23) djculture válasza Outlander (#19) üzenetére


djculture
félisten

Nem mintha szerződéssel normális kedvezmények lennének bármelyik szolgáltatónál:) Itthon ezek a mobilos dolgok mindig úgy vannak beárazva mintha valami luxus lenne miközben már minden környező országban minimális alap dolog.

[ Szerkesztve ]

(#24) Outlander válasza djculture (#23) üzenetére


Outlander
őstag

Ez mondjuk igaz... :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25) repvez válasza Outlander (#19) üzenetére


repvez
addikt

Miért ne lenne kapcsolat a kártyás ügyféllel? A feltöltö kártyát tölük veszed és ha a készüléket is akkor arra is köthetnek hüséget veled,de ha nem akkor sem használhatsz másik szolgáltató kártyáját benne mert függő a telefon akkor miért is nincs kapcsolat amire már lehetne épiteni kedvezményt?
Arról nem is beszélve hogy előfizetésesként is ha az alap csomagban vagy akkor sem kapsz kedvezményt .
Ez ugyan olyan hülyeség mint mondjuk a vezetékes netes szolgáltatásnál, hogy az uj előfizető kedvezményesebben kap meg egy egy csomagot mint aki már évek ota ott van.

[ Szerkesztve ]

(#26) Outlander válasza repvez (#25) üzenetére


Outlander
őstag

Te kinek adsz kedvezményt , annak aki éves szinten vesz 3 db 1500-as feltöltő kártyát.

Vagy annak aki havonta az ALL-L in csomaggal ott hagy 13.990 ft-ot?

Most tényleg ilyen nehéz?

Egy kártyás ügyfél nem fogyasztó, ezáltal minek neki kedvezmény? Ha kedvezményt akar, akkor leszerződik előfizetésesre... ekkor ugye bizonyos csomagoknál 0 ft az összes telefon...

Most nem védem, mert nekem is volt már pár köröm velük OFE-s kolléga társaságában, de én sem adnék kedvezményt olyan valakinek aki nem "törzsvendég"..

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27) kelepce válasza premete (#22) üzenetére


kelepce
tag

Természetesen igazad van. Elírtam. Elnézést kérek a fórum olvasóitól és a Telekomtól. A szolgáltatásképtelen szolgáltató a Telenor. Kérek egy moderátort javitsa ki a szöveget.

(#28) repvez válasza Outlander (#26) üzenetére


repvez
addikt

Mindegy nem akarok bele menni,de nem azt mondtam, hogy egyformán kell kezelni a kettőt,de hogy megér valamennyi kedvezményt az biztos.
Mert lehet valaki kártyás de 10 évnél tovább is ott van és lehet valaki aki a szerződés lejárat napján már koccol másik szolgáltatóhoz. Ezt a hüséget is lehetne dijazni.
A másik ,meg pont az árérzékenység miatt nem vált előfizetésre, pont azért mert nem tudná kihasználni az előnyeit, nem hiv sokat csak az elérhetőség miatt kell, de készüléket cserélne időnként.

És értem, hogy ez a szolgáltatónak nem pálya,de máshol is az számit törzsvásárlónak aki napi rendszerességgel több éven át lehet csak egy kávét iszik, mint az aki havi egyszer otthagy 20k-t 1 évig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.